Įkraunama...
Įkraunama...

Pokyčiai po gimdymo

sveikos mamos wink.gif ,
sakau gal jau tokia tema ir yra jau bet lyg ir neradau.

esu du kartus gimdziusi, ir po gimdymu atsirado siokiu tokiu organizmo pokyciu ir geru ir blogu, tai noreciau su jumis pasidalinti ir jusu paklausti o kaip pas jus?

iki pirmojo gimdymo turejau labai problematiska veido oda, labai vargino spuogai ir kaip nueidavau pas daktare ir ta man pasakydavo, kad pasigimdysi ir praeis tai ziauriai susinervindavau, vis galvodavau sena tundra neturi ka daugaiu pasakyti mad.gif , bet akurat pasigimdziau ir spuogeliai dingo kaip mat ir iki dabar karts nuo karto tik retkarciai psirodo biggrin.gif . taip pat labai kietedavo viduriai, tiesiog neidavau to reikalo po savaite, o po gimdymo viskas taip pat pasidare o.k.
o va po antrojo gimdymo jau siokiu tokiu negeroviu atsirado sad.gif , praejus kokios dviems savaitems labai pradejo skaudeti desines rankos sanari per riesa, ir kaip pradejo skaudeti taip diena is dienos jau du menesiai ir nepraeina. o kaip kartais skauda tiesiog atsikeliu nakti vaiko pamaitinti tai net negaliu as jos pajudinti nes buna net sustingus tai pakol per skausma neismasazuoju, ir tai paskui vos vaika islaikau blink.gif , pasirodo sanariukas is vietoj isejes ir va tau. tai toki tie dziaugsmai ir tokios bedos po tu gimdymu.
Atsakyti
man su veido oda lygiai taip pat, dar kol kas viskas l.gerai, nors buvo problematiska. smile.gif
Va o blogiausia, kad negaliu energingai sportuot, tik pradedu sokinet ir nebenulaikau slapimo sad.gif bet tikiu, kad susitvarkys
Atsakyti
QUOTE (Dove @ 2004 02 17, 10:45)
man su veido oda lygiai taip pat, dar kol kas viskas l.gerai, nors buvo problematiska. smile.gif
Va o blogiausia, kad negaliu energingai sportuot, tik pradedu sokinet ir nebenulaikau slapimo sad.gif bet tikiu, kad susitvarkys

reikia treniruoti taip vadinamus tarpvietes raumenis.
atsigulti ant nugaros ir daryti "zirklutes",turbut zinot ta pratima,manau visiem teko per fiz pamokas ta daryti.
ir atsigulus taip pat ant nugaros imituoti dviracio pedalu minima.
dar geriau butu pasirinkti ne tokius intensyvius partimus kaip suoliukai ir pan,gal reiketu pasirinkti kitoki sportavimo buda.
o siaip apie slapimo nelaikyma buvo tokia tema forume http://supermama.com...t=0
Atsakyti
arba treniruotis su tais rutuliukais kur uz miegamojo duru aptarti ir ishanalizuoti biggrin.gif laugh.gif
Atsakyti
Praėjus maždaug 6 mėn. po gimdymo ir man buvo sanarių skausmai užėję. sad.gif Taip pat dešnės rankos riešo sanarį, jau taip bjauriai skaudėjo, kad vos vaiką galėjau nulaikyti. Panaudojau maisto papildus 1 mėn ir tikrai pasidarė geriau.Gėriau "Chondrosan Complex"Bet jau neskanūs... veeeeeee, tokie bjauriai saldus ir tabletės didžiulės, kad kol sukramtai-pilna burna... dry.gif dry.gif dry.gif Bet kur dingsi, kai tikrai skauda.
Atsakyti
QUOTE (RAMASKA @ 2004 02 17, 17:45)
Praėjus maždaug 6 mėn. po gimdymo ir man buvo sanarių skausmai užėję. sad.gif Taip pat dešnės rankos riešo sanarį, jau taip bjauriai skaudėjo, kad vos vaiką galėjau nulaikyti. Panaudojau maisto papildus 1 mėn ir tikrai pasidarė geriau.Gėriau "Chondrosan Complex"Bet jau neskanūs... veeeeeee, tokie bjauriai saldus ir tabletės didžiulės, kad kol sukramtai-pilna burna... dry.gif dry.gif dry.gif Bet kur dingsi, kai tikrai skauda.

dekui uz patarima, leksiu rytoj pirkti, o tai taip buvai susinervinus kai mamai pasiskundziau kad skauda, tai ji man pasake "viskas, jau cia sanariai visam gyvenimui gydymo nera, vaistu nera", zodziu atsiprasant nuo tirsdesimt metu jau vos ne luose esu mad.gif
Atsakyti
Vienos sustoreja, kitos suploneja... ant saves pajutau, kad sumazejo (suplokstejo) uzpakalis sad.gif Visi dzinsai ir visos kelnes kabo kaip ant kokio kuolo.
As ta bajeri anksciau buvau girdejusi is keliu mamyciu, bet netikejau... o dabar paciai taip nutiko. Idomu, kame priezastis g.gif Nejaugi nebeatgausiu savo riesto uzpakaliuko blink.gif
Gal kas nors is jusu tai patyrete??? Ar ka nors panasaus girdejote???
Atsakyti
Kajote.. galiu tik pasakyti, kad mielai tau atiduociau savo puse uzpakalio.. gal net 3 dalys...

Manau tema bus perkelta, cia ne apie uzsieni wink.gif
Atsakyti
Uzdarys ta temele tikrai wink.gif Reikejo eiti i KAbaka pas ltukra ir plepeti apie tai rolleyes.gif wink.gif Dar viena "vienoda dailylente" laugh.gif O tavo dubce iki gimdymo tai buvo thumbup.gif
Atsakyti
Kodel ne uzsienio temike? Kajote gi kitokiu lasiniu nenori biggrin.gif Mielai atsiusiu ir savo uzpakaliuko mesytes (be celiulito!), parasyk adresiuka i privatu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (baltic*girl @ 2004 10 22, 06:33)
Kodel ne uzsienio temike? Kajote gi kitokiu lasiniu nenori biggrin.gif Mielai atsiusiu ir savo uzpakaliuko mesytes (be celiulito!), parasyk adresiuka i privatu biggrin.gif

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
[CODE][FONT=Times][SIZE=7][COLOR=red][I][B]manau ne uzpakaliukas svarbiausias dabar,pries gimdyma turejau ir as nebloga uzpakaliuka,deja dabar jau susitaikiau su ta mintimi ir manau isgyvensiu >>>:) doh.gif
Atsakyti