Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi Cosi Priori kėdutė

Noreciau daugiau suzinoti apie Maxi Cosi Priori arba Priori XP kedutes? Kuo jos skiriasi, ar patogi miegojimo padetis, ar jose vaikai neprakaituoja ir pan.?
Atsakyti
Pries men. pirkau tokia auto kedute , labai patenkint esam. Labai patogi, neprakaituoja, minkšta sėdėti ir šonai paminkštinti. Na mums thumbup.gif 3padėčių, patogu pritvirtinti mašinoje kedutę.
Atsakyti
Mes taip pat neseniai nusipirkome Maxi Cosi Priori kedute. Kolkas esame labai patenkinti. Maziui labai patogu. Man parduotuveje aiskino, kad Priori XP nuo Priori skiriasi tik tuo, kad lengviau reguliuojamas dirzu aukstis.
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2008 05 18, 11:46)
Mes taip pat neseniai nusipirkome Maxi Cosi Priori kedute. Kolkas esame labai patenkinti. Maziui labai patogu. Man parduotuveje aiskino, kad Priori XP nuo Priori skiriasi tik tuo, kad lengviau reguliuojamas dirzu aukstis.


Vakar parduotuveje mes apziurejome Maxi Cosi kedutes.Priori XP nuo Priori skiriasi tuo, kad XP aukstesnis atlosas, didesnes sonines apsaugos ir lengviau reguliuojamas dirzu aukstis. Todel, manau, pirksim XP, nes didesniam vaikui bus patogiau.
Atsakyti
turejome priori,bet nepatiko abi sios kedutes yra labai kietos schmoll.gif
tai issirinkome maxi-cosi TOBI thumbup.gif va ten tai komfortas wub.gif
Atsakyti
Na Tobi jau is brangesniu, siulyciau dar paziureti Romer keduciu. As taip pat rinkausi tarp Tobi ir Romer po labai ilgu svarstymu nusipirkau Romer King plus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2008 06 24, 17:23)
turejome  priori,bet nepatiko abi sios kedutes yra labai kietos schmoll.gif
tai issirinkome maxi-cosi TOBI thumbup.gif va ten tai komfortas wub.gif


O kaip su sitos kedutes gulima padetim? man pasirofde gana stati kedute. ar vaikiukui galvyte netabaluoja, kai uzmiega? lengvai vaikas telpa? nes gan mazai vietos, ar su kombinezonu itilps?
Atsakyti
Turim ir naudojam kėdutę Maxi cosi Prioro XP ax.gif Negaliu skųstis,kėdutė kaip kėdutė,gulima padėtis gal galėtų būti labiau gulimesnė,o šiaip thumbup.gif
Atsakyti
Turim Priori XP, naudojom nuo 9 mėn, ir dabar, 4 metų dar telpa puikiausiai - galva i sonus nesitabaluoja, atsiremia i sonine apsauga ir miega, o atsilenkimo padetis mazesniam buvo ideali miegojimui.Žodžiu, atsiliepimai tik geri 4u.gif
Atsakyti
Jau turim maxi Cosi Priori xp. Siaip kol kas labai patenkinta. Na, nupirkau ta vasarini summer cover, bet zuikis vis tiek prakaituoja sad.gif Ir labia dziaugiuos papildoma pagalvele, kol mazute, tikrai labai gerai. O siaip atrodo vaikui labai patogi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gili @ 2008 07 23, 08:11)
Jau turim maxi Cosi Priori xp. Siaip kol kas labai patenkinta. Na, nupirkau ta vasarini summer cover, bet zuikis vis tiek prakaituoja sad.gif Ir labia dziaugiuos

Manau kai karšti orai,kad ir kokia superinė medžiaga būtų,vis tiek vaikas daugiau ar mažiau prakaituotų unsure.gif mes ir prakaituojam verysad.gif
Atsakyti
Mes turim ta XP, vazinejam jau daugiau nei metai. Labai komfortiska kedute, vaikas visada uzmiega, ir matyti, kad miega patogiai. Esu patenkinta sia kedute. Bent jau mano vaikas joje neprakaituoja. bigsmile.gif
Atsakyti