Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologinės kosmetikos ir kūno higienos priemonės

QUOTE(Cinside @ 2008 04 13, 16:32)
O kur perki jas? Skamba neblogai  bigsmile.gif


Alterros buna Droguose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 04 13, 15:56)
Baiginėjasi mano Iwostin veido prausiklis su terminiu vandeniu. Ar yra kokių ekologiškų alternatyvų?  smile.gif



Aš naudoju Florame prausiklį, man patinka thumbup.gif


Toks va: prausiklis
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 13, 16:30)
ar būtų galima faktų apie tai, kodėl jis yra klaidinantis?  ax.gif

Vat vat ir man labai įdomu, kas čia su tuo puslapiu negerai, koks ten melas paskleistas ax.gif
Dar įdomu pasidarė, kaip žinot, kurie Weledos produktai turi sretifikatą, kurie ne g.gif Kažkuri rašėte, kad Weledos šampūnai neturi. O tai kurios firmos šampūnai tą sertifikatą turi? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 13, 17:02)
Dar įdomu pasidarė, kaip žinot, kurie Weledos produktai turi sretifikatą, kurie ne g.gif  Kažkuri rašėte, kad Weledos šampūnai  neturi. O tai kurios firmos šampūnai tą sertifikatą turi?  g.gif  g.gif


Logonos, Santes sampunai tikrai pazymeti zenkliuku, kad sertifikuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 04 13, 18:09)
Logonos, Santes sampunai tikrai pazymeti zenkliuku, kad sertifikuoti ax.gif

O kaip tas ženkliukas atrodo blush2.gif
Ant mano Weleda plaukų kaukės - aliejaus, tai irgi jokių spec. ženkliukų nėra, tik Weleda firminis ženklas. TAi ir ši be sertifikato?....
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 13, 17:22)
O kaip tas ženkliukas atrodo blush2.gif
Ant mano Weleda plaukų kaukės - aliejaus, tai irgi jokių spec. ženkliukų nėra, tik Weleda firminis ženklas. TAi ir ši be sertifikato?....


va toks serifikavimo zenklas

ant Weledos aliejaus ir kaukes man rodos yra g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 13, 17:31)
o aš apsižiūrėjau, kad Sante balzamas iš Bioboutique pas mane be sertifikato... ax.gif


as sito ir nesuprantu g.gif kodel kai kurie gaminiai pazymeti situo zenklu, o kai kurie ne. nes bendrai tai tiek Weleda, tiek Logona, tiek Sante yra sertifikuoti kaip naturalios kosmetikos gamintojai. ju sarasas cia: http://www.kontrolli...l_cosmetics.htm


Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 13, 17:31)
vat nepamenu, senukuose ar maximoj  g.gif rinkausi iš l. didelio kiekio ir radau vieną tokią mažutę  thumbup.gif


niu reiks bandyt ieskot. tik kazin, ar neteks laukt kitos Kaziuko muges biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 13 balandžio 2008 - 16:38
QUOTE(agnuta @ 2008 04 13, 18:45)
va toks serifikavimo zenklas

ant Weledos aliejaus ir kaukes man rodos yra g.gif
Papildyta:


aciuks.gif Ką tik buteliuką apžiūrėjau- nėra jokio ženklo, o ant Alteros anticeliulitinio aliejaus- yra, ant pačio buteliuko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ziezulablond @ 2008 04 13, 17:49)
aciuks.gif  Ką tik buteliuką apžiūrėjau- nėra jokio ženklo, o ant Alteros anticeliulitinio aliejaus- yra, ant pačio buteliuko  bigsmile.gif


man rodos ant dezutes tikrai buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 04 13, 16:41)
Ačiū, būtinai pasižvalgysiu ir etiketę pastudijuosiu  smile.gif

Sudėtis: Aqua, Glycerin, Alcohol, Polyglyceryl-10 Laurate, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Calendula Offincinalis, Camelia Oleifera, Mentha Piperita, Glyceryl Oleate

Bet, kaip sakiau, nesiaiškinau, ką kuris keiksmažodis reiškia, nes tos putos turi sertifikatą.

Va čia lyg kažkokie vertinimai, dar čia, bet aš vokiškai nė bumbum ir nieko nesupratau, išskyrus sehr gut rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2008 04 13, 21:41)
Sudėtis: Aqua, Glycerin, Alcohol, Polyglyceryl-10 Laurate, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Calendula Offincinalis, Camelia Oleifera, Mentha Piperita, Glyceryl Oleate

Bet, kaip sakiau, nesiaiškinau, ką kuris keiksmažodis reiškia, nes tos putos turi sertifikatą.

Va čia lyg kažkokie vertinimai, dar čia, bet aš vokiškai nė bumbum ir nieko nesupratau, išskyrus sehr gut rolleyes.gif

Keista kažkaip. Matyt tada jau varčiau lentynoj Droge, nes pamenu, kad buvau nustebusi, jog kosmetika traktuojama kaip ekologiška, o ant etiketės neparašyta, jog glicerinas augalinės kilmės. Be to alkoholis eina trečiu numeriu, jo juk daug ten unsure.gif
Nors nelabai studijuot tas etiketes moku, bet kažkodėl nelabai žavi ši unsure.gif
Bandysiu vokiškai paskaityt
Atsakyti
Merginos, o koki gera rankom krema esat radusios?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidi: 13 balandžio 2008 - 21:12
QUOTE(aidi @ 2008 04 13, 21:11)
Merginos, o koki gera rankom krema esat radusios?

Na, čia ne tik rankoms, aš naudoju viskam - veidui, rankoms, kūnui. http://www.kvapunamai.lt/produktas/65/
Atsakyti