Įkraunama...
Įkraunama...

Raustanti veido oda, išsiplėtę kapiliarai

Turiu problema..ties nosies kampuciais ryskus issiplete kapiliarai..gal kas zinote kokiu priemoniu,kaip tai gydyti,naikinti..ir isviso..ar yra tokia galimybe? g.gif ar jau pasmerkta visa gyvenima maskuoti tai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eddy @ 2008 04 27, 22:34)
Turiu problema..ties nosies kampuciais ryskus issiplete kapiliarai..gal kas zinote kokiu priemoniu,kaip tai gydyti,naikinti..ir isviso..ar yra tokia galimybe? g.gif ar jau pasmerkta visa gyvenima maskuoti tai... unsure.gif

labai domintu sita tema.pas mane tie kapiliarai ir ant kuno yra,o po nestumo tai dar ju daugiau atsirado. gal kas gali papasakoti placiau ,gal naikinosi juos? ax.gif
Atsakyti
Kiek žinau tai jie naikinami tik lazerio pagalba. Aišku, yra visokių kremukų, kurie stiprina kapiliarus, bet jau esamų tikrai nepanaikins.
Atsakyti
QUOTE(Mikka @ 2008 04 28, 08:47)
Kiek žinau tai jie naikinami tik lazerio pagalba. Aišku, yra visokių kremukų, kurie stiprina kapiliarus, bet jau esamų tikrai nepanaikins.

O kazin kur tai daroma,kiek kainuoja? gal kam teko tai daryti?
Atsakyti
Jo kapilairai..
pas mane matau irgi aplink nosyte pradeda plestis doh.gif zinau kad negalima pirties, garinti veido, spaudyti spuogu, vartoti alkoholio
o panaikina su lazeriu. zinau kad 'baltijos amerikos klinikose' neblogai sutvarko, bijau pameluoti bet rodos nuo 700lt g.gif
Atsakyti
Dalinames patirtimi toliau mirksiukas.gif

Sena tema

Atidariau tema nes norejau kolegems pasakyti, kad dabar Eurovaistineseperkant ta Rasos krema nuo kapiliaru ir aplamai visa kita Rasos kosmetika duodamas Rasos sampunas dovanu mirksiukas.gif

Pagalvojau kaip tik gera galimybe isbandyti tai nusipirkau drekinamaji krema jautriai odai is tos naujos linijos ir krema issipletusiems kapiliarams. Pirkau du nes mano oda misri, o tas isipletusiems kapiliarams tinka tik sausai ir noramaliai odai.

Tai po kazkiek laiko laukit komentaru 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GreenLady: 17 gegužės 2008 - 16:58
Man labai patiko naujasis rasos kremas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2008 05 17, 18:57)
Atidariau tema nes norejau kolegems pasakyti, kad dabar Eurovaistineseperkant ta Rasos krema nuo kapiliaru ir aplamai visa kita Rasos kosmetika duodamas Rasos sampunas dovanu  mirksiukas.gif



QUOTE(Dezdemona* @ 2008 05 19, 13:08)
Man labai patiko naujasis rasos kremas thumbup.gif


Labukas 4u.gif
Kokios spalvos Rasos kremas, ar žalios spalvos? Labai norėčiau sužinoti
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2008 05 19, 21:55)
Labukas  4u.gif
Kokios spalvos Rasos kremas, ar žalios spalvos? Labai norėčiau sužinoti


Jautriai odai skirti produktai, įskaitant ir odai su kapiliarų problemomis, yra baltose dėžutėse su rausvos spalvos folija. Čia visa info ir vaizdai:

jautri oda

Beje, Maximose šią savaitę 20% nuolaida visai kosmetikai, o nauji produktai yra Hyper Maximose, tai irgi proga išbandyti naujienas pigiau.
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2008 05 20, 09:54)
Jautriai odai skirti produktai, įskaitant ir odai su kapiliarų problemomis, yra baltose dėžutėse su rausvos spalvos folija. Čia visa info ir vaizdai:



Na mane labiau domina ne pakuotės spalva, o pačio kremo atspalvis, ar jis žalios ar žalsvos spalvos? Nes žalias atspalvis maskuoja raudonį.
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2008 05 20, 21:24)
Na mane labiau domina ne pakuotės spalva, o pačio kremo atspalvis, ar jis žalios ar žalsvos spalvos? Nes žalias atspalvis maskuoja raudonį.


Ne. Ne zalsvos spalvos. Baltas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(GreenLady @ 2008 05 17, 17:57)
Pagalvojau kaip tik gera galimybe isbandyti tai nusipirkau drekinamaji krema jautriai odai is tos naujos linijos ir krema issipletusiems kapiliarams. Pirkau du nes mano oda misri, o tas isipletusiems kapiliarams tinka tik sausai ir noramaliai odai.

Tai po kazkiek laiko laukit komentaru  4u.gif

GreenLady, na ir kaip kremas? rolleyes.gif
Atsakyti