Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima pamatyti iš ko sudaryta erdvė?

Turiu tki klausimeli, nes vis niekaip nesutinku zmogaus, kuris sakytu, kad mato ta pati, ka ir as. Nuo vaikystes tamsoje ore matau tokius tarsi mirgancius taskelius, bruksnelius, ir jie yra tolygiai issideste visoje erdveje. Kiek klausiau is artimu zmoniu, tai kai kurie mano, kad nesamones sneku, kiti sako, kad matau daugiau nei kiti zmones. O pati kazkodel manau, kad visi tai gali pamatyt, tiesiog niekas neziuri grynai i erdve, nekoncentruoja savo zvilgsnio i ora. Kazin, ar yra daugiau tokiu, atkreipianciu demesi i ta, ka ir as?
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 05 19, 01:09)
Turiu tki klausimeli, nes vis niekaip nesutinku zmogaus, kuris sakytu, kad mato ta pati, ka ir as. Nuo vaikystes tamsoje ore matau tokius tarsi mirgancius taskelius, bruksnelius, ir jie yra tolygiai issideste visoje erdveje. Kiek klausiau is artimu zmoniu, tai kai kurie mano, kad nesamones sneku, kiti sako, kad matau daugiau nei kiti zmones. O pati kazkodel manau, kad visi tai gali pamatyt, tiesiog niekas neziuri grynai i erdve, nekoncentruoja savo zvilgsnio i ora. Kazin, ar yra daugiau tokiu, atkreipianciu demesi i ta, ka ir as?

Manau, kad gali būti, jog matai tą materialiąją erdvės formą, bet gali būt, kad tai - Tavo fizinių akių padarinys. Akies obuolys pripildytas skysčiu, ir dažnai, pvz., paspaudus akį, matome tai, apie ką kalbi. Gal Tavo akispūdis šiek tiek padidėjęs ar kas nors panašaus?
Atsakyti
pas okulista apsilankyk... man taip buna, kai uzdegimas prasideda arba stipriau akis patrinu smile.gif
Atsakyti
Aciu uz spejimus smile.gif
Dalykas tai cia tikrai ne del okulisto, matau taip nuo pat vaikystes, pamenu kai neuzmigdavau, daznai stebedavau erdve. Siaip matosi ir diena, bet sunkiau iziuret, tamsoj geriau issiskiria.
Dziaugsma, akispudis nera padidejes, ir man tokie dalykai matosi nuo pacios vaikystes, nepasikeite tas vaizdas, kuri matau tamsoje.
Ir tai nera toks dalykas, kaip kad buna patrynus akis, zinau, waterly, ka turi omeny taip sakydama. Sunku man paaiskinti, bet matosi, kad visa erdve tarsi is tokiu energijos giju sudaryta, ir vyksta pastovus energijos judejimas.
Tai negi niekas daugiau nera su tuo susidures? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 05 20, 00:19)
Dalykas tai cia tikrai ne del okulisto, matau taip nuo pat vaikystes, pamenu kai neuzmigdavau, daznai stebedavau erdve. Siaip matosi ir diena, bet sunkiau iziuret, tamsoj geriau issiskiria.
Dziaugsma, akispudis nera padidejes, ir man tokie dalykai matosi nuo pacios vaikystes, nepasikeite tas vaizdas, kuri matau tamsoje.
Ir tai nera toks dalykas, kaip kad buna patrynus akis, zinau, waterly, ka turi omeny taip sakydama. Sunku man paaiskinti, bet matosi, kad visa erdve tarsi is tokiu energijos giju sudaryta, ir vyksta pastovus energijos judejimas.
Tai negi niekas daugiau nera su tuo susidures?  g.gif

ne akispūdis, o kažkokie reiškiniai akių dugne ar tinklainėje, nebepamenu. bet okulistai tą reiškinį tikrai žino. nepavojingas.
Atsakyti
Liepsnele, neklausyk tu ju!
Teisinga pseudonima pasirinkai, atitinkanti savo suvokima!
Tiesiog cia ne "matytojai" bet "kalbetojai" renkasi, tai mes tau komentaru galim kruva pridet, tik ka tu su jais darysi? Tikek savimi. Apie tokius reiskinius daugelis Jogu raso. Tik nedaug kas tai patiria.
Atsakyti
matydavau ir aš, bet dieną, tokie kaip virpesiai ore.Beje, akinių nenešioju ir su akim viskas tvarkoje. biggrin.gif
Atsakyti
as irgi matau. bet manau, kad tai tinklaine. nes kai uzsimerkiu tas pats vaizdas smile.gif man jis gyvent netrukdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 05 19, 02:09)
Turiu tki klausimeli, nes vis niekaip nesutinku zmogaus, kuris sakytu, kad mato ta pati, ka ir as. Nuo vaikystes tamsoje ore matau tokius tarsi mirgancius taskelius, bruksnelius, ir jie yra tolygiai issideste visoje erdveje. Kiek klausiau is artimu zmoniu, tai kai kurie mano, kad nesamones sneku, kiti sako, kad matau daugiau nei kiti zmones. O pati kazkodel manau, kad visi tai gali pamatyt, tiesiog niekas neziuri grynai i erdve, nekoncentruoja savo zvilgsnio i ora. Kazin, ar yra daugiau tokiu, atkreipianciu demesi i ta, ka ir as?


Matau, irgi nuo vaikystės, bet niekad nesureikšmindavau, kad tai kas nors neįprasta.
Tuo labiau, kad mano galvos kraujotaka stipriai sutrikus, tai dar ir "musytes" matau dažnai.
Atsakyti
QUOTE(liepsnele @ 2008 05 19, 00:09)
Turiu tki klausimeli, nes vis niekaip nesutinku zmogaus, kuris sakytu, kad mato ta pati, ka ir as. Nuo vaikystes tamsoje ore matau tokius tarsi mirgancius taskelius, bruksnelius, ir jie yra tolygiai issideste visoje erdveje. Kiek klausiau is artimu zmoniu, tai kai kurie mano, kad nesamones sneku, kiti sako, kad matau daugiau nei kiti zmones. O pati kazkodel manau, kad visi tai gali pamatyt, tiesiog niekas neziuri grynai i erdve, nekoncentruoja savo zvilgsnio i ora. Kazin, ar yra daugiau tokiu, atkreipianciu demesi i ta, ka ir as?


Matau kartais tokius judancius zibancius taskelius, bet nesityriau, gal tai akiu defektas. Nakti nebandziau, nes greit uzmiegu... rolleyes.gif Be to, gyventi netrukdo, nes ne visalaik.
Atsakyti
QUOTE(Saulytes mamyte @ 2008 05 21, 10:31)
Matau kartais tokius judancius zibancius taskelius, bet nesityriau, gal tai akiu defektas. Nakti nebandziau, nes greit uzmiegu... rolleyes.gif  Be to, gyventi netrukdo, nes ne visalaik.

dėl tų žibančių taškelių, tai tikrai reikėtų pasitikrinti pas okulistą, nes turiu panašios patirties. Kai man įtarė katarakrą (tik įtarė), okulitė siuntė pasitikrinti akis su tokiu aparatu, kuris specialiai žibino tuos taškelius, o kai pasirodydavo naujas, reikėdavo spausti toki mygtuką. Pagal tai, kiek spėdavai pamatyti "tikrų" ziburėliu, o kiek jų matydavai dėl regos sutrikimo, yra padaroma išvada apie ligos galimybę arba jau prasidėjusią ligą. Bet čia tik dėl žiburėlių.
Jeigu matote kitokius objektus, kažkokius neaiškius siluetus (daiktų ar gyvūnų) čia jau ne mano kompetencija, o tikrų ezoterikų.
Atsakyti
vaikeli, astigmatismas tau ,ir reik rimtai eiti pas okulista,nes tokie''matymai'' taskeliu ir visokiu ''siuksliu'' ore, gali buti net kataraktos atsiradimo priezastys ateityje...
Atsakyti