Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilių stiklai

Sveikos, neradau tokios temos apie automobilių stiklų remontą, kreipiuosi su klausimu:
gal kam teko susidurti-įskilęs stiklas, reik jį įgręžti, kur tai daroma?
(įgręžti tam, kad toliau nebeskiltų, na tikiuosi aiškiai paaiškinau blush2.gif )
Atsakyti
o tu nenori nulekti to stiklo pasikeisti?...
nejuokas gi...as manau kad keisk tu ji,ne karve kainuoja,o tai dar bedos prisidarysi,juk skiles stiklas neprognozuojamas.....
Atsakyti
Evelkas tuom užsiima, bet ne visada padeda tas skylutės išgręžimas.
Šiaip tai karvę kainuoja, jei naujas, daro pagal užsakymą.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 05 20, 16:53)
Evelkas tuom užsiima, bet ne visada padeda tas skylutės išgręžimas.
Šiaip tai karvę kainuoja, jei naujas, daro pagal užsakymą.


KARVE?...
teko keisti triju auto stiklus
viena iskule vagisiai,kita akmuo is po kazkokio ralisto ratu ,kita pirkom trukusiu stiklu...
visi kainavo apie 300lt,ne daugiau schmoll.gif ir tai ne pats pigiausias variantas,jau geriau nauja stikla deti nei kad pabyres senasis bele kur...
pvz su trukusiu stiklu vaziavom per kauno senamiesti-kas zino grista akmenimis-nuo dardejimo akyse stiklas sutruko isilgai per visa..na jau ne schmoll.gif
bet cia mano nuomone ir as krapstyciau lt naujam stiklui


paslaugos- http://www.autostikl...t/lt/content/11
ju koordinates skirtinguose miestuose- http://www.autostikl...t/lt/content/14
o siaip be evelko padejo mums dar ir sie

bet zodziu as esu as,ir as keisciau nauju.. o siaip tikrai nesant lt tai jei yra galimybe laikinai galima ta trukima sutvarkyti tik kad kuo greiciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 20 gegužės 2008 - 18:38
galimair igrezti, bet garantijos nera, o be to tikrai pakeisti nauju siais laikais nera prabanga schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės, 4u.gif 4u.gif 4u.gif
šiuo metu nerealus taupymo režimas, naujas etapas tpsakant, tai pasižiūrėsiu kiek kaštuos mano Nisaniukui (mikrai) naujas, ir kiek įgręžimas tada mąstysiu. Na visada , kai pinigais nelyja išlaidos nenumatytos atsiranda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 05 20, 19:31)
KARVE?...
teko keisti triju auto stiklus


Žiūrint koks auto. Yra tokių, kur tik pagal užsakymą daro, tad tikrai karvę kainuos. O jei mašina lizinginė irgi neapsieisi pigiai, vien už darbą kiek nuplėš.
Į užsienį su įtrūkusiu neišvažiuosi, gausi baudą, o Lt galima važinėt ir su įtrūkusiu. Dar labai daug kas priklauso nuo to kiek ir kurioj vietoj įtrūkę. Jei netrukdo vairuotojo matomumui, tai galima ir nekeisti.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 05 21, 10:34)
Žiūrint koks auto. Yra tokių, kur tik pagal užsakymą daro, tad tikrai karvę kainuos. O jei mašina lizinginė irgi neapsieisi pigiai, vien už darbą kiek nuplėš.
Į užsienį su įtrūkusiu neišvažiuosi, gausi baudą, o Lt galima važinėt ir su įtrūkusiu. Dar labai daug kas priklauso nuo to kiek ir kurioj vietoj įtrūkę. Jei netrukdo vairuotojo matomumui, tai galima ir nekeisti.



Na į užsienį nevažiuoju, ypač su mano auto -netilps lagaminas padoresnis į bagažinę (Nisan Micra , variklis 1 litro tongue.gif ) važiuoju dažniausiai darbas -namai, na 12 km per dieną , dar iki Akropolio, ar kitais nedideliais atstumai. Bet prisigąsdinau, kad gali trūkti, sudužti ir t.t. O matomumui netrukdo, bent kol kas, nuo apatinio kairio krašto kokis 20 cm nukreivoja.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 05 21, 10:41)
Na į užsienį nevažiuoju, ypač su mano auto -netilps lagaminas padoresnis į bagažinę (Nisan Micra , variklis 1 litro  tongue.gif ) važiuoju dažniausiai darbas -namai, na 12 km per dieną , dar iki Akropolio, ar kitais nedideliais atstumai. Bet prisigąsdinau, kad gali trūkti,  sudužti ir t.t. O matomumui netrukdo, bent kol kas, nuo apatinio kairio krašto kokis 20 cm nukreivoja.


tai tau ne siaip idauzta,iskelta o jis sutrukes 'gysla' ?
blem nzn kaip paklausti... lotuliukas.gif
nes tokiu atveju nemanau kad grezimas pades...
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 05 21, 11:44)
tai tau ne siaip idauzta,iskelta o jis sutrukes 'gysla' ?
blem nzn kaip paklausti...  lotuliukas.gif
nes tokiu atveju nemanau kad grezimas pades...



Žaibu biggrin.gif
nežianau kaip atsakyti biggrin.gif o kada gręžimas padeda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 05 21, 10:46)
Žaibu  biggrin.gif
nežianau kaip atsakyti  biggrin.gif  o kada gręžimas padeda? ax.gif

Nuvažiuosi ir paklausi. Išgręžimas tikrai nedaug kainuos.
Atsakyti
QUOTE(aige @ 2008 05 21, 10:46)
Žaibu  biggrin.gif
nežianau kaip atsakyti  biggrin.gif  o kada gręžimas padeda? ax.gif


nu turbut susikalbejom
man rodos taisoma kai buna imusta duobute,iskyla tokia saulute ir pan..
bet jau kai skyla isilgai skersai ir pan tai netaiso
ale bijau pameluoti
va cia raso apie taisyma
http://www.evelkas.l...rukimu_remontas
Atsakyti