Įkraunama...
Įkraunama...

Rituals kosmetika

Naujas kosmetikos parduotuvių tinklas „Rituals“ žengia į Lietuvą

Gal jau ką bandėt? Kokie atsiliepimai? bigsmile.gif

www.rituals.com
Atsakyti
Isbandziau prausimosi putas, dabar joms akcija. Labai patiko thumbup.gif Eisiu dar ka nors isigyt wub.gif
Atsakyti
o kaip kainos? smile.gif
Atsakyti
Kainos labai prieinamos ax.gif
Uz duso putas mokejau apie 10 lt (iprasta kaina apie 24), bet matau kad ju dar ilgai uzteks, nes gausiai putoja ir labai kvepia.
Kompaktine pudra apie 59 mokejau, kremine pudra 59, maskuoklis 49 lt.

Atsiliepimai apie pudrytes kol kas labai geri, nes lygiai pasidenge ir tarsi istirpo ant veiduko. Kremine pudryte yra labai lengvute, labiau panasi i makiazo pagrinda nei i pudra, tai kam reikalingas maskavimas netiks. Spalva labai naturali ir prisitaikanti prie odos. O kompaktine siek tiek "sunkesne" nei mano tureta YSL kompaktine pudra, bet graziai atrodo ant veiduko. Jis matinis, bet lengvai svytintis. Tik bijau, kad spalva kompaktines per tamsia paemiau, bet nieko idegsiu bigsmile.gif Ziuresiu kaip jos matiskuma laikys, nes pudros skirtos misriai i riebuma odai.
Ranku pylingas nezinau dar ar patinka, fainai tas, kad panaudojus, nereikia ranku tept kremu ir kvapas man labai fainas.

Labai patiko blizgesiu spalvos - tokios naturalios, bet paemus buteliuka jos tarsi keiciais kaip chameleonas. Butu idomu isbandyt ant lupu. Ju kaina lyg apie 59 buvo.
Dar maciau turi zerincia pudryte vakarui.

Prisimenu dar kvepaliuku i spinta kaina - 17-18 lt.

Na kol kas man si parduotuve labai patinka smile.gif
Atsakyti
Buvau jų parduotuvėje Olandijoje. Šiaip didelio įspūdžio nepaliko, žiūrinėjom kremukus ir pienelius.
Bet kai atsiras Vilniuje būtinai užsuksiu pasižvalgyt smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kuri naudojote sios firmos veido tonika? 4u.gif

Labai laukiu atsiliepimu 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(princess00 @ 2008 05 29, 11:54)
Labai džiugu, kad Lietuvioje atsirado RITUALS kosmetika  4u.gif


Ta kosmetika tikrai nereali, kvapai tiesiog uzburia smile.gif
man nepaprastai patiko visi produktai is Hammam serijos biggrin.gif
Juos galima naudoti namu salygomis, bet nepaprastai malonu juos naudoti ikur nors pirtyje, kur yra marmuriniai gultai, mes pavyzdziui juos buvome pasieme i druskininku vandens parke esancias pirtis :0 (na, ten dalina ir ju paciu mazus indelius su ale druska pilingui, bet ju mazai ir efekto visai nesijaucia)
Taigi, mes pasiememe savo Rituals produktus Hammam serijos ir pojuciai buvo nerealus smile.gif
Ten yra pilingui skirta druska(pakankamai rupi) su naturaliais aliejais eukapilto, ta druskyte pasidarai pilinga, po to ten yra purvo kauke. Ta kauke SUPER 4u.gif , jos indelyje yra daug, uztenka daugeliui kartu smile.gif Visa kuna issitepi tuo purvu, jis su mazuciais grudeliais, tai pagulejus ir nuplovus toks svelnus svelnus pilingiukas gaunasi smile.gif ir oda po purvo kaukes tokia svelni buna smile.gif
ir paskutinis nerealus produktas, kuri isbandziau is sitos serijos yra kremas prasimosi, ji reikia plonu sluoksniu tepti ant odos ir po to paemus slapia kepnine ja svelniai trinti kuna blush2.gif patikekit, gaunasi nerealus putu masazas tongue.gif tongue.gif tongue.gif
tas kremas labai stipriai putoja tongue.gif na, zodiu pojuciai tokie, kad pasaka smile.gif Kaip tikroje turkiskoje pirtyje tongue.gif O jei dar kompanija labai maloni, galima susiorganizuoti laaaabai romantiska vakara smile.gif Visos tos priemones turi sudetyje alieju, jos puikiai kvepia, tai po visko oda tampa nepaprastai svelni tongue.gif
siulau butinai pabandyti, ne tik del priemoniu, bet ir del proceso malonumo smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, turiu is rituals pazastim tepams, labai super rolleyes.gif
Atsakyti
As apsilankiau parduotuveje Klaipedoje. Zinokit gera akcija vyko, kuno krema nusipirkau tik uz 23lt, o pries tai pirkau toki pat uz 49lt. Tai sakyciau saunuoliai jie , kad daro nuolaidas tokias, traukia pirkejus nemeluodami... nes kitose parduotuvese uzeini, parasyta didziulem raidem 5o%, o mazom iki... Apgaule nereali... keli prasciausi produktai stovi su 50% nuolaida o normalus normaliom kainom parduodami. g.gif beje snd buvom pas juos nauja linija atsirado Ajurveda berods vadinasi, tai nusipirkau sau kelis produktus pabandymui, sampuna, kuno krema, prausimosi pasta, kuri nerealiai putoja... o kvepia tai pasakiskai... net nezinau kuom... indiska roze berods... nerealu... ir vel kazkokia akcija nauja Hammam priemonei... karstas sveitiklis berods 33,30lt... sako galima patirti tikros turkiskos pirties dvasia savo vonioje... susigundziau, bet nepirkau, nes ir taip isleidau apie 100 lt... ir dar dovana gavau - rinkinuka is triju produktu... thumbup.gif Faina man patinka dovanos! ir siaip mielos paneles dirba... nuosirdziai pataria, nestumia bet ko... ta labai vertinu visada! Busiu istikima Rituals man atrodo, nes Kristiana brangsta ir brangsta, o efekto uz tokius pinigus nejauciu!
Atsakyti
Sergu Rituals manija jau kokius tris metus... dar nuo tada, kai drauge is PORT dovanu parveze... Nuo tada budama uzsieny visada ir visur ieskojau siu parduotuviu ax.gif Isbandzius daug ir visko.. Dar nei viena priemone nenuvyle.. net ir saviskiui kremu visokiu pripirkau tongue.gif Labai dziugu, kad pagaliau ir i lietuva atkeliavo.. O lyginti su Kristi ana net nera ka.. Body shopas irgi nublanksta pries Rituals... rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
O kaip veido kremai g.gif . As turejau meginuka serumo , tai labai maloniai kvepia, maloniai ant veido tepasi, tik pasitepus lyg dilgcioti ima veida g.gif , tai nebesuprantu cia gerai ar blogai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2008 10 13, 23:07)
O kaip veido kremai  g.gif . As turejau meginuka serumo , tai labai maloniai kvepia, maloniai ant veido tepasi, tik pasitepus lyg dilgcioti ima veida  g.gif , tai nebesuprantu cia gerai ar blogai  rolleyes.gif

O cia priklauso nuo to, ka tu gavai.
As tai vyriska drekinamaji sau nusipirkau face nr 3 vadinasi, tai jis man irgi dilgcioja, nes turi kazkokiu priesuzdegiminiu savybiu.kazkokiu dezinfekatoriu ar kaip. Nes pas mane riebi oda labai ir jis man labai tinka, spuogus uzgido drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti