Įkraunama...
Įkraunama...

Nemėgstamiausia maitinimo įstaiga

ar turit nemėgstamiausia barą, valgyklą, kavinė, ar pan. ir kodėl?
aš pvz. niekada nevalgau DELANO ir CANCAN nes daug pažystamu ten nusinuodijo arba roto virusą su salmonele buvo pagavo doh.gif
Atsakyti
hyper Maxima. labai norisi ten greitai ką nors suvalgyti, kai išalkstu bevaikščiodama po parduotuvę ir galvoju, dar kol grįšiu namo ir pasigaminsiu valgyt, daug laiko praeis. Ir nusiperku ten ką nors, bet dažnai būna labai neskanu. Vienintelis geras dalykas - skani žalioji arbata už 1 lt
Atsakyti
As taip pat nemegstu Delano, bet del to, kad nepatinka man tie padeklai, savitarna, primena '' sovietine valgykla.
O jau maximoj atsidedus prie staliuko, nevalgyciau, kaskaip visai nekaip, net nezinau kaip issireikst, del ko.
Dar nevalgyciau Vln stoty "Iki" parduotuvej, ten apacioj yra tokia atvira "kavine", beeee ten ir myzniai(chroniai) ir narkotos, ir bomzai(nesu pries juos nusistacius, bet pietaut kartu nenoreciau) ir normalus zmones, kartu uzkandziauja blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victoria Beckham: 23 gegužės 2008 - 11:13
Galėjot bent jau temą be klaidų sukurt doh.gif Jau nekalbu apie žinutę.

Nemėgstamiausia maitinimo įstaiga man yra netgi ne viena. Įvairios kavinės prie jūros, kurortuose, mane vemt verčia vien jau nuo kvapų wacko.gif

O delano gerbiu ax.gif
Atsakyti
Nemegstu McDonald'o ir panasiau maitinimosi istaigu. schmoll.gif Viskas man ten nepatinka - ir maistas ir stilius schmoll.gif
Atsakyti
O man kartais McDonald's patinka blush2.gif
Ypač užsieny, kur kainos mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 05 23, 11:40)
O man kartais McDonald's patinka blush2.gif
Ypač užsieny, kur kainos mega_shok.gif

O as geriau paieskau nors ir greito maisto, bet vietines kokios uzkandines blush2.gif Daug kur yra kavinukiu a'le McDonalsd, bet butent tos salies, kazkas biski kitokio g.gif
Gal ir nelabai tikiu,kad ten geriau, bet i McDonalda neinu is principo schmoll.gif
Atsakyti
McD ir Cancan
Atsakyti
QUOTE(Lexy @ 2008 05 23, 14:08)
O as geriau paieskau nors ir greito maisto, bet vietines kokios uzkandines blush2.gif  Daug kur yra kavinukiu a'le McDonalsd, bet butent tos salies, kazkas biski kitokio g.gif
Gal ir nelabai tikiu,kad ten geriau, bet i McDonalda neinu is principo schmoll.gif

Ai, man tai kainoje esmė.
Atsakyti
o man nepatinka Mc Donald's, Tevyne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2008 05 23, 13:20)
o man nepatinka Mc Donald's, Tevyne mirksiukas.gif

o ode tevyne nepatinka? g.gif man tai ten ir maistas skanus ir kainos prieinamos thumbup.gif

siaip nemegstu macdonaldo ir KFC,taip pat nevalgau parduotuviu kavinukese,nes ten su higiena prastokai... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2008 05 23, 12:20)
o man nepatinka Mc Donald's, mirksiukas.gif

Oi ir as nemegstu Mc Donaldo,po to katpedeliu,,,
Atsakyti