Įkraunama...
Įkraunama...

Rankdarbiai ir ekologija

Labai atsiprašau, jei apie tai jau buvo šnekėta. Ieškojau - neradau 4u.gif

Labai domiuosi dekupažu. Ekologija taip pat smile.gif Bėda, kad dekupažui naudojama tiek cheminių brudų, kad net baisu darosi... Gal kas bandėt, gal žinot, ar yra kokių ekologiškų priemonių dekupažui?? Ekologiško lako esu mačiusi. Bet pvz., ar žinot kur gauti sendinančio (t.y. skaldančio) ekologiško lako? Ar tokio išvis būna? 4u.gif
Atsakyti
o kur esi macius ekologisko lako?
Atsakyti
BIOFA, juo prekiauja Ekosofija. Ir dar kiek žinau, kad Lietuvoje yra Auro. Jo nebandžiau, bet atrodo, kad prekiauja Elstata (nesu tikra, tai reikėtų pasitikrinti).
Bet čia paprastas ekologiškas lakas, sendinančio jie neturi.
Atsakyti
aciu, bandysiu ieskoti...
bent tiek, kad lakas yra..
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 05 23, 16:31)
Labai atsiprašau, jei apie tai jau buvo šnekėta. Ieškojau - neradau  4u.gif

Labai domiuosi dekupažu. Ekologija taip pat  smile.gif  Bėda, kad dekupažui naudojama tiek cheminių brudų, kad net baisu darosi... Gal kas bandėt, gal žinot, ar yra kokių ekologiškų priemonių dekupažui?? Ekologiško lako esu mačiusi. Bet pvz., ar žinot kur gauti sendinančio (t.y. skaldančio) ekologiško lako? Ar tokio išvis būna?  4u.gif


reikia užsienio puslapiuose žiūrėti ir sakytis internetu... Lietuvoj abejoju, kad tokio būtų... unsure.gif
Atsakyti
Ne viskas, kas gražu gali būti ir ekologiška.. Man patinka ir dekupažas, ir ekologiškas mąstymas - bet nereikia perlenkti lazdos.. Kitaip tektų tenkintis mediniais daiktais be sluoksnelio lako ar dažų..
Atsakyti
QUOTE(nuostabumelis @ 2009 02 08, 14:07)
Ne viskas, kas gražu gali būti ir ekologiška.. Man patinka ir dekupažas, ir ekologiškas mąstymas - bet nereikia perlenkti lazdos.. Kitaip tektų tenkintis mediniais daiktais be sluoksnelio lako ar dažų..


Na jei nėra tai nėra, dekupažinsim su neekologiškom priemonėm, bet iniciatyva tai juk sveikintina, jei žmogus nori kurti grožį ir dar nekenksmingą mirksiukas.gif
Atsakyti