Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leist vaiką 5m į parengiama grupę?

Ar leist vaiką 5m į parengiama grupę?
Atsakyti
Mano dukrytė panašaus amžiaus, bet net negalvoju jos leisti į paruošiamą grupę mirksiukas.gif Juk į pirmą klasę eina septynių metų vaikai, tai ką veiks jūsų dukrytė, kai jai bus šešeri? g.gif Juk neis dar vienus metus į paruošiamą, o į mokyklą pradėti leisti vaiką visais metais anksčiau bent jau aš nenorėčiau. Manau, kad tokiems vaikučiams metai dar daug ką reiškia, ir mokytis bus sunkiau, tad kam viską apsunkinti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nojos mama @ 2008 05 23, 21:35)
Ar leist vaiką 5m į parengiama grupę?


Aš neleisčiau. Nors bendriau neaiškios jūsų priežastys.... gal vaikas tikrai gabesnis už savo bendraamžius. Bet i mokykla anksčiau laiko savo noru vistiek nenueisit .... turėsite praeiti komisiją arba kelias komisijas, kurios dažniau parašo neigiamą atsakymą apie pasirengimą mokyklai, nei, kad teigiamą. O kam to reikia. Vaikui bus nuobodu 2 metus būti parengiamojoje grupėje, jei netyčia gausite neigiamą atsakymą.
Atsakyti
Jei vaikas dar tik 5, priklausytų nuo paties vaiko. Bet jei jau kokie 5,5 - tai aš leisčiau. Manau, 6,5 pats tinkamiausias laikas pradėt zulint mokyklos suolą lotuliukas.gif
Atsakyti
nea schmoll.gif tikrai neverta rolleyes.gif Tegu pasidžiaugia vaikyste mirksiukas.gif Dažniausiai tokie vaikai,kurie gabesni už savo bendraamžius,po metų-kitų tampa lygūs gabumais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2008 05 25, 12:42)
Manau, kad tokiems vaikučiams metai dar daug ką reiškia, ir mokytis bus sunkiau, tad kam viską apsunkinti  unsure.gif

QUOTE(marlen @ 2008 05 25, 14:59)
nea schmoll.gif tikrai neverta rolleyes.gif Tegu pasidžiaugia vaikyste mirksiukas.gif Dažniausiai  tokie vaikai,kurie gabesni už savo bendraamžius,po metų-kitų tampa lygūs gabumais smile.gif
Ir man taip atrodo drinks_cheers.gif Suspės dar tų mokslų prisiragauti ax.gif
Atsakyti
Nė nežinau g.gif bet mes patys pradėjom 6 metų amžiaus moklyklą lankyt, ir nė vienas dėl to nenumirėm, tai negi dabartinė karta žioplesni?
Jei vaikas 6,5, ar vyresnis, tik pradės priešmokyklinę lankyt, į mokyklą - 7,5 ir daugiau ( be penkių minučių aštuonmetis), plius 12 metų vidurinėj - tai vos ne 20 mokyklinius mokslus baigs? Kažkaip nežavi manęs tokia perspektyva.
Bet čia tik mano subjektyvi nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir kas,kad 20 mokslus baigs.Aš tai neleisčiau schmoll.gif
Atsakyti
O as noreciau leisti vaika 6 metu i mokykla, mano brolis taip ejo, ir labai liuks gavosi, mazi vaikai yra imlus, mums butu 6,2 metu, kai eitume i mokykla, bet viso to dar reik sulaukti, bent jau yra tokiu noru. Laikas parodys kaip cia bus, spresiu pagal vaika.
Atsakyti
QUOTE(nojos mama @ 2008 05 23, 21:35)
Ar leist vaiką 5m į parengiama grupę?

priklauso nuo pacio vaiko,as tikrai neleisciau ,lai pasidziaugia vaikyste
kaimyne leido vaika nuo 5 metu,ir dabar kai jam yra 10 metu ji jau gailisi kad taip anksti isleido i mokykla,nes jam per didelis kruvis palyginus su jo klasiokais ,jam yra per daug 6 pamokos mokykloje atbuti ,ir dar namie kruvos namu darbu ,pasidare issiblaskes isbales ,o yra tikrai jis gabus bet dar fiziskai nepasiruoses tokio kruvio atlaikyti
Atsakyti
Mes parengiamoj grupej nuo 4 m, visada lankydavom vyresne grupė., nors į molyklą eisim 7m.Mūsų grupėj daug kam reikėjo pakartotinio kurso, tai ir septyneriu į mokyklą neparuošti, beto nelbai ir verčia ten mokyntis
Atsakyti
Laba. Mums iškilo toks pats klausimas. Dukra eina į darželį su vyresniais vaikais. Na, jie gimę 2002, o maniškė 2003 sausį. Į paruošiamąją eitų 5,9 m., o į 1 klasę 6,9 m. Tikrai nemanau, kad per anksti. O ir į paruošiamąją norėtųsi, kad eitų su savo grupe - vaikai pažįstami ir t.t.

Bet mums patarė nueiti į PPT (pedagoginė priešmokyklinė tarnyba), kad tipo parašytų ar ji pasirengus paruošiamąjai. g.gif Šiaip man keista. Nes tokios komisijos yra prieš mokyklą.

Ir dar toks klausimas. Jei ji vis tik eina į paruošiamąją, o pvz. į 1 klasę komisija nusprendžia, kad ji nepasirengus. Tai tuos viensu metus bim bam. Daryk ką nori, nes tik 1 metus gali lankyti paruošiamąją. Tik vieniems metams skiriami pinigai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgytė: 04 birželio 2008 - 08:41