Įkraunama...
Įkraunama...

Mažylis jau namuose

Kadangi i nestukiu temas jau nebetinkam, jau mamytes su pilvinukais tegu pasidalina savo patirtimi sugryzus is gimdymo namu thumbup.gif
Atsakyti
Sveika, nu man tai kancia buvo buti gimdymo namuose tai namuose labai gerai jauciausiu su maziuku, nebuvo jokiu problemu nors daznai viena budavau, bet viska pasidarydavau ir pamegzti laiko likdavo mirksiukas.gif .Paprasciausia susidariau sau sioki toki grafika ir viskas, juo ir judi smile.gif .Gal mano mazius labai geras buvo, bet pirmos dienos man nebuvo kancia, tik dziaugsmas. Tik vienintele man problemele su abiem vaikais buvo pieno perteklius doh.gif doh.gif , tai prasiau vyro kad pientauki nuvaziuotu nupikti ir kad nesimestu uzdegimas teko, papukus i kopusto labus vyniuoti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , cia rimtai.
Atsakyti
QUOTE(dzigite @ 2008 05 25, 15:18)
Kadangi i nestukiu temas jau nebetinkam, jau mamytes su pilvinukais tegu pasidalina savo patirtimi sugryzus is gimdymo namu  thumbup.gif

As dar tinku i nestukiu temas mirksiukas.gif Dar menesiukas ir tada jau galesiu keliaut lauk is nestukiu temu ir jungtis prie jusu su lialium 4u.gif
Atsakyti
as vos dvi paras istveriau klinikose - lova nepatogi, aplinka - ne namai, tai kadangi viskas gerai buvo, tai 3dieni pagimdziau, o 5dieni po pietu jau namo paleido ... ax.gif ax.gif iskart lengviau pasidare sieloj wub.gif ir pilvinyte jau rankose wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzigite: 25 gegužės 2008 - 14:31
na, tikiuosi kad jau ir as greitai prisijungsiu i jusu sia temele blush2.gif
Atsakyti
Jei norit kalbėti apie save, kelkitės į skyrelį "po gimdymo". jei apie vaikučius- čia yra daugybė panašių temų įspūdžiams aptarti.
Atsakyti
QUOTE(Andren @ 2008 05 25, 13:59)
Sveika, nu man tai kancia buvo buti gimdymo namuose tai namuose labai gerai jauciausiu su maziuku,


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Aš taip pat legviau atsikvėpiau namie karsta.gif
Namie ir sienos padeda.
Mažylė mano laba jau rankinukė, vis kas nors jai ramybės neduoda, tai dienas leidžiam kartu. soske.gif Kai užeina noras valgom, kai norim - miegam.
Tėtukas atostogas pasiėmė, tai namie labai padeda, su vyresnėliu užsiima,o mudvi pratinamės prie najienų ax.gif
Atsakyti
grizusi namo beveik savaite be miego buvau.bijojau,kad ko neatsitiktu blush2.gif vyras siulesi nakti pabudeti prie vaiko,bet man atrode uzmigs ir nepaziures lotuliukas.gif juokinga prisiminus kai as kas 30min. kisdavau pirstus paziureti ar kvepuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
o as radau sprendima, kaip nerima pashalint, kad nepraziopsot kada prabunda mazyle, bunant kituose kambariuose - vaikishka racija pasiskolinau, tai dabar ir prie kompo ramiai galiu sedet, ir radija isijungus tvarkytis virtuvej - racija pradeda zirsti kai tik mazyle prabunda ir knerzeti pradeda thumbup.gif thumbup.gif
su pirmu neturejau tokio daikciuko, o butu pravertes labai..... blush2.gif

nes taip, tai irgi negalejau niekur is kambario trauktis, vis atrodo, kad jau sneka mazoji..... bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu Dzigite uz nauja temele 4u.gif as taip pat galvoju isigyt racija dabar kai mano vyresnioji namie tai jinai man kai racija labai atsakingai priziuri broliuka siandien mano mazylis labai irzlus tai jau spejau nusivaryt nuo koju pyksta ir nesuprantam ko eisim i lauka gal ten apsiramins
Atsakyti
Na uz keliu savaiteliu gal ir mes cia prisijunksim... smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes!
sveikinu dzigite!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
mano pupa tai atpilineja ziauriai, jau nebeturiu svariu drabuziu, nors skalbiu kasdien doh.gif . Bet gan rami, tai galvoju gal nieko baisaus rolleyes.gif
Atsakyti