Įkraunama...
Įkraunama...

Judesiukai 30 - 35 sav.

labutis .atsiprasau jai jau yra tokia ar panasi tema bet man jos rasti nepavuko, todel sukuriau .
noreciau paklausti mums yra33sav ir mano maziukas labai nedaug juda buna kad per pusvalandi ar valanda nebuna reikiamo judesiuku kiekio buvau pas savo daktare sake sirdute plaka ritmingai o daugiau niekotai ir nezinau ar sunerimti g.gif gal nueit privacei istirti bet ar nepakenks ultragarso daznas ziurejimas g.gif labai neramu verysad.gif gal yra mamyciu su panasiom bedom
Papildyta:
iskart labi dekui ax.gif
Atsakyti
As esu klausus savo gyd del to 10 judesiu per 1val. Tai sake, nereikia nerimaut, jei taip nera. Lialius daugiausia juda, kai mama buna ramiai, o kai mama kazka daro, tad jis buna ramiai, susispaudes, nekruta 4u.gif Ir pati pastebejau, kad juda dazniausiai tada, kai as ramiai bunu. Kad ir is po pasivaiksciojimo, kai atsisedu i masina, kad pradeda spardytis bigsmile.gif Padeda vairuot tongue.gif O kai kartais tikrai ilgesni laika nejuda, tada as visa delna pridedu prie pilvuko ir taip svelniai visu delnu truputi spusteliu pilvuka, iskart pradeda judet, turbut nepatogu pasidaro jam ax.gif Beje, mums dabar 35 savaite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cavalli: 25 gegužės 2008 - 17:53
Nieko baisaus, manau, ypac jei gydytoja nieko nesake....Leliukai daug miega o juda dazniausiai, kai mes einam miegoti... ax.gif
Kaip daug kas raso, jei nori leliuka pajudinti, tai suvalgyk ka nors saldaus, atsigul ant kairiojo sono ir gluosti pilva, tikrai pades rolleyes.gif
Atsakyti
vu va buvau privaciai ir viskas gerai tik kad nusisukes i kita puse todel ir nelabai jauciu ax.gif
dabar belieka laukt savo zvirbliuko nestuke.gif
Atsakyti
gal vaikelis tiesiog ramaus budo bus. mirksiukas.gif Kaip maniskis, daug nesisparde pilve ir dabar yra labai ramus išsišiepęs vaikis. biggrin.gif
Atsakyti
bus tinginiukas ax.gif be reikalo dariau ultragarsa bet nieko dabar miegot bus ramiau lotuliukas.gif
Atsakyti
man gal jau paranoja pora dienu jauciausi rami o dabar ir vel neramu nes maziukas isvis nenori judet kartas nuo kato tik pajuda verysad.gif verysad.gif o ga jau man paranoja? g.gif
Atsakyti
Man taip buvo atsitike nestumo pabaigoje. Tuo paciu gydytoja apziurejo, kad vaisiaus vandenu buvo labai mazai, tikriausiai del to (gydytoja Alytuje nepatvirtino, nerejo siusti i tyrimams i Kauna, bet nespejo, mazylis uzsimane ateiti aksciau laiko smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 05 31, 17:11)
man gal jau paranoja pora dienu jauciausi rami o dabar ir vel neramu nes maziukas isvis nenori judet kartas nuo kato tik pajuda verysad.gif  verysad.gif o ga jau man paranoja? g.gif


as savo vaiko judesius pajausdavau tikrai ne kasdien....po teisybei, nelabai prisimenu, kad jis apskritai butu judejes g.gif gerai, kad ne LT buvau nescia, kur reikedavo (bent pries 5 metus) neshtumo pabaigoj dargi skaiciuoti tuos judesius blink.gif Nu ir nieko, gime labai ramus, sveikas vaikas mirksiukas.gif

Siaip jau, buna visaip...buna judriu, buna nejudriu kudikiu. Taisykle: sunerimti reikia tada, kai staiga pasikeicia iprastinis kudikio aktyvumas,- iki tol judejes daznai,- vangiai sujuda ar atvirksciai. Dar ir motinu jautrumas skiraisi...ne visos tuo savo pilvu gyvena,- yra ir taip ka veikti mirksiukas.gif
Sakyciau, atsipalaiduok ir nesinervink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(robertukas @ 2008 05 31, 18:11)
man gal jau paranoja pora dienu jauciausi rami o dabar ir vel neramu nes maziukas isvis nenori judet kartas nuo kato tik pajuda verysad.gif  verysad.gif o ga jau man paranoja? g.gif


zinai, as manau nueisciau ir vel psitikrint, kad pamatuotu vaisiaus vandenis, kad paziuretu kraujotaka virksteleje, ir siaip viska vel aplink istirtu.
nenoriu gasdint taves, bet atsargumas gedos tikrai nedaro. del ultragarso nepergyvenk, nera jokiu tyrimu nustatyta, kad tai kenkia, as darau ultragarsa kas savaite, nes noriu but tikra, kad viskas tikrai gerai.
Atsakyti
o kai skaiciuojat judesiukus ar glostot pilvuka snekat? g.gif
kai uzdedu ranka ant pilvo jauciu kaip verciasi bet jai rankos uzdejus nelaikau nejauciu isvis verysad.gif
ir tai tenka paminkit pilvuka kad sujudetu
Atsakyti
man jau 35 sav.,maniskis pradej0 maziau judeti g.gif anksciau ryte tik pabusdavau ir prasidedav0 marat0nas,0 dabar guliu ramiai ir laukiu kada sujudes verysad.gif ,bet jeigu jau baisu pasidar0 pamaigau pilva nu t verysad.gif i pradeda spurdeti p0 truputi...

user posted image
Atsakyti