Įkraunama...
Įkraunama...

Kur guldyti/migdyti kūdikį?



tuoj bus seimos pagausejimas:) ir dabar iskilo toks klausimas-kur maziukas guli kai parsivezi is ligonines? mama sako kad uzteks tik vezimuko pradziai-o lovytes tik veliau reiks-o as net neissivaizduoju...
Atsakyti
mes turejom paruose lovyte, be jis jos nepripazino, o guli tik tevu lovoj ir nesiruosia is ten kraustytis g.gif
Atsakyti
Tik jau nepradėk guldyti į savo lovą, paskui kaip sunku atpratinti... Tiesą sakant , nelabai įsivaizduoju, kaip tokiu atveju vyksta tėvų seksualinis gyvenimas... Pas mane buvo dvynukai, bet pradžioje tik viena lovytė ir vežimėlis. Taigi jei kuris neramesnis, tai užmigdau vežimėlyje ir jau nebekeliu į lovytę, džiaugiuosi, kad tik miega. O jeigu gerai užmiega, stengiausi migdyti lovytėje, kad nepriprastų supami. Aišku , būdavo atvejų, kai įsikeldavau į savo lovą, pvz., kai serga, apsisapnuoja ar dar kas nors.Be to, manau, kad ir tėvai nepailsi, nes baisu, kad nenuspaustum, neužgautum...
Atsakyti
Dar manau, kad toks mažas dar negali pripažinti arba ne, bet ką darysit, kai ir 10 metų nepripažins. Kaip pasidarysit, taip ir turėsit...
Atsakyti
QUOTE(mamaite @ 2005 05 10, 12:26)
Tik jau nepradėk guldyti į savo lovą, paskui kaip sunku atpratinti... Tiesą sakant , nelabai įsivaizduoju, kaip tokiu atveju vyksta tėvų seksualinis gyvenimas... Pas mane buvo dvynukai, bet pradžioje tik viena lovytė ir vežimėlis. Taigi jei kuris neramesnis, tai užmigdau vežimėlyje ir jau nebekeliu į lovytę, džiaugiuosi, kad tik miega. O jeigu gerai užmiega, stengiausi migdyti lovytėje, kad nepriprastų supami. Aišku , būdavo atvejų, kai įsikeldavau į savo lovą, pvz., kai serga, apsisapnuoja ar dar kas nors.Be to, manau, kad ir tėvai nepailsi, nes baisu, kad nenuspaustum, neužgautum...

tai jau tikrai. imu manyt kad atpratint nelabai iseis, arba per dideius vargus, del seksualinio gyvenimo problemos gal ateity bus g.gif niu ziuresim smile.gif tik labai jau sunku to maziuko pas save i lova nepasiimti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaite @ 2005 05 10, 12:28)
Dar manau, kad toks mažas dar negali pripažinti arba ne, bet ką darysit, kai ir 10 metų nepripažins. Kaip pasidarysit, taip ir turėsit...

Tikiuosi, kad tada jam noresis daugiau savo erdves tureti, t.y savo kambari, lova, gi ateina laikas ir norisi nuo tevu siek tiek distancuotis ax.gif
Atsakyti
Dar įdomiau ,jeigu po kokių metų ar dviejų dar vieną pasigimdysit...
Atsakyti
Aš pirmą savo mergaitę guldžiausi kartu, labai nerami buvo ir tik taip galėjau truputį numigti naktį. Po to iki 5 metų norėjo kartu miegoti.
Dabar yra antroji jau 2 mėn. tai kai tik grįžom iš ligoninės tai iškart į lovytę guldžiau ir kuo puikiausiai ten miega.
Aš manau kad kai miega tarp vežimuko nepailsi. Jei man pačiai reikėtų miegoti ten manau uždusčiau.
Atsakyti
Kai parsiveziau is ligonines bandziau lovytej guldyti, bet kad nesamone gaunasi, maitinti reikia keltis kokius sesis kartus per nakti, kur ten prilakstysi prie tos lovytes, nusispjoviau ir miegojau kartu, taip ir maitindavau miegodama, bent pailsedavau per nakti. Kai buvo mazdaug 1.4 m. nupirkom jam didele lova, pasakem kad cia dabar jo lova ir jis ten miegos, ir viskas jokiu problemu, vakare ateina budavo labanakt palinkim, pasibuciuojam ir visi i savo loveles, taigi grotuotoj lovytej, guledavo tik diena kai nemiegodavo arba pasodindavau kai namus tvarkydavau, kad nenueitu kur nereikia, stoveti ismoko toj lovytej. O siaip nereikalinga buvo.
Neperseniausiai didele lova pardavem, tai gailejo vaikas, sake: mano lova isvaziavo:
Dabar miega vel su mumis ir laukia naujos lovytes, parduotuvese renkasi, svarsto kokios nori kokios ne.
nemanau kad didele problema yra atpratinti vaika miegoti atskirai, vistiek ateis laikas ir pats nores kuo toliau nuo tu tevu buti.
Svarbiau yra mamos poilsis, nervai ir sveikata.
Atsakyti
Tai atpratinti bandyk jau dabar ,nes kuo toliau, tuo sunkiau. Aš jau su patirtim, tai galiu duot patarimus. Buvau įsipratinus vaikiną vakarais užmigdyt ant rankų, iki maždaug pusantrų metų, vos bepakeldavau , o dar supti reikia... Pradėjom su vyru ieškoti literatūros , ką daryti... Tai va , vieną vakarą pamaitinu , paguldau ir išeinu, prieš tai dukros lovelę uždengus, kad neprikeltų. Sėdim virtuvėj ir laukiam, aišku , atsistojo, vaikšto po lovelę ir bliauna... lygiai 40 minučių... atrodė, širdis pliš,gerai, kad vyras neleido eiti. Kitą vakarą nulūžo po 15 minučių ašarų. Trečią vakarą užmigo be ašarų. Vienu žodžiu, reikia turėti kantrybės ir nepasiduoti. O kelių mėnesių vaikelis, manau, dar lengviau apsipras...
Atsakyti


tai reiskia galima naujagimi ir i lovyte guldyti ir i vezimuka , ir dar pas save lovyteje bitski palaikyti:) Nes mes nieko nepirksim kol nepasigimdysiu. Tik tada tetukas pirks vezimuka ir lovyte:) tai tikriausiai abu kartu reiks pirkti:))

o as dar atsimenu kaip pas mama miegojau:) skanus miegelis budavo kai ranka po zanduku laikydavo-dar ir dabr taip uzmiegu-tik aisku savo pasidedu:))
Atsakyti
Mes tai be lovytės išsivertėm. Pradžioje guldžiau su savim,nes žindo kas2-3 val,o sulaukus 1,8 met. nupirkom tokią labai žemą sofą-lovą, pastatėm į jos kambarį,tai buvo super patenkinta,kad ir ji turi savo lovą. Manau,kad tikrai nieko blogo guldyti su savim,jei naktį maitini,bent jau normaliai pailsėsi pati.
Atsakyti