Įkraunama...
Įkraunama...

Parama RONALDUKUI

Štai pažiūrėjau šeštadienį Gerumo dieną, nusiunčiau žinutę ir taip suspaudė širdį. Dėl to ,kad tiek yra gerų žmonių ir tie vaikučiai turi vilties pasveikti, ir dėl to...kad mano sūnelis tos vilties neturi. Nė nedrįstu pasvajoti, kaip jis atrodo vaikštantis, nes taip tikrai nebus. Bet nenoriu ir su ta realybe susitaikyti, apie kurią man nuolat primena gydytojai:mamyte, juk žinote, kas bus. O bus štai taip- mano vaikas tiesiog sunyks. Pirmiausia išnyks raumenukai,po to plaučiukai ir jis tiesiog nebegalės kvėpuoti...
Aš kategoriškai atsisakiau tikėti tokia ligos eiga. Mudu abu labai daug stengėmės, kad atitolinti tokias prognozes. Deja, mūsų priešas stipresnis. Sūnelis po truputį silpsta. Viltis išgyventi turėtų atsirasti po 6m, kai bus atrasti vaistai. Bet kaip tos vilties sulaukti? Gaila, kad mes į jokias gerumo akcijas nepakliūsime, nes tai reta genetinė liga, kuriai nėra jokio oficialaus gydymo ar vaisto.
Yra viena alternatyva, tik ji kainuoja tiek, kiek mūsų tėvelis per metus uždirba. Taip, aš kalbu apie ląstelių persodinimą. Žinau berniuką, kuriam ši operacija padėjo. Gal ir mums pasisektų? Pasisektų, jei staiga 20 000 lt. atsirastų. Tačiau net parduoti neturime ką.
Apie savo jausmus net nepasakosiu, nes jei nežinot, tai neduok Dieve juos patirti, o jei ir jūs turite tokį vaikutį, puikiai mane suprasite. Tiesiog negali suprasti, kuo reikia nusikalsti, kad pačiais gražiausiais gyvenimo metais, kai baigi mokslus, sukuri šeimą, tikiesi darbo, savų namų, 4 vaikų, tave šitaip palaužia, atima norą gyventi. Aš ne karjeristė,nėra darbo -tebūnie, ne materialistė- neturim savo būsto - tebūnie, bet kodėl šiam gyvenime duotas vienas vienintelis vaikas, kuris ir taip pasmerktas.
Skaudžiausia, kad savo brangiausio žmogučio nuo skausmo negali apsaugoti. Vaikai dažnai jį įskaudina. Štai šokinėja dvi mergaitė nuo kėdutės. Viena mano sūnui sako:ateik ir tu, o kita: jis bailys, jis bijo. Tada mano zuikutis į ašaras:mamyte, aš ne bailys. Bet neapsaugosi nuo šito, nes 3 metų vaikai dar nesupranta, kas yra liga.
O mano sūnus tikrai ne bailys.Jo drąsą ir užsispyrimą visada pastebi ligoninėse, sanatorijose. Ir mano pastangas įvertina.Mes puiki komanda. 3 metukų vaikai sergantys šia liga būna daug prastesnės formos. Ne kiekvienas mestų sau iššūkį ir būdamas, 2,4 m. išklausinėtų mamos visas raides ir jas išmoktų, o 3m, pats tas raides keverzotų. smile.gif
Ryžausi ir aš prašyti, skaitydama skyrelį "Parama vaikams"ir matydama, kiek yra norinčių ir galinčių padėti. Padovanokite mano vaikui viltį. Jei atsirastų norinčių padėti, duočiau savo koordinates( Galite rašyti man e-mail'u diug@one.lt) , jei ne, ačiū, kad išklausėte.
Atsakyti
NETURIU ZODZIU APSKYTI KA PAJUTAU PERSKAICIUSI TAVO PASAKOJIMA cry.gif .TIK GALIU PALINKETI TAU DIDELES STIPRYBES O TAVO VAIKELIUI DIDELES KANTRYBES.IR TEGUL TAVE ISGIRSTA DIEVAS,GAL JIS PASIGAILES TAVO AUKSELIO...
Atsakyti
parasykite, prasau man asmenine zinute savo kontaktus ar telefono numeri, as pabandysiu jums padeti...
Atsakyti
Gal yra saskaitele i kuria galetume persiusti pinigu?
Atsakyti
Cicina, juk jus tikite, kad yra bent viena galimybe is milijono......viltis visada yra.
As irgi noreciau bent kiek pinigeliu pervesti - gal visi po kruopele, po krisleli ir viltis issipildys wub.gif
Nuosirdziausiai to jums linkiu 4u.gif
Atsakyti
turiu Cicinos saskaita, bet kol kas nedesiu viesai, nes negaliu be jos sutikimo.
Atsakyti
Atrodo tiek nedaug tereikia........
Nejaugi negali kokia savivaldybe ar to miesto, kuriame gyvena mazylis, imones po truputeli padeti ???? sad.gif

Mamulia, manau reikia gauti sutikima ir paskelbti saskaitos numeri, juk kiekvienam tokiam "sauksmui" forumietes nebuna abejingos ir nors po kelis litus - vis sis tas ..........
Atsakyti
Gavėjo pavadinimas: Ronaldas Antanavičius
Gavėjo sąskaita:LT847300010089045999
Gavėjo bankas:AB bankas " Hansabankas"
Banko kodas: 73000
Mokėjimo paskirtis:Ronaldo Antanavičiaus gydymui

Dėkojam iš visos širdies
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulia: 09 kovo 2005 - 18:35
Padariau Cicina pavedimuka......... Gal po truputi po truputi.........Na forumietes - aktyviau aktyviau............ !!!!! smile.gif

Te saugo mazuli Dievuliukas ir nuosirdziai Jums sekmes !!! wub.gif
Te neisblesta tikejimas ir viltis svarbiausia!!! wub.gif
Atsakyti
Labai visi dekojam visoms mamytems uz visakeriopa pagalba
Atsakyti
tikiuosi nuo pirmadienio, kai busit Vilniuj pasimatyti 4u.gif
Atsakyti
Mamulia, gal pavyko pasimatyti su Kristina ir Ronaldu, kaip jiems sekasi? Kaip jiems dar galima pagelbeti - ar tik renkant pinigelius?
Atsakyti