Įkraunama...
Įkraunama...

Puoduko reikalai

mielos mamytės, turiu nemažą rūpestį - mano sūnus, kuriam jau 2,6 metų, iki šiol pats neprašo ant puoduko. Jau daugiau nei pusę metų mes jam leidžiam lakstyti be pamperio, bet jam tos šlapios ar pilnos kelnės nė motais. kas yra puoduka sir kam jis skirtas, mažylis puikia supranta, bet pardeda šaukti kai jau būna vėlu. jei pasodiname, tai padaro, bet jei ne - jau bala. Prišlapina ne tik grindis, bet net sofą, ant kurios skaito knygeles. jei išeiname į lauką ar į svečius, tai iškenčia visą tą laiką. avarija įvyksta tik namuose ir gana dažnai. Man ir tėčiui nuo pėdkelnių plovimo jau bloga, kartais apima neviltis, kad net būdamas trejų metų nesiprašys. man regisš išbandėme visus metodus, bet iki šiol niekas nepadeda, net tai, kad ir sesę pradėjome sodinti. O berniukas nuovokus, viską supranta ir visko moka paparšyti, nors dar nekalba. Žodį A-A ištaria puikia, bet visą laiką per vėlai arba visai netaria. Ką gi mums daryti? Kartais galvoju, kad vėl uždėti pampeius ir laukti, kol užaugs ir pats susivoks....
Atsakyti
g.gif Galbūt dar ne laikas g.gif Kiekvienas vaikas skirtingai auga,o jūsų neigiama reakcija,ko gero,dar pablogina padėtį unsure.gif
Iš savo patirties,tai ką galiu pasakyti,tiesiog reikia rėžimo vaikui,gana griežto:atsikelia-ant puodo,pavalgo-ant puodo ir t.t
Nepamirškite pagirti,kai padaro į puoduką,nebarkite,kai nepasiseka..tiesiog viskam savas laikas mirksiukas.gif
Galbūt pats puodukas vaikui nepatogus g.gif
ir dar,padeda vandens paleidimas iš čiaupo(kai jau pasodintas) biggrin.gif
Tai tiek,sėkmės 4u.gif
Atsakyti
mano mažiukas ant puodo daro tik mažą reikaliuką,o va didelį tik į kelnytes ir irgi jam nei kiek nesvarbu...turbut tikrai dar neatėjo tas laikas, gal vaikas labai aktyvus ir tiesiog uzsižaidžia, tiesiog dar nekontroliuoja to jausmo, nesureikšmina...viskas ateis savo laiku, mūsų 3 metukų kaimynas irgi pridirba dar kartais į kelnytes,tai kad dar nieko man atrodo..
Atsakyti
4u.gif Man atrodo,kad irgi pabandyk nauja puoda nupirkti , juolab,kad jis kencia lauke thumbup.gif tai labai puikus zenklas, o nakti ir pietu miega ismiega sausas y.y su sausiu pampiu nubunda?
Kantrybes, juk mes visi zinom kas tas puodas ir ka su juo daryt mirksiukas.gif Pvz. mano zmogutis diena kai tik neuzsizaidzia tai prasosi ant puodo(skaiciau,kad vaiko paklausi ar nuri sysia? tuo metu jis gali pasakyti,kad ne, nes uzsimano 5 sekundziu begyje mirksiukas.gif ),bet po miego atsibunda su slapiu pampiu, bandziau migdyti be, bet nubusdavo slapias, tai pamaniau lai tegul sau miega ramus...tai manau mums dar tolimas kelias iki sausumos miegelio nakti 4u.gif kantrybes reikia semtis
Atsakyti
Man gydytoja pasakojo, kad labai retas vaikas iki 2 metuku aplamai gali pajusti, kad nori sysiu ar kaku, berniukai ta jausma pradeda jausti dar veliau. Todel vaikutis, noredamas teveliams itikti ir pradeda sauktis puoduko, kai jau buna per velu. Nes jis paprasciausiai jau pajunta per kojyte begancia srovele, todel ir supranta kad cia bus sysiu...
Meginkite reaguoti ramiai ir kaskart su juo kalbetis, ypac jeigu suspejote, galbut tas jausmas jau pradeda retkarciais "prasimusti, todel sykiais junta, sykiais - ne..
O ir uzsizaidus labai juk sudetinga atkreipti demesi i kazkokius papildomus pojucius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2008 06 03, 23:13)
Man gydytoja pasakojo, kad labai retas vaikas iki 2 metuku aplamai gali pajusti, kad nori sysiu ar kaku, berniukai ta jausma pradeda jausti dar veliau

Tada tavo gydytoja labai blogai nusimano apie vaikus, jeigu taip tau pasakoja blink.gif
Atsakyti
Reikia netingėti ir kalbėti su vaiku, juk didelis jau. Gal jis taip bando dėmesio gaut, ypač jei yra mažesnė sesė, tai jis taip konkuruoja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelmė: 21 birželio 2008 - 19:19
sveiki! as savo dukra pratinau prasytis ant puoduko jau nuo 1 metu,ji pas mane be pampersu yra jau nuo pusantru metu. biggrin.gif jo pati pradzia buvo sunki doh.gif ji darydavo i kelnytes,neprasydavo schmoll.gif ,bet jai budavo kalama kad taip negrazu daryti i kelnytes,kad negalima taip daryti.reikia prasytis potruputi ir ismokom thumbup.gif ,aplamai vaika reikia pratinti sodinti ant puoduko nuo 9 menesiu,veliau bus lengviau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindy @ 2008 06 03, 23:13)
Man gydytoja pasakojo, kad labai retas vaikas iki 2 metuku aplamai gali pajusti, kad nori sysiu ar kaku, berniukai ta jausma pradeda jausti dar veliau. Todel vaikutis, noredamas teveliams itikti ir pradeda sauktis puoduko, kai jau buna per velu. Nes jis paprasciausiai jau pajunta per kojyte begancia srovele, todel ir supranta kad cia bus sysiu...
  Meginkite reaguoti ramiai ir kaskart su juo kalbetis, ypac jeigu suspejote, galbut tas jausmas jau pradeda retkarciais "prasimusti, todel sykiais junta, sykiais - ne..
O ir uzsizaidus labai juk sudetinga atkreipti demesi i kazkokius papildomus pojucius  biggrin.gif

as su sita gydytoja irgi visai nesutinku schmoll.gif , tai kaip tada mano brolis jau nuo metuku su biski i kelnes nedarydavo?
Nesamone cia, tipo vaikui gal gar ne laikas, gal anksti, manau kuo anksciau pradedi tuo poto lengviau buna. as va su dickiu padariau klaida prisiklausius tokiu kad per anksti gal ne laikas,... vaikas puikiausiai 10-11 men ant puodo darydavo, tik dar nesiprasydavo, nes kalbet nemokejo, bet kazkaip prisiklausiau tokiu kalbu kad gal dar ne laikas, ir nustojau sodint ant puodo, o poto kai vel pradejau pratint jau buvo sunku
Atsakyti
mes turime ta pacia problema sad.gif greitai bus trys metai o vaikinas uzsispyres juodai ir ant puodo nedaro, isbandyti visi budai ir nieko, nededame pamperso tai kelcia ir nesisioti gali po 4-5 val, po to jau pradeda pykti, kad nera pamperso ir kai padaro i kelnes buna arba no reakcijos arba vos ne isterija.nebezinau ir k adrayti, baigiu susitaikyti su tuo kad reiks laukti kol susivoks, nors puikiai zino kas yra puodas ir tt, bet uzsispyres juodai.
Atsakyti
Mano pačios vaikas, tai kažkaip lengvai įprato, net nebepamenu, senai tai buvo ax.gif
Bet galiu papasakot kitą įstorija. Kai buvau dar paaugliukė, kaimynė kartais palikdavo prižiūrėt jo 4-5 metų mergaitė, tai puodo nepripažindavo doh.gif Atsistojus suka kojas ir rėkia kad nenori, per jėga reikėdavo ant puodo tempt doh.gif , jei nespėdavai tai ir varydavo į kelnes. Ir ta moteriškė nebežinojo ką su ja daryt, niekas negelbėdavo doh.gif O tais laikais pampersų dar nebudavo tėvai stengdavos kuo anksčiau sodint
Atsakyti
puodo baime unsure.gif g.gif
vaikai uzsizaidzia uzsisvajoja uzsiskaito knygutes cool.gif
ir supranta akd nori sysiu kai sysius jau bega doh.gif
kai manasis buvo mazas tai as ramiu balsu skaydavau ir atitinkama veido israiska kad fui slapia negera kad slapai nepatinka ir nesmagu ir tt
nu vienu zodziu slapiau lova ir slapios kelnes yra blogis
irgi kaip viena mamyte rase - tiesiog kaldavau i galva - nors irgi dar budamas tokio amziaus nekalbejo - tiesiog kartodavau ir akrtodavau istisai
ir kai psisisiodavo i lova pats jau raukdavo nosyte ir nenoredavo buti slapias...ir tiap po biski po biski...
Atsakyti