Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai


sena tema 4u.gif
Dauguma virtuviu vienoje vietoje

Alno programa virtuves planavimui

Diskutuokim toliau 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites. jungiuosi ir as prie jusu. tai va kuriam savo virtuve, tik ji tokia keistokos erdves pas mus. dydzio gan nemenko apie 20 kvd., bet per viena siena du langai, prie kito sienos per visa ilgi laiptai, o kitose dvejose sienose plocio atima durys... doh.gif
niu, tai va susimasciau toki projektuka, gal galetumet pakomentuoti patarti ka nors. blush2.gif
http://s297.photobuc...=musuplanas.jpg
http://s297.photobuc...suplanas1-1.jpg
Atsakyti
gal kazkoki panasu varianta galima sumastyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kuisis @ 2008 05 28, 14:34)
Sveikos mergaites. ....niu, tai va susimasciau toki projektuka, gal galetumet pakomentuoti patarti ka nors.  blush2.gif

O kodėl bijote dėti spinteles po langu? Radiatoriai ne kliūtis - tiesiog palikite jiems vietos, uždėkite stalviršį, o jame gražiai išfrezuokite plyšius. Esu mačiusi ir pailgus, tokius ištemptos O raidės formos, ir apvalius. Kad kraštai būtų dailūs, būna tokie plastmasiniai įdėklai, visokių spalvų, kad prie stalviršio tiktų (ieškok prie baldų furnitūros). Tada šiluma eina į viršų, o be to, virtuvėje ir taip pakankamai šilta nuo viryklės. Tada galėtumėt viryklę daryti tarp langų (jei yra ventiliacija) arba kriauklę ten pat - nebūtų taip sugrūsta prie tos vienos sienos, nes virtuvė gautųsi daug didesnė, sujungta kampu. O stalas tada trauktųsi į patalpos vidurį, kur jam tikrai geresnė vieta, jums patiems bus patogiau sėdėti ir viską pasiekti. Na ir perkelti reikia šaldytuvą, gal arčiau durų g.gif

Na va, kol rašiau, dutė gražų pavyzdį įdėjo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 28 gegužės 2008 - 14:06
na, kazkas panasaus pas mane ir gautusi su dabartiniu planeliu, tik stalas su bariuku i tarpeli tarp langu isimontuoja. o saldytuvas stovi nuo lango per spinta atitrauktas. prie pat lango kur sien tures buti ranksluostine 15 cm., o salia 45 cm. indaplove, nieko kito ten negaliu deti, nes ten radiatorius ir stalciam trukdys atsidaryti...bet dabar pradedu mastyti, kad jei indaplove ir kriaukle toli vien nuo kitos, tai negerai...o kaip ten su indaplves pajungimu, ar jai isleidima i kanalizacija reikia deti stora vamzdi kanalizacini (5 cm. skersmens berods jie buna)ar uztektu ir slangutes, gal kas zinot?
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 05 28, 15:05)


Na va, kol rašiau, dutė gražų pavyzdį įdėjo smile.gif

bis.gif bis.gif
o del tu radiatoriu labai teisingai parasei drinks_cheers.gif
gerai kad pas mus isvis tokio daikto, kaip radiatorius, namuose nera thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kuisis @ 2008 05 28, 15:20)
na, kazkas panasaus pas mane ir gautusi su dabartiniu planeliu, tik stalas su bariuku i tarpeli tarp langu isimontuoja. o saldytuvas stovi nuo lango per spinta atitrauktas. prie pat lango kur sien tures buti ranksluostine 15 cm., o salia 45 cm. indaplove, nieko kito ten negaliu deti, nes ten radiatorius ir stalciam trukdys atsidaryti...bet dabar pradedu mastyti, kad jei indaplove ir kriaukle toli vien nuo kitos, tai negerai...o kaip ten su indaplves pajungimu, ar jai isleidima i kanalizacija reikia deti stora vamzdi kanalizacini (5 cm. skersmens berods jie buna)ar uztektu ir slangutes, gal kas zinot?

indaplove buna iskart su visom slangutem, bent pas mus tai ji tokia kaip skalbykles
Atsakyti
QUOTE(agente009 @ 2008 05 28, 15:05)
O kodėl bijote dėti spinteles po langu? Radiatoriai ne kliūtis - tiesiog palikite jiems vietos, uždėkite stalviršį, o jame gražiai išfrezuokite plyšius. Esu mačiusi ir pailgus, tokius ištemptos O raidės formos, ir apvalius. Kad kraštai būtų dailūs, būna tokie plastmasiniai įdėklai, visokių spalvų, kad prie stalviršio tiktų (ieškok prie baldų furnitūros). Tada šiluma eina į viršų, o be to, virtuvėje ir taip pakankamai šilta nuo viryklės. Tada galėtumėt viryklę daryti tarp langų (jei yra ventiliacija) arba kriauklę ten pat - nebūtų taip sugrūsta prie tos vienos sienos, nes virtuvė gautųsi daug didesnė, sujungta kampu. O stalas tada trauktųsi į patalpos vidurį, kur jam tikrai geresnė vieta, jums patiems bus patogiau sėdėti ir viską pasiekti. Na ir perkelti reikia šaldytuvą, gal arčiau durų  g.gif

Na va, kol rašiau, dutė gražų pavyzdį įdėjo smile.gif



hmm., net nezinau siek tiek bijau kad silumos gali buti mazokai tokiu budu. na man labai grazu kai planges erdve sujungta su stalvirsiu, bet pas mus palangiu ir stalvirsio auksciai nesutampa. tai jei darytume ten spintele, tai palange kaip i duobe butu ikritus...
Atsakyti
QUOTE(Kuisis @ 2008 05 28, 15:20)
na, kazkas panasaus pas mane ir gautusi su dabartiniu planeliu, tik stalas su bariuku i tarpeli tarp langu isimontuoja. o saldytuvas stovi nuo lango per spinta atitrauktas. prie pat lango kur sien tures buti ranksluostine 15 cm., o salia 45 cm. indaplove, nieko kito ten negaliu deti, nes ten radiatorius ir stalciam trukdys atsidaryti...bet dabar pradedu mastyti, kad jei indaplove ir kriaukle toli vien nuo kitos, tai negerai...o kaip ten su indaplves pajungimu, ar jai isleidima i kanalizacija reikia deti stora vamzdi kanalizacini (5 cm. skersmens berods jie buna)ar uztektu ir slangutes, gal kas zinot?

O salos tau neiseina darytis? Man rodos indaplovei eina plonas guminis vamzdukas-slangute. Indaplove gali stoveti, kad ir uz keliu metru, tik, kad butu patogu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 05 28, 15:22)
bis.gif  bis.gif
o del tu radiatoriu labai teisingai parasei drinks_cheers.gif
gerai kad pas mus isvis tokio daikto, kaip radiatorius, namuose nera thumbup.gif
Papildyta:

indaplove buna iskart su visom slangutem, bent pas mus tai ji tokia kaip skalbykles



o kokio ilgio buna ta slangute? galvoju ar man uzteks nuvesti jeigu ka iki kriaukles?nes ten gaunasi turbut kazkur apie pusantro metro
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2008 05 28, 15:23)
O salos tau neiseina darytis? Man rodos indaplovei eina plonas guminis vamzdukas-slangute. Indaplove gali stoveti, kad ir uz keliu metru, tik, kad butu patogu. smile.gif



salos?cia kai buna spinteles viduryje virtuves?gal visai ir nieko variantas, galeciau prilipdyti koki bariuka salia, tai tuo paciu butu vieta ir sedejimui. aciu uz minti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuisis @ 2008 05 28, 13:27)
o kokio ilgio buna ta slangute? galvoju ar man uzteks nuvesti jeigu ka iki kriaukles?nes ten gaunasi turbut kazkur apie pusantro metro
Papildyta:


na labai ilgos tos slangutes tikrai nebuna
Atsakyti
Merginos sakykit kur jus perkat vokiskos plokstes durelems Kaune? Kazin kur galeciau rasti fono bronze plokstes? smile.gif
Atsakyti
gal zinot kas daro virtuves klasikinius baldus is naturalaus medzio, hanak nesiulyti, neikandamas, vokeIII taip pat:)
Atsakyti