Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 - tas neštumo men.

Manau neuzpyksit jei pratęsiu tema....sena tema cia....http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=304275

Tai kaip ten su tom zirklutem...?va nuejau i parduotuvę ir stoviu ir ziuriu noriu nusipirkt viena kart ir gera daiktą,o ne pirkinet 100 kartu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nakvisa: 29 gegužės 2008 - 16:23
na ir man niekas nepaaiskejo,as nusipirkau tik Canpol zirklutes,nes tu rinkinuku tikrai nebuvo pirkti,gal buciau rinkinuka pirkus,bet neradau.O zirklutes tai tikrai nekokios pasirode,sese turi kitos firmos,tai sake dar tragiskesnes. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte02 @ 2008 05 29, 17:01)
na ir man niekas nepaaiskejo,as nusipirkau tik Canpol zirklutes,nes tu rinkinuku tikrai nebuvo pirkti,gal buciau rinkinuka pirkus,bet neradau.O zirklutes tai tikrai nekokios pasirode,sese turi kitos firmos,tai sake dar tragiskesnes. doh.gif

o kokias tavo sese turi?as va radau rinkinuka,bet nepirkau,ten 24 dalys:berods2 dildes,kazkoks neaiskus daiktas panasus i sauksteli,pipete,sukytes...vienu zodziu,net nezinau ar tiek reikia o ir firma neaiski... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 05 29, 20:23)
o kokias tavo sese turi?as va radau rinkinuka,bet nepirkau,ten 24 dalys:berods2 dildes,kazkoks neaiskus daiktas panasus i sauksteli,pipete,sukytes...vienu zodziu,net nezinau ar tiek reikia o ir firma neaiski... unsure.gif

pas ja NUK firmos,tai sake labai prastos.Nemanau,kad tau apsimoka ta rinkinuka pirkt,tikrai tiek visko nereikes,juk ir pacios apsieinam su keliomis priemonemis,o ka jau kalbeti apie maziukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte02 @ 2008 05 29, 19:56)
pas ja NUK firmos,tai sake labai prastos.Nemanau,kad tau apsimoka ta rinkinuka pirkt,tikrai tiek visko nereikes,juk ir pacios apsieinam su keliomis priemonemis,o ka jau kalbeti apie maziukus  smile.gif

man irgi mama patare nusipirkti tik šukytes,zirklutes ir pipete nu ir klipsiukus nagučiam...sake visa kita tai nesamone...beto termometra vandens temp jau turiu atskirai pirkta...reikes man saviski gal sestadieni i parduotuve pasimt tai gal patars kurias pirkti... g.gif nes siandien tai isejau zirkluciu ,o prisipirkau visko tik zirklutes... blush2.gif
Atsakyti
oj kaip reikia geru knybliuku nagiukams trumpinti, as siaip ne taip apkirpau su knybliukais normaliais, bet kojytems reiks ieshkoti kazhkokiu gal vaikishku.... nzn
Atsakyti
QUOTE(saulyte02 @ 2008 05 29, 22:56)
pas ja NUK firmos,tai sake labai prastos.Nemanau,kad tau apsimoka ta rinkinuka pirkt,tikrai tiek visko nereikes,juk ir pacios apsieinam su keliomis priemonemis,o ka jau kalbeti apie maziukus  smile.gif

As irgi manau, kad nereik daug ten visokiu tu priemoniu. Zirklutes vienas turejau su pirmu ir pilnai uzteko. Tos pacios iki siol tebera, kerpa gerai, tai net nebepirksiu dabar nauju 4u.gif
Atsakyti
o gal galite patarti tada dar ir del šukyciu... ax.gif man kai kurios tokios aštrios atrodo...bijau,kad nenudraskyciau odeles su tokiom... ax.gif
Atsakyti
tokiems plaukiukams sepetelis vaikishkas geriausia smile.gif nors jis ir daugiau glosto, nei shukuoja, bet panko skiautere galima padaryt thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
na del sukyciu tai nieko nezinau,pas sese buvo tokios mazutes vaikiskos sukytes ir sepetukas su daug minkstu seriuku,jai to pakako,tad reiks kazka panasaus nusipirk ar is jos pasiimti,vistiek jau nebenaudoja.
Atsakyti
nu va as jau apsipirkau šiandien... thumbup.gif nusipirkau šepeteli minkštais šeriukais...(tikiuosi pakankamai minkštais... blush2.gif )zirklutes,knybukus,pipete dar kazkoki daikta kai nosyte uzsikemša...nu ir ant pačio galo visą kosmentyčke gavosi... thumbup.gif tai va palengvejo truputi...galiu jau gimdyt drąsiai... rolleyes.gif
Atsakyti
nu tau jau paskutines dieneles liko iki finisho, kaip nuotaikos?
man ir savijauta buvo puiki paskutinemes dienomis, tik pilvas budavo primena kad nestuke.gif
Atsakyti