Įkraunama...
Įkraunama...

3m krize

Sveikos mamytes!
patarkite, gal turite patirties...
mano dukrai kita menesi bus 2m, bet rodos jai jau prasidejo 3m krize...taip staigiai, sakyciau "sugedo" mano geras, paklusnus vaikutis...pasidare neklusni, daznai verkia, kai ka nors nori tai duok dabar ir tuojau pat o jei negauna prasideda isterijos prepuoliai...ir dar pradejo prasytis ant ranku, pastoviai, jei nepaimu, tai klykia iki pamelynavimo, kartais kai uzeina toks priepolis,tai pasakau-"kai nustosi verkti ateisi", nustoja aisku, bet ilgai tenka laukti,ir paciai jos gaila...kartais net nezinau ka ir daryti, kantrybes jauciu neuztenka..
ka jus, mamytes,darote tokiu atveju?
Atsakyti
Mums dabar panasi situacija, kuri tesiasi kelis menesius (dukrytei 2,9 metuku). Siaubas tikras! Mano nervai nelabai ir atlaiko tas isterijas, bet stengiuosi nesukauti, nes su maniske tik graziuoju galima susitarti. Skaiciau, kad su vaiku reikia sneketis jo akiu lygyje, t.y. atsitupti ir tik tada sneketis bei aiskintis. Jei ramumu paneles nenugaliu, tai isvis iseinu i kita kambari ir pasakau, kad gali sedet viena su savo oziais... O tada prasideda bliovimas, kuris praeina tik po keliolikos minuciu. Tada vaikelis ateina pati ir pasako, kad jau gera. Oi, kantrybes ir stiprybes jums!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums 2,5 - periodas toks, kad ojojoj doh.gif . Lauke eis ten, kur jai sušvies, rankos neduos, paskui staiga ims prašytis ant rankų. Visko tuoj ir dabar.. Susitart - sunkiai dar sekasi.
Atsakyti
Dukrai 2m 10men tai ojojoi ko tik neprisiziurim doh.gif , bandziau kai puola i isterija apkabinti ir laikyti kol apsiramins - kazkokiam zurnale toki patarima radau... zinokit mums nepadeda schmoll.gif belieka nunesti ja i jos kambari ir palikti ir dar pasakau, kad gales ateiti kai nurims, tai suveikia, bet praeina apie 10min smile.gif
Atsakyti
Tai ką, gal ir mums 3m krizė? doh.gif lotuliukas.gif
Nemanau, kad kiekvieną ožiuką galima pavadinti kažkokia krize. Ir apskritai- kas per krizės? Man tai kaip koks išsigalvojimas tik blush2.gif Bendravimo sunkumų su vaiku gali iškilti bet kuriame amžiuje.
Atsakyti
mano sesers sunui 2metai jam tas pats,jau nuo 1.7men.ji buvo pas psihologe.jai patare paciai nesinervint kai vaikas taip daro,ir kai prasideda tokie cirkai,prieit prie sunaus ir jam paaiskint ar klykianciui ar pan ,kad:as suprantu,kad tau blogai,tu nusimines del to ir to.paaiskiti,kad mama supranta,jog jam blogai.sake padejo smile.gif na daugiau ten patarimu buvo,bet nepamenu
Atsakyti
dauguma cia aprase, ne treciu metu krize, o paprasciausius vaiku kaprizus - oziukus smile.gif
Pagrindinis treciu metu krizes pozymis yra neigimas trokstamo dalyko. Kai vaikas labai nori ko nors, o vis tiek sako, kad nenori smile.gif
Mums tai dazniausiai, kai dukra taip neigia, duodi to ko ji 'nenori' ir aprimsta.

Oziukus rodo bet kokio amziaus vaikai. Su jais tvarkytis reikia kantrybes. Jei vaikas smarkiai uzsioziaves, tai padeda palikimas kitam kambaryje, kol nurims. Cia tinka tik jei esat namie, ir jokiu budu vaiko neuzrakinti. Jei prekybos centre ar viesoj vietoj, reikia kuo greiciau baigti pasivaiksciojima ar apsipirkima. Kai vaikas elgiasi gerai, reikia butinai girti, nors to gero elgesio tik kruopelyte smile.gif Bloga elgesi geriausiai ignoruoti, nepastebeti ir jokiu budu nepratrukti paskui. Su laiku gero elgesio daugeja, o blogo - mazeja.
Su vaiku kalbeti ramiai, bet tvirtai, nesaukti. Valanda ar daugiau per diena skirti demesio tik vaikui. Kartu prisesti paskaityti, pazaisti, palipdyti ir t.t. Vaikas turi jaustis mylimas wub.gif Ir tai vaikui reikia daznai pasakyti, net jei ir sudauze brangiaja vaza ar ispiese sienas.
Vaikai specialiai nieko blogo nedaro, jie tik nori gauti demesio. Saukimas ir musimas, tai taip pat demesio parodymas vaikui blink.gif Kai kurie vaikai jei negauna normalaus demesio, tai siekia bent jau tokio. Pvz. mama sneka telefonu, pribega vaikas, is pradziu nori, kad tuo metu mama kartu pazaistu, paskui pradeda zirsti, jei dar demesio negauna, pradeda metyti daiktus, mustis, verkti ir tai tesiasi tol, kol mazylis gauna savo isvajota demesi, kad ir saukimu smile.gif
Vaikams, kaip ir cirkui svarbiausia ziurovai, jei nera ziurovu - nera ir pasirodymo.
Kartais ir vaikams, kaip ir suaugusiems nera paprasciausiai nuotaikos ar bloga diena.

O tvirtas apkabinimas, kai vaikas isisiautejes padeda labai retais atvejais. ax.gif Mums nepadeda, ir as sio budo netaikau. Maniske jei apkabinciau, rautu man plaukus, ar uzvoztu. Jai geriausiai tinka kito kambario metodas.

cia tik smulkmena apie vaiku auklejima. As irgi seniau nesusitvarkiau su savo dukra, o ji labai pasiutusi, nepaklusni, labai aktyvi. Naudojant siuos metodus, ji greitai pradejo zymiai geriau elgtis. Mano kantrybe labai isaugo bigsmile.gif (tik pradzioj sunku susitvardyti, o paskui darosi vis lengviau ir lengviau) Apie auklejima nemazai knygu perskaiciu ir atsirinkau, kas mums labiausiai tinka 4u.gif

Atsakyti
SVEIKOS MAMOS!Dukrytei mano 2,7m.Pasitaiko oziuku ir subari ir graziuoju bandai tartis.Bet tomis akimirkomis stengiuosi vaika kazkuo sudominti ir svarbiausia neleisti isisiautet isterijai.PVZ.pameluoju kur mes tuoj eisim,ka as turiu idomaus,ka baba turi,ar zinai kas miske gyvena...O siaip tai nori kramtomu,tai per pereja neduoda rankos nori buti savarankiska.Stengiuosi leisti daryti tai ka nori normos ribose.
Atsakyti
sveikos, ir as taikau metodus, kad nukreipti demesi, nueitu i kita kambary ir pan., pastebejau,kad vaikui labai svarbus akiu kontaktas, o kai pritupiu pasisneketi tai matau TAS akytes, jos toooookios gilios ir begalo grazios, kad uzsimirstu mirksiukas.gif Mes dar daug ko ismokism kol jie uzaugs, sekmes mums.
Atsakyti
Labai informatyvus straipsnis "mamos žurnale" thumbup.gif http://www.mamoszurn...i...49&Itemid=0
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pavasarinė: 06 rugpjūčio 2008 - 01:11
QUOTE(pavasarinė @ 2008 08 06, 02:00)
Labai  informatyvus straipsnis "mamos žurnale" thumbup.gif  http://www.mamoszurn...i...49&Itemid=0

paskaiciau...pasidare lengviau,kad, ne mano vienos tokia beda,labiausiai zinoma reikia kantrybes,bet kai pradeda klykti isniekur nieko pradedu nebesuprasti kaip cia yra,as suprantu jei butu jis nori kazko as priestarauju,o dabar...
Atsakyti
pas mano mazyly ir turbut ateina 3 metu krize verysad.gif

anksciau jis buvo toks geras vaikis, aisku turejp tu oziuku, bet ju buvo mazai, o dabar doh.gif , viskam priestarauja, jei ko paklausi, apparsysi, visad atskys ne, ar padarys priesingai doh.gif , ir dar labai pavydus pasidare, ir ta pavyda musimu pradejo rodyt doh.gif , neiznai stengiuos nekreipt demesio, bet labai jau sunku... verysad.gif
Atsakyti