Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek galima nusiderėti?

Paziurejau keleta naujos statybos butu Vilniuje. Kai kurie pastatyti, kai kurie ne... Paprasau agentu paskaiciuoti, su visom nuolaidom ir pateikti man galutine suma. Nuleidzia max 5-10 tukstanciu. Buto kaina visur apie 500.000Lt. Kokio lygio man jiems savo pasiulyma pateikti? as galvoju must kaina ant ~10%. Kas derejosi, gal galit pasidalinti patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(ozyri @ 2008 05 30, 13:17)
Paziurejau keleta naujos statybos butu Vilniuje. Kai kurie pastatyti, kai kurie ne... Paprasau agentu paskaiciuoti, su visom nuolaidom ir pateikti man galutine suma. Nuleidzia max 5-10 tukstanciu. Buto kaina visur apie 500.000Lt. Kokio lygio man jiems savo pasiulyma pateikti? as galvoju must kaina ant ~10%. Kas derejosi, gal galit pasidalinti patirtimi?

jei geras projektas, tai tik tiek ir nuleidzia, kiek parasei, o jei prastas ala Perkunkiemis, gali ir daugiau nusideret rolleyes.gif
bet pabandyt galima rolleyes.gif
Atsakyti
na o tai kaip reaguoja kai absurdishkus ikanius bandai numust? tarkim balkono kaina? (nuo kada sita nesamone prasidejo? metai kokie?)velgi, pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
Vat ir man aktualu šitas dalykas, nes irgi Vilniuje žiūrinėju. Tai ta pati giesmelė, kad apie 10 nuleidžia ir psio. O kaip žinoti, ar tai geras projektas, ar ne? Kas gali patarti? Mane domina Atkirtos projektas Žirmūnų/Kareivių statomas daugiabutis.
Atsakyti
QUOTE(mamymamy @ 2008 06 03, 11:55)
Vat ir man aktualu šitas dalykas, nes irgi Vilniuje žiūrinėju. Tai ta pati giesmelė, kad apie 10 nuleidžia ir psio. O kaip žinoti, ar tai geras projektas, ar ne? Kas gali patarti? Mane domina Atkirtos projektas Žirmūnų/Kareivių statomas daugiabutis.

zvilgtelejau i ta projkta- kazkap manes nesuzavejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 06 03, 12:03)
zvilgtelejau i ta projkta- kazkap manes nesuzavejo  4u.gif



O sakykit, kas negerai, nes aš žalia pirkimuose. Mane sudomino pati vieta, kadangi esu žirmūnietė, o be to, vaikui visokios ten mokyklos ir daržai lengvai pasiekiami būtų. Mes dabar Jeruzalej gyvenam, tai kankinamės vien dėl to, kad vaiką reiks tąsyti toliausiai į daržus ir mokyklas g.gif
Atsakyti
dar yra pilaitej statomi nauji daugiabuciai smile.gif ir kainos padorios smile.gif
www.vilmesta.lt arba www.eika.lt
Atsakyti
o tai kaip ten su balkonu absurdu, ar kas nors bande shneketi, kad nuimkit sita kaina? nes nu mamytes mielos, bet balkonas nera naudingas plotas taip vadinamas.
Atsakyti
QUOTE(ozyri @ 2008 06 03, 14:31)
o tai kaip ten su balkonu absurdu, ar kas nors bande shneketi, kad nuimkit sita kaina? nes nu mamytes mielos, bet balkonas nera naudingas plotas taip vadinamas.



Aš nesuprantu, kaip galima balkono kaina nuimti, jei jis pagal projektą ten turi būti g.gif . Tai gal reikia butą rinktis be balkono ar su prancūzišku.
Šiaip man imponuoja balkonas, nes jei įstiklintas dar priedo, tai jauku vasarą ir pavakarot, su chebra kavos ar čierkutę išlenkti smile.gif . Nu ir šiaip daug kam panaudoti.
Papildyta:
QUOTE(Mijaa @ 2008 06 03, 14:12)
dar yra pilaitej statomi nauji daugiabuciai smile.gif ir kainos padorios smile.gif
www.vilmesta.lt arba www.eika.lt



Ačiū, einu padabot, kas ten gero 4u.gif
Atsakyti
o man patinka www.santariskiunamai.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 06 03, 17:27)
o man patinka www.santariskiunamai.lt  ax.gif

man irgi cia atrodo geras variantas, bet jau kainos doh.gif cia juk ne centras ar senamiestis....
Atsakyti
mes taip pat rezervavom buta santariskese. kovo men. o dabar siulo tuos pacius butus apie 40-50tukst pigiau.
Atsakyti