Įkraunama...
Įkraunama...

vairavimo egzaminas!

user posted image

Papildyta:





rasiau rasiau ir istryniau sad.gif
keliu eismo taisykliu pakeitimas nuo liepos 1 dienos apims ne tik B bet ir A kategorija,jis jau priimtas,ne svarstomas,nesitiki kad bus atsauktas wink.gif
bet to jau netas mirgetu nuo siu ziniu
aciu dievui jei taip butu
bet manau....deja sad.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo comep: 30 gegužės 2008 - 13:40
QUOTE(comep @ 2008 05 30, 14:39)

įgėjau mano mylimiausią herojų biggrin.gif
norėjau paklaust o ten kur suko į kairę ne iš tos juostos tai sukt reikėjo iš vienpusio į vienpusį eismą?Ar tik į vienpusio eismo gatvę?Nes jei galvoju apie tą pačią gatvę tai ten tik dvi juostos (priešingom krtyptim)
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2008 05 29, 21:26)
Xi xi xi,tai,kad dabar jis mane vezioja blush2.gif Teises pries du metus issilaike...Cia as stabdys ...Sumasciau in senatve masiniuka vairuot ismokti  doh.gif
Beje,siandien instruktorius mane nuramino,sake,kad pas juos mokosi motera,kuriai 64 metai.Va cia tai ryztas!

kai aš mokiaus, pas mus grupėj buvo taip pat 65 metų moteris smile.gif super moteris, su tokiu ryžtu gatvėje važiavo ir sakė, na kodėl jaunystėj nesusiėmiau, juk toks malonumas bigsmile.gif

QUOTE(Linutete @ 2008 05 30, 08:59)
oo tai labai gerai, nes as jo irgi nemegstu, bet vistiek del tos vilijampoles sunkeliu baisoka...ten ir tu zenklu kruvos ir gatveles be jokiu zenklu...nu vienu zodziu reiks dar pasimalt gerokai, kad jau nebutu netiketumu..o klausykit, kai vaziuojat su instruktorium tai jis sako suk i kaire ar i desine pries sankryza, ar toliau? na ta prasme bando suklaidint ar normaliai?nes mane MB gasdina kad njie bando suklaidint, liepia stot kur negalima ir tu turi pasakyt kodel negali sustot, arba sukt kur negalima ir pan...nebuvo tokiu dalyku?

tų klaidinimų senai jau nebėra mirksiukas.gif kažkada buvo galima lygtais tikrint, ar suvoki ženklus ir pan., o dabar klaidint negalima

QUOTE(zitukas24 @ 2008 05 30, 12:41)
na va ir as neislaikiau vaziavimo........ verysad.gif  susikirtau vienpusiam kelyje, kai paprase pasukti i kaire, as pasukau ne nuo pacio kairio krasto blush2.gif , o nuo vidurio.

užjaučiu verysad.gif 4u.gif
ta vieta išties bjauri, labai nemėgau jos, žinau, kaip ja važiuot, bet vistiek man viena žiauriausių vietų tas vienpusis..
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 05 30, 14:45)
įgėjau mano mylimiausią herojų  biggrin.gif
norėjau paklaust o  ten kur suko į kairę ne iš tos juostos tai sukt reikėjo iš vienpusio į vienpusį eismą?Ar tik į vienpusio eismo gatvę?Nes jei galvoju apie tą pačią gatvę tai ten tik dvi juostos (priešingom krtyptim)


is vienpusio reikia sukti
todel reikia nepamirsti prie posukio privaiziuoti kaire juosta
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2008 05 30, 14:45)
įgėjau mano mylimiausią herojų  biggrin.gif
norėjau paklaust o  ten kur suko į kairę ne iš tos juostos tai sukt reikėjo iš vienpusio į vienpusį eismą?Ar tik į vienpusio eismo gatvę?Nes jei galvoju apie tą pačią gatvę tai ten tik dvi juostos (priešingom krtyptim)

man rodos, ten iš to vienpusio į trys gatves galima pasukt, o dešinę - plyta, tiesiai - vienpusis ir į kairę vienpusis
Atsakyti
siaip ten juostu nera, man reikejo ivaziuot kur yra dvipusis, i gatvele tokia mazyte verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2008 05 30, 14:47)
is vienpusio reikia sukti
todel reikia nepamirsti prie posukio privaiziuoti kaire juosta

nu tai aš žinau tą reikalą tik klauismas iškilo ar aš apie tą pačią gatvę galvoju pasirodo apie tą pačią smile.gif
Nieko išlaikysim visos kažkada tai tikrai biggrin.gif
bet kai pirmą kartą neišlaikiau tai ašarų paklanės buvo, bet dabar stengiuos antro karto nebijot ax.gif
Atsakyti
man dar buvo tokia klaidele: reikejo man vaziuoti ne tiesiai ta pagrindine gatve nuo regitros, pasukom kazkur i desine g.gif , kad po to is lindom ties sankryza, kur po desine buvo uzdarytas vilijampoles tiltas. tai va pries sankryza yra zenklas, kad is abieju juostu galima vaziuoti tiesiai, egzaminuotojas pasake tiesiai, tai ir variau 1 juosta, o uz sankryzos yra iskart kitas zanklas, kad is 1 juotos tik i desine, o is 2 tiesiai, as spejau persirkiuoti uz sankryzos i 2, jis pasake padariau klaida, bet tipo spejau pasitaisyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zitukas24: 30 gegužės 2008 - 14:00
Na va,islaikiau!!! Ai kokia as saunuole!!!!
Atsakyti
tai ir raudondvario sukai i brastos g ir privaziavai sankryza kuri dabar perdaryta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2008 05 30, 15:02)
Na va,islaikiau!!! Ai kokia as saunuole!!!!

thumbup.gif thumbup.gif svekinu, saunuole!!!!!!!!!!!!!
Papildyta:
QUOTE(comep @ 2008 05 30, 15:03)
tai ir raudondvario sukai i brastos g ir privaziavai sankryza kuri dabar perdaryta wink.gif

tikrai nezinau i kokia gatve isukom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zitukas24 @ 2008 05 30, 14:05)
thumbup.gif  thumbup.gif svekinu, saunuole!!!!!!!!!!!!!


Svarbiausia,sunus nuveze,as jam kategoriskai uzdraudziau eiti ziureti i aikstele,o jiss niekselis vistiek atlindo ir ziurejo,kaip mamka vaziuoja doh.gif
Atsakyti