Įkraunama...
Įkraunama...

VGTU studentės, vienykimės II d.

Niu, kaip matau, pirmoji tema jau uždaryta, tai belieka naują atidaryti smile.gif
tęsiame nusiskundimus dėl Bivainio Verslo vadybos fakultete;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dwiola: 01 birželio 2008 - 20:59
Gabrelia, tikrai neverta mest studiju vien del jo schmoll.gif reikia tiesiog kazkaip jam atsiskaityt, gal is 10 karto, bet reikia console.gif
P.s:...kalbejau su studentais metais vyresniais, sake kad tikrai yra ziauriasniu uz ji doh.gif
Atsakyti
Pritariu, kad nereikia dėl vieno kirvio studijų mesti drinks_cheers.gif
Pas mus kursiokai laikė Jonaičio egzą po 5 ir po 7 kartus, bet vis tiek išlaikė anksčiau ar vėliau...
Atsakyti
Nu negąsdinkit su tuo Jonaičiu unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2008 06 04, 10:40)
Nu negąsdinkit su tuo Jonaičiu  unsure.gif  doh.gif


Tai kad yra kuo gąsdint, tikrai pabaisa... blink.gif Priekabus iki negalėjimo, visais įmanomais būdais stengiasi nuvertinti, sunervinti...
Įsivaizduok, laikėm pas jį egzą, tai įvertinimus atsinešė paskaityti prieš kitą (beje, nelengvą) egzą. Visi ir taip stresuoti, įsitempę, o tas atsidrebia kėdėj ir pradeda lazdavot, kokie mes durneliai, nemokšos, bezdelnikai, o tada su pasigardžiavimu sudiktuoja pažymius, kurių dauguma - neigiami, ir išsinešdina. O mums egzas. Nu šakės, kaip šlykštu buvo!
Atsakyti
sveikos,
paskutiniai metai man. uz keliu dienu gynimas. Gal kuri baiget bakalaura cia ir galit pora komentaru apie diplominio pristatyma ir bendra tvarka gynimo metu 4u.gif
Atsakyti
Gal turite komentaru apie destytoja E.Chlivicka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GalSaulė @ 2008 06 12, 12:42)
Gal turite komentaru apie destytoja E.Chlivicka?  4u.gif


Na, mano įspūdžiai tokie: jei specializacija ne marketingas - išlaikysi, bent jau 5 gausi, jei visai grybo nesupjausi.
Marketingistus kirto žiauriau.
Atsakyti
Miaška o kurią specializaciją tu pasirinkai? ax.gif
Atsakyti
Finansus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 06 12, 13:53)
Na, mano įspūdžiai tokie: jei specializacija ne marketingas - išlaikysi, bent jau 5 gausi, jei visai grybo nesupjausi.
Marketingistus kirto žiauriau.

O toks gerietis atrodo...
Atsakyti
QUOTE(GalSaulė @ 2008 06 12, 11:42)
Gal turite komentaru apie destytoja E.Chlivicka?  4u.gif



Chlivickas savo dalyka zino gerai , bet destyti nemoka. O reikalauja daug,
ypac is kursinio. Atsimenu, kad is musu grupes daug kas neislaike marketingo tik kursinio. O uz egza 5 galima gauti be problemos.

Man baisiausias buvo Jonaitis bei Sudzius. Tikri kirviai. O pas Bivaini praejau is pirmo karto, nors buvo baisu.
Atsakyti