Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia dainos ar jos žodžių

Sveikos mamytes,
kreipiuosi i jus, nes esu girdejusi seniai, kai dar buvau maza per dainu dainele viena daina, tada dar nezinojau, kad jos man gali prireikti, bet matyt neveltui istrigo unsure.gif
Dainos pavadinimo nzn., bet galbut ji vadinasi "Tevelis". Ten tokie zodziai buvo: "kada mamyte gris tevelis?" ir dainuoja kaip mama atsako, kad rudeni, ziema, vasara ir t.t., o atejus tam laiko vis negrizta ir t.t. labai liudna, bet labai grazi dainele. Gal kuri zinote apie ka kalbu ir gal netgi turite g.gif Buciau labai dekinga uz pagalba, bent jau zodzius 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TheSweetest @ 2008 06 01, 21:26)
Sveikos mamytes,
kreipiuosi i jus, nes esu girdejusi seniai, kai dar buvau maza per dainu dainele viena daina, tada dar nezinojau, kad jos man gali prireikti, bet matyt neveltui istrigo  unsure.gif
Dainos pavadinimo nzn., bet galbut ji vadinasi "Tevelis". Ten tokie zodziai buvo: "kada mamyte gris tevelis?" ir dainuoja kaip mama atsako, kad rudeni, ziema, vasara ir t.t., o atejus tam laiko vis negrizta ir t.t. labai liudna, bet labai grazi dainele. Gal kuri zinote apie ka kalbu ir gal netgi turite  g.gif Buciau labai dekinga  uz pagalba, bent jau zodzius  4u.gif  mirksiukas.gif

Jei neklystu tai Kosto Kubilinsko eilėraštis g.gif Paieškok jo kūryboje 4u.gif
Atsakyti
Atsimenu, kažkada seniai per dainų dainelę mergaitė dainavo šitą dianą... Ir man labai patiko, bet daugiau niekda jos negirdėjau.
"Bet tėtis neparėjo. Ir jau niekad, niekad nepareis..." verysad.gif
Norėčiau dar kartą išgirst
Atsakyti
gal galeciau ir as paklausti? ax.gif man labai reikia dainu apie studentus, studentiska gyvenima, mokslus ar kazka kas susije su universitetu, studijomis ir pns. mokykliniu dainu daug zinau o va studentisku ne.. gal galit padet? prasau.. verysad.gif
Atsakyti
Tęsiam toliau 4u.gif

QUOTE(FoxBlau @ 2008 11 05, 16:51)
turiu ir aš klausimėlį. Tik bėda, kad nežinau net tiksliai žodžių doh.gif  bet bandau.
daina tokia rami, mergina dainuoja, prasideda žodžiais
"I can fly, but I wont his waste
I can shine even in the darkness"
dėl žodžių neesu tikra, bet kažkas tokio
ačiū


I can fly
But I want his wings
I can shine even in the darkness
But I crave the light that he brings
Revel in the songs that he sings
My angel Gabriel


turbūt tai Gabriel - Lamb
Atsakyti
Labai norėčiau sužinot kas dainuoja per laidos "Penkta pavara" anonsą mirksiukas.gif
gal kuri nors žinot ax.gif
Atsakyti
Gal kuri padėtų surasti iš kur atsisiusti dainą
New York Groove - Do You Love Me Too

Randu torrentuose bet man nesiunčia blush2.gif
ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(molli @ 2008 11 08, 11:04)
Gal kuri padėtų surasti iš kur atsisiusti dainą
New York Groove - Do You Love Me Too

Randu torrentuose bet man  nesiunčia blush2.gif
ačiū 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Jau radau - per Emule atsisiunčiau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ieskau dainos kurioje yra zodziai :
Love me, love me say that you love me. ax.gif
Atsakyti
Mane labai domintu, gal zinote originalia Gabrieles - Amore dainos versija? (ar is viso yra tokia, bet bent jau man atrodo, kad tikrai yra g.gif ) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dejmy @ 2008 11 08, 21:55)
Sveikos  4u.gif  ieskau dainos kurioje yra zodziai :
Love me, love me say that you love me.  ax.gif

The Cardigans "Love Fool"
Atsakyti
QUOTE(mazute@ @ 2008 11 08, 21:09)
Mane labai domintu, gal zinote originalia Gabrieles - Amore dainos versija? (ar is viso yra tokia, bet bent jau man atrodo, kad tikrai yra  g.gif ) ax.gif

man atrodo, kad si daina sukurta butent MA, nes prie kitu dalyviu dainu radau nurodytus originalius pavadinimus ir atlikejus/autorius g.gif Kiek zinau, dabar tu muzikiniu projektu kurejams privaloma nurodyti pagal LATGA reikalavimus dainu tikruosius autorius, nors tiesa sakant, ziuredama MA per TV niekad neatkreipiau i tai demesio ax.gif
Atsakyti