Įkraunama...
Įkraunama...

Neodenta

Mes šiandien ten buvom,nors aplinka tikrai maloniai nuteikia,bet ir joje mano vaikis net neleido apžiūrimas doh.gif Bet pritariu mamoms,kurios dėl kainų perdaug nesijaudina,nes svarbiausia yra vaiko sveikata rolleyes.gif Nes aš vaiką vedžiau su skaudančiu dantuku ir man svarbiausia buvo,kad bent jau jam sutaisytų nesvarbu už kokią kainą,bent jau kad vaikas būtų ramus. Bet deja nepavyko doh.gif Rytoj važiuosim į KMU-gal ten padės mums g.gif
Atsakyti
mes lankemes pas gydytoja Rasa tai likom labai patenkinti. jei ji sugebejo vaikui istraukti danti taip kad jis net nesuprato ka jam daro tai thumbup.gif ir dabar be jokiu baimiu ten lankomes.
Atsakyti
Kadangi Birute jei gerai supratau vaiko auginimo atostogose mus uzregistravo pas kita gydytoja. Reikejo traukti jau klibanti pienini dantuka.Vaikui buvo pirmas kartas. Vaikas nebijojo, ejo drasiai. Bet teko nusivilti. Ko visiskai nesitikejau tai, kad taip isgasdins vaika blink.gif Leido vaistus, akis uzdenge, man nepasake, kad laikyciau vaiko galva (gal tikejosi, kad leidziant vaistus vaikas ramiai sedes blink.gif ). Leidziant vaistus vaikas galva pasuko, adata issprudo taigi vaistu visu nesuleido t.y. apmarino tik dalinai. Bande traukti danti su replem, reples isprudo, daktares rankos dreba, pasipyle kraujas, vaikas verkia, nesizioja, jos dar gasdina, kad jei nesiduosi vesim i ligonine doh.gif . Na seip taip su rankom tada ta dantuka isrove. Dar pasake, kad yra dvi skyles, kurias reikia butinai taisyti, bet patare geriau neiti pas joki stomatologa nes vaikas vistiek juk nesileis. Pas save net nesiule registruotis. Tai tokie musu nuotykiai Neodentoje.

Po keliu dienu drauge rekomendavo savo stomatologa (net ne vaiku). Su baime nuejome, bet mano nuostabai viskas taip puikiai klostesi. Daktare atrodo uzbure vaika savo snekom. Dabar jau buvom du kartus. Antra karta likau koridoriuje nes nemaciau jokio reikalo kartu eiti i kabineta biggrin.gif



Atsakyti
Aš labai skeptiškai žiūrėjau į privačias stomatologijos klinikas, bet nuvedžiau savo vaikiną i Neodentą ir man tikrai patiko, tuo labiau, kad sumokėjau turbūt tiek pat, kiek poliklinikoj duodu daktarei.
Atsakyti
Sveiki,nors tema sena, bet negaliu neparasyti apie sia klinika. Po siandienos nutikimo sioje klinikoje rasysiu skundus visur, kur imanoma, kad kuo daugiau zmoniu juos perskaitytu... Ka moka si klinika tai, kaip kazkas ir rase, paimti didelius pinigus. Ir kol tai liecia butent sia paslauga, problemu tame nekyla. Nepasakosiu apie tai, kaip silantais dengiau vaiko dantis, o istaigos darbuotojau net nepaminejo, kad si procedura yra kompensuoja. Tai tik pinigai... Bet kada siandiena nuvykau i klinika prasydama pagalbos, nes , 1,5 metuku vaikas issimuse dantukus ir stipriai kraujavo, bei verke, o tos pagalbos nesulukiau, tyleti nebenoriu. Prasiau priimti skubiai, nes vaikui skauda ir jis labai kanknasi. Bet registraturos daruotoja su priaugintom blakstienom, tiesiog mirskciojo ir sake, kad nieko padeti negali, nes visi laika yra uzimti. Roboto veidu ir gelezine sirdim uzuojautos vaikui nei rode, nei norejo mums pagelbeti. Su rekianciu is skausmo vaiku pralaukme 2 valandas. Vizitas struko 3 minutes... Buvom gydytojos nukreipti i Kauno veido ir zandikaulio chirurgijos klinika dantuko salinimo operacijai. As manau, kad jei butemem iskrat priimti trims minutems, nieko niekam nebutu nutike, o mano vaikas nebutu priverstas tiek kesti skausmus. Nezinau, kokios kvalifikacijos zmones priimami i regiistratura, bet ji akivaizdziai per maza. Mano patarimas, nesirinkite sios klinikos, nes istikus nelaimei liksite su ja vieni ir siosje klinikoje pagalbos tikrai neuslauksite. Taupykite nervus ir pinigus 4u.gif
Atsakyti