Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras dirba...

ar visi vyrai taip galvoja, kad vyras kuris dirba pavargsta, o ju zmonos auginancios vaikus namie ilsisi? ir kokia ne tik vyru nuomone?
Atsakyti
Dauguma-taip.
Ir niekuo jo neįtikinsi,kol nepaliksi keliom dienom vieno su mažais vaikais wink.gif
Atsakyti
Kelios dienos ne kiekviena vyra itikins smile.gif .Va palikt koki menesi visiskai be jokiu su arti gyvenanciu giminaiciu ir artimuju,kad padetu +serganciu vaiku + atimti automobili.Va tada butu sakyti ar tai poilsis ar ne.Tik va beda,tokiose situacijose lieka tik vienisi tevai.
Atsakyti
nepades.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 03, 00:06)

Nemanau, kad mamos ilsisi. Pačiam teko 3 mėn vienam auginti 1,5 metų dukrą. Tiesa padėjo lopšelis, nes tuo pačiu ir dirbau... 4u.gif Bet ir nuolat stengiuosi kiek įmanydamas padėti buityje, nes tikrai nemanau, kad žmona turi būti namų tarnaitė - visais buities darbais turi sutuoktiniai dalintis po lygiai. friends.gif Manau, kad dabar jau dauguma vyrų, bent jau mano aplinkoje, taip mano... Tenka netgi sutikti, tokius kurie vietoje mamų ima vaiko auginimo atostogų... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 06 03, 00:06)

pades.
Pabuvo pernai maniskis kelias savaites su mazge sanatorijoje, tai siemet jau purtosi, kaip nenori vaziuoti ir galvoja, kas vietoj jo galetu buti.
O iki to laiko buvo isitikines, kad tai kaip kurortas - valgyt yra paduota, nueini i kelias proceduras ir leidi sau maloniai laika nieko nesirupindamas. Ir strebedavosi, kodel as tenais pavargstu....
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2008 06 03, 08:30)
Nemanau, kad mamos ilsisi. Pačiam teko 3 mėn vienam auginti 1,5 metų dukrą. Tiesa padėjo lopšelis, nes tuo pačiu ir dirbau...  4u.gif  Bet ir nuolat stengiuosi kiek įmanydamas padėti buityje, nes tikrai nemanau, kad žmona turi būti namų tarnaitė - visais buities darbais turi sutuoktiniai dalintis po lygiai. friends.gif Manau, kad dabar jau dauguma vyrų, bent jau mano aplinkoje, taip mano... Tenka netgi sutikti, tokius kurie vietoje mamų ima vaiko auginimo atostogų...  thumbup.gif

bet speju iki to laiko kol nepaliko su vaiku irgi taip pat galvojote, kad lengva ir nera ko cia pavargti bunant su vaikais.
Atsakyti
jo vyrai nesupranta. juokinga kai grizes vyras griuna ilsetis prie teliko ir dar zmonai pasako atnesk kavos juk vistiek visa diena namie gulejai, o ko to nepadarei, kodel tik ta tepagaminai juk tiek laiko turejai visa diena lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*kitty @ 2008 06 03, 09:12)
bet speju iki to laiko kol nepaliko su vaiku irgi taip pat galvojote, kad lengva ir nera ko cia pavargti bunant su vaikais.

Tikrai taip negalvojau. Nuo pirmos gimimo dienos stengiausi kuo daugiau laiko praleisti su šeima, kad kuo daugiau galėčiau padėti... Būdavo naktį žmona atsibunda išsigandus, kad vaikelio nemaitino, o aš žvengdavau iki nukritimo lotuliukas.gif , nes naktį tris kartus leliuką nešiau prie mamos krūties lotuliukas.gif Na vienu žodžiu - vaiko auginimas abiejų tėvų reikalas...
Atsakyti
Na nieko negali sakyti,visokių būna tėvų ir tokių kurie dar daugiau už mamas rūpinasi mažyliais ir tokių kurie tiesiog ignoruoja žmonas,kad jos nieko neveikia namuose, nes tai čia ne darbas vaikus prižiūėt, valgyt daryt, skalbt, lygint ir t.t. Čia priklauso nuo žmogaus ir jo išsiauklėjimo lygio.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 06 03, 09:04)
Pabuvo pernai maniskis kelias savaites su mazge sanatorijoje, tai siemet jau purtosi, kaip nenori vaziuoti ir galvoja, kas vietoj jo galetu buti.
O iki to laiko buvo isitikines, kad tai kaip kurortas - valgyt yra paduota, nueini i kelias proceduras ir leidi sau maloniai laika nieko nesirupindamas. Ir strebedavosi, kodel as tenais pavargstu....

manau kad nelabai padejo, jeigu siais metais nenori vaziuoti. bet suprasti manau padejo, kad tai ne poilsis.
Atsakyti
Kai pabūnu namuose su vaikais, ypač- triukšmaujančiais, tai tikrai suprantu, kad žmonos su vaikais tikrai nesiilsi biggrin.gif
Atsakyti