Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

leidau dar karteli atidaryti tema wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Prince @ 2008 06 02, 22:02)
leidau dar karteli atidaryti tema wub.gif

Pirma atidarei temute-pirma ir ledus pramusk- nestuke.gif
As dar karta noriu paklaust.Ar lankotes kas MV klinikoj pas Z.Z? Ar skyre jums dupfast.po IUI?
Atsakyti
QUOTE(vitaminukas @ 2008 06 02, 21:17)
As dar karta noriu paklaust.Ar lankotes kas MV klinikoj pas Z.Z? Ar skyre jums dupfast.po IUI?


as lankausi ne MV, bet del duphastono tai galiu atsakyt, kad man skyre - nuo 15 c.d. (IUI dare 13 c.d.) gerti po 2 tabletes per diena 14 dienu, o jeigu procedura sekminga - ir toliau.
Atsakyti
QUOTE(vitaminukas @ 2008 06 02, 22:17)
Pirma atidarei temute-pirma ir ledus pramusk- nestuke.gif
As dar karta noriu paklaust.Ar lankotes kas MV klinikoj pas Z.Z? Ar skyre jums dupfast.po IUI?


Nesuk sau galvos 4u.gif
As pas ji dariausi tris IUI. Kartais skrdavo duph, o kartais ne. Itgi sukdavau sau galva, klausdavau ar nereikia duph ax.gif Bet tas skyrimas priklauso nuo situacijos. pvz kaip suprantu, jei buvo daugiau nei 1 folikulas, tau bus daudiau ir geltonkuniu, kurie prigamins pakankamai progesterono, tai tada ir nereikia to duph.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitaminukas @ 2008 06 02, 21:17)
Pirma atidarei temute-pirma ir ledus pramusk- nestuke.gif
As dar karta noriu paklaust.Ar lankotes kas MV klinikoj pas Z.Z? Ar skyre jums dupfast.po IUI?

smile.gif
man tai skyre,bet ne visus kartus
QUOTE(Relaks @ 2008 06 02, 21:27)
Nesuk sau galvos 4u.gif
As pas ji dariausi tris IUI. Kartais skrdavo duph, o kartais ne. Itgi sukdavau sau galva, klausdavau ar nereikia duph ax.gif Bet tas skyrimas priklauso nuo situacijos. pvz kaip suprantu, jei buvo daugiau nei 1 folikulas, tau bus daudiau ir geltonkuniu, kurie prigamins pakankamai progesterono, tai tada ir nereikia to duph.
Sekmes 4u.gif

thumbup.gif

labas rytas
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2008 06 02, 22:27)
Nesuk sau galvos 4u.gif
As pas ji dariausi tris IUI. Kartais skrdavo duph, o kartais ne. Itgi sukdavau sau galva, klausdavau ar nereikia duph ax.gif Bet tas skyrimas priklauso nuo situacijos. pvz kaip suprantu, jei buvo daugiau nei 1 folikulas, tau bus daudiau ir geltonkuniu, kurie prigamins pakankamai progesterono, tai tada ir nereikia to duph.
Sekmes 4u.gif

DEKUI 4u.gif Labai gerai paaiskinai- iskart nustojau galva sukti tongue.gif ACIU VISOMS:P
Atsakyti
QUOTE(vitaminukas @ 2008 06 03, 08:38)
DEKUI 4u.gif Labai  gerai paaiskinai- iskart nustojau galva sukti tongue.gif ACIU VISOMS:P


Labas rytas merginos! 4u.gif
Aš dariausi 2 IUI. Tai man irgi pirma karta paskyrė duph, o antra ne. tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites 4u.gif Vakar buvau pas U. Net keista, bet buvo nuotaikoj, gal po atostogu dar tokia lotuliukas.gif Siap ji man pasake, kad IVF riztis reiketu po kokio 5 IUI. Bet, aisku jeigu as labai noriu ir leidzia finansai, tai galiu daryti IVF. Konkreciai nieko nepasake, tai kol ziurejo mano kortele pasake pagalvoti kaip darysim si karta. As nusprendziau dar IUI padaryti, tai ji mane apziurejo, nieko blogo nerado. Tai va, startuosiu si menesi su 4 IUI. Israse man kaip visada - Clostelbegyto ir Gonalio. 11 diena pas ja apziurai. As jau pradejau rasyti IVF skyrelyje. Ten mergynos labai nustebusios, kad su mano diagnoze man nepavyksta IUI. Siap man buvo vakar parasiusi viena IVF skyrelio mergyna, tai jai ta pati diagnoze (imuninis nevaisingumas). Ji dare 4 IUI ir 1 IVF, po kurio pavyko pastoti. Tai va biggrin.gif
Atsakyti
Aida, kaip savijauta tavo? kada apziurai eini? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MorInga @ 2008 06 03, 09:14)
Aida, kaip savijauta tavo? kada apziurai eini? 4u.gif


Labukas 4u.gif
Normaliai - badausi ir tiek biggrin.gif. Ketvirtadieni eisiu pasiziureti ar kazkas ten uzaugo ar ne, jokiu salutiniu poveikiu nejauciu, man Gonalis patikti pradeda, tik pigesnis galetu buti biggrin.gif. Kaip tu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aida @ 2008 06 03, 11:20)
Labukas 4u.gif
Normaliai - badausi ir tiek biggrin.gif. Ketvirtadieni eisiu pasiziureti ar kazkas ten uzaugo ar ne, jokiu salutiniu poveikiu nejauciu, man Gonalis patikti pradeda, tik pigesnis galetu buti biggrin.gif. Kaip tu?  ax.gif

Nu jo kainuke tokia nebloga, bet ka padarysi lotuliukas.gif Oi, tai jau ketvirtadieni zinosi, kiek turto prisiauginai.....
Aciu, pas mane viskas normaliai, dar siek tiek teplioja, bet savijauta gera, labai laukiu, kad greiciau prabegtu vasarele ir galeciau vel is naujo startuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MorInga @ 2008 06 03, 09:43)
Nu jo kainuke tokia nebloga, bet ka padarysi lotuliukas.gif Oi, tai jau ketvirtadieni zinosi, kiek turto prisiauginai.....
Aciu, pas mane viskas normaliai, dar siek tiek teplioja, bet savijauta gera, labai laukiu, kad greiciau prabegtu vasarele ir galeciau vel is naujo startuoti  mirksiukas.gif



Vasara prabegs, net nepastebesi, o rudeni su naujomis jegomis uzkibs is karto wub.gif. Dar atostogauti kazkur butu neblogai tau islekti, aplinka pakeisti, dar ziurek ir IUI neprireiks biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aida: 03 birželio 2008 - 10:07