Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški drabužėliai internetu....

Apklausa: Ar užtenka lietuvoje vaikiškų drabužėliu internetinių parduotuvių??? (160 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveiki visi...

Man iskilo toks klausimelis ar jums netruksta intermetiniu parduotuviu, kr butu daugiau vaikisku rubeliu..... Uzsienyje tokiu parduotuviu daug, o lietuvoje ne... Yra nemazai parduotuviu su vaikiskom prekem, bet nera drabuzeliu..... Kokia jusu nuomone siou klausimu??? Ar pirktumete jei butu daugiau..... Kokiu firmu pageidautumete?????
Atsakyti
neperku...
Atsakyti
Dažniausiai tokiose internetinėse parduotuvėse užsikeliami nemaži antkainiai, todėl daug paprasčiau pačiai užsisakyti iš užsienio - su atsiuntimu būna mažiau suploji nei iš antrų rankų čia, Lietuvėlėj smile.gif


Galbūt jei būtų didesnė konkurencija,daugiau tų parduotuvių, tai ir pasirinkimas kitas būtų (pagal kokybės ir kainos santykį) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2008 06 03, 14:59)
Dažniausiai tokiose internetinėse parduotuvėse užsikeliami nemaži antkainiai, todėl daug paprasčiau pačiai užsisakyti iš užsienio - su atsiuntimu būna mažiau suploji nei iš antrų rankų čia, Lietuvėlėj smile.gif
Galbūt jei būtų didesnė konkurencija,daugiau tų parduotuvių, tai ir pasirinkimas kitas būtų (pagal kokybės ir kainos santykį) smile.gif


Na man ir idomu, kodel lietuvoje nera jokio pasirinkimo.... Nes mano manymu pakankamai patogu pirkti internetu, o ne kazkur vazineti tuo labiau turint maza vaika, tai labai aktualu.....
Atsakyti
Esu pirkusi internetinese parduotuvese,ir isitikro pasirinkimas neperdidziausias unsure.gif
Atsakyti
Kadangi gyvenu Anglijoj tai gal cia ir daugiau tu internetiniu parduotuviu.nors man asmeniskai tai nelabai,uzsisakinejau tik tokius daiktus ,kur pvz sunku rankomis atsinesti(mes neturime masinos,o MB turi problemu su stuburu ir negali tampyti)tai pvz lovyte,vonialia ir t.t...aisku tuo paciu uzgriebi dar kokia "cacke"vistiek uz pristatyma i namus ta pati kaina,tai pagalvoji nu va tuo paciu...kainos tai vienodos kaip ir parduotuvej tik uz pristatyma keleta svaru primoket reikia.Siaip man labiau patinka kai matau pati preke savo akim galiu apziuret ir medziaga,kokybe ir t.t...Drabuzeliu nesu pirkusi internrtu viska pirkau parduotuvej... ax.gif
Atsakyti
as gyvenu svedijoje, cia pasirinkimas milziniskas, internetu pirkau vos kelis kartus . schmoll.gif nieko gero negaliu pasakyt , nes megstu ruba apcupinet ir apziuret is visu pusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
gyvenu provinsijoj, tai daznai apsipirkineju internetu Lietuvoje. Visai neblogai sekasi smile.gif Noretusi didesnio rubeliu pasirinkimo. Ir yra problema su dydziais - skirtingu firmu tas pats 68 dydis labai skiriasi - vienas vaikui perdidelis, o i kita - nebegali ikisti.. Gal dar kokius papildomus ismatavimus nurodyti..
Atsakyti
kad LT vos kelios tokios parduovės, pasiriinkimas mažas, asortimentas mažas, dydžių nėra schmoll.gif
Atsakyti
yra tų parduotuvių, bet kainos kosminės, o pasirinkimas myzernas, iš užsienio su siuntimu ir papildomais mokesčiais gaunasi pigiau ir pasirinkimo gausiau.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2008 06 04, 23:53)
yra tų parduotuvių, bet kainos kosminės, o pasirinkimas myzernas, iš užsienio su siuntimu ir papildomais mokesčiais gaunasi pigiau ir pasirinkimo gausiau.


Va būtent drinks_cheers.gif Kas iš to, kad padarys dar kokią parduotuvę, kur bus galima įsigyt užsieninių prekių, jeigu užsidės 100 prc. antkainį doh.gif Jaučiu vistiek labiau apsimokės taip kaip dabar siųstis per tarpininkus ax.gif
Atsakyti
Na mnano nuomone, jei prekybininkai uzsideda 100 procentu antkaini, tai tik patys nuo kencia biggrin.gif Nes automatiskai negauna klientu.........
Manau viskas turi buti proto ribose smile.gif
Atsakyti