Įkraunama...
Įkraunama...

"Netikra mama"

Sveikutes mamytes smile.gif turiu siokiu tokiu klausimeliu g.gif
Turiu drauga, kuris augina 4,5 metuku mergaite. Labai miela, grazi, taciau truputi islepusi ir prie demesio priratusi mergyte. Daznai laika leidziame tryse, taciau greitu laiku apsigyvensime kartu. Jauciu kaip ir baime, juk ji ne mano vaikas. Tetis ja nuo mazens aukleja be smurto, nera dirzo ar rankos pliaukstelejimo per uzpakaliuka, tik stovejimas kampe. Jei kas susidure su panasia situacija, gal galite patarti kaip elgtis su vaiku soske.gif
Atsakyti
kazka sunku patarti,tol kol nepradesite kartu gyventi,nebus aisku kokia situacija. 4u.gif
O mergaites mama...ar ji lanko dukryte mirksiukas.gif kaip sutariate su buvusia vyro zmona?
Atsakyti
Aš noriu tiesiog papasakoti apie savo patirtį su svetimais vaikais ir aplinkiniais.

Vežuos sesers vaikus. Maži dar buvo, parduotuvėj visko jiems reikia. Na tai ir leidau prisigrobti tiek, kiek tilps rankytėse. Ateinam prie kasos, kasininkė skaičiuoja viską ir sako:
- Oi kokia gera jūsų mama, leidžia tiek visko pirkti.
O aš, nepatyrusi, papūčiau lūpą ir sakau:
- Tai kad čia ne mano vaikai...
- Aaaa, tai dėl to ir tokia gera, kad ne mama, - jau kitaip "išvertė" kasininkė.

Žodžiu, bus visko. Sunkiausia ko gero bus tokie aplinkinių komentarai ir "išvados". Lepinsi - sakys, kad nesi mama, bijai įskaudinti ar gal tau nerūpi svetimas vaikas... Griežtai auklėsi - tai skriausi, nemylėsi...
Atsakyti
Mama jos atsisake, kai ji buvo metuku ir isvaziavo i uzsieni. Neskambina, nesidomi ja ir nebendrauja su ja verysad.gif Teisiskai metgaite priklauso jam, ji alimentus moka ir tiek.
Atsakyti
Justera, pabandyk atejusi i namus susitarti su vyru ir vaiku, kokios jusu pareigos ir kokios teises. kad butu aisku, ko tu gali reikalauti is vaiko, ka ji turi daryti, ko neprivalo, bet galetu padeti paprasyta.
Siaip viena is bausmiu kazkokiu atveju, be smurto yra pasodinimas vaiko ant kedutes 2 minutes, ar pabuvimas vaikui vienam kambaryje. pires tai pasakius, as tave myliu, bet tavo poelgis ya netinkamas. pagalvok apie tai, kas ivyko (jokiu budu nesakyk, kad ji bloga, nes blogas poelgis, o ne vaikas) irpaskui ateik, arba pasikalbekite, kad taip daryti negerai, akd taip ji daugiau nedarys. Toku atveju,jei gincas ir sakysim tu esi neteisi, pripazink savo neteisuma, taip vaikas matys, kad teisingai vertini situacija ir bausdama ir riekalaudama ir, kad moki ir gali klysti ir atsiprasyti. tai apdes sukurti santyki.
Na zinoma, vakare gerai butu pries miega pasikalbeti, padainuoti, jei sito is iprocio nedaro tetis pvz. bandyk kurti savo santyki su vaiku ir jei kas neaisku, kad tetis kaip abi puses mylintis zmogus padetu ispresti konflikta, bent jau tuo, kad isklasuo abi puses.
Sekes, tai didele atsakomybe, bet kartu tai ir didele mokykla tau ir vaikui ir teciui taip pat
Atsakyti
Oi merginos pas mane irgi panasi situacija, tik pas mane vaikino sunui jau 5,5. dabar jis savaite pas mane sveciuojasi. Tai is tikruju labai sunku laviruoti tarp to kad viska leidziam ir del to kad netapti bloga pamote-ragana biggrin.gif Ir jeigu del ko nors sudrausmini ar neleidi kazko daryti, visada reikia pasistengti vaikui paaiskinti kodel taip darai. Tada dazniausiai susitariam be problemu. Aisku kartais atsiranda oziuku, kai vaikas pavarges ir pan, tada tenka prasyti tevo pagalbos, nes vaikas tiesiog mane ignoruoja. Bet vistiek reikia parodyti kad tu ji myli ir ji supranti ir po kurio laiko vel draugaujam biggrin.gif aisku prie manes jis pratinosi mazdaug metus, bet dabar jau nieko pries ir pas mus i lova susikraustyti miegoti biggrin.gif vaiko mama didziuma laiko vaika atidavusi i seneles rankas, tai vaikas irgi pakankamai islepintas auga... na bet bandom kazkaip jam paaiskinti kad neviskas galima, ko jis uzsimano. Bet is tikruju kai pradesi gyventi tiesiog nustatyti tam tikrus remus ir kai jau is tikruju iskils kazkokios problemos, tada ir ieskoti variantu kaip tai isspresti. Is anksto niekada nepasiruosi...
Atsakyti
Gal tu pabandyk paskaityt kokia knyga apie auklejima. Man asmeniskai patiko knyga "Liaukites vaikus aukleti-padekite jiems augti". Labai aiskiai yra isdestyta kokiame amziaus tarpsnyje kokie buna vaiko vystymosi ypatumai ir kaip i juos reaguot. Lengviau buna bendraut su vaiku kai zinai kodel jis vienaip ar kitaip elgiasi. Aisku ir pati vaika reikia jaust, i ji isiklausyt. Reikia myleti....o kai myli tai darai tai kas kitam gerai.....ir nubausti galima su meile. Negali nusiteikt vien ribu statymui ir tramdymui, o kas lepina tipo jau yra. Istikro nemanau kad taip galvoji ax.gif Jeigu rodysi meile, supratima tai ir baudziama nesijaus baisiai skriaudziama. Bet svarbiausia kad su vyru sutartumet del vienodo elgesio ir taisykliu. Tuomet ir vaikui bus lengviau.
Sekmes tau didziausios 4u.gif Atsipalaiduok, nebuk isitempusi, ziurek vaikui i akis kad suprastu jog tau ji rupi. Visko buna su savais vaikais o su "svetimais" tai zymiai sunkiau nes atrandi del ko save kaltint ar likima, ar .....Bukit atviri. Kalbekit apie sunkumus su vyru, ieskokit bendru sprendimu. Meile viska gali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 06 06, 20:09)
Gal tu pabandyk paskaityt kokia knyga apie auklejima. Man asmeniskai patiko knyga "Liaukites vaikus aukleti-padekite jiems augti". Labai aiskiai yra isdestyta kokiame amziaus tarpsnyje kokie buna vaiko vystymosi ypatumai ir kaip i juos reaguot. Lengviau buna bendraut su vaiku kai zinai kodel jis vienaip ar kitaip elgiasi. Aisku ir pati vaika reikia jaust, i ji isiklausyt. Reikia myleti....o kai myli tai darai tai kas kitam gerai.....ir nubausti galima su meile. Negali nusiteikt vien ribu statymui ir tramdymui, o kas lepina tipo jau yra. Istikro nemanau kad taip galvoji ax.gif Jeigu rodysi meile, supratima tai ir baudziama nesijaus baisiai skriaudziama. Bet svarbiausia kad su vyru sutartumet del vienodo elgesio ir taisykliu. Tuomet ir vaikui bus lengviau.
Sekmes tau didziausios 4u.gif Atsipalaiduok, nebuk isitempusi, ziurek vaikui i akis kad suprastu jog tau ji rupi. Visko buna su savais vaikais o su "svetimais" tai zymiai sunkiau nes atrandi del ko save kaltint ar likima, ar .....Bukit atviri. Kalbekit apie sunkumus su vyru, ieskokit bendru sprendimu. Meile viska gali wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
O ka daryti jei MB vaikas svelniai sakant terorizuoja mane ir akivaizdziai meluoja? verysad.gif

- pasakysiu mamai kad nemaudet manes/ nenupirkot zaislo/ neleidot ziuret filmuko ir pan.
- arba mama sake kad pas jus galiu daryt ka noriu...
- arba kaip priversti vaika valgyt, jei ji aiskina, kad jai viskas neskanu isskyrus jogurta ir sureli verysad.gif kad neskaniai padaryta, blogai pateikta (per karsta, salta, susru, saldu...)

vaikui jau 4 metai, bet net teveliui aiskina, kad jis geras tik tada kai perka ka nors, o jei negauna ko nori tuoj zyzia noriu pas mama ir jai aiskina kokie mes blogi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 06 06, 20:09)
Gal tu pabandyk paskaityt kokia knyga apie auklejima. Man asmeniskai patiko knyga "Liaukites vaikus aukleti-padekite jiems augti". Labai aiskiai yra isdestyta kokiame amziaus tarpsnyje kokie buna vaiko vystymosi ypatumai ir kaip i juos reaguot. Lengviau buna bendraut su vaiku kai zinai kodel jis vienaip ar kitaip elgiasi. Aisku ir pati vaika reikia jaust, i ji isiklausyt. Reikia myleti....o kai myli tai darai tai kas kitam gerai.....ir nubausti galima su meile. Negali nusiteikt vien ribu statymui ir tramdymui, o kas lepina tipo jau yra. Istikro nemanau kad taip galvoji ax.gif Jeigu rodysi meile, supratima tai ir baudziama nesijaus baisiai skriaudziama. Bet svarbiausia kad su vyru sutartumet del vienodo elgesio ir taisykliu. Tuomet ir vaikui bus lengviau.
Sekmes tau didziausios 4u.gif Atsipalaiduok, nebuk isitempusi, ziurek vaikui i akis kad suprastu jog tau ji rupi. Visko buna su savais vaikais o su "svetimais" tai zymiai sunkiau nes atrandi del ko save kaltint ar likima, ar .....Bukit atviri. Kalbekit apie sunkumus su vyru, ieskokit bendru sprendimu. Meile viska gali wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Svarbiausia būk nuoširdi ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justera @ 2008 06 03, 14:16)
Sveikutes mamytes smile.gif  turiu siokiu tokiu klausimeliu g.gif 
Turiu drauga, kuris augina 4,5 metuku mergaite. Labai miela, grazi, taciau truputi islepusi ir prie demesio priratusi mergyte. Daznai laika leidziame tryse, taciau greitu laiku apsigyvensime kartu. Jauciu kaip ir baime, juk ji ne mano vaikas. Tetis ja nuo mazens aukleja be smurto, nera dirzo ar rankos pliaukstelejimo per uzpakaliuka, tik stovejimas kampe. Jei kas susidure su panasia situacija, gal galite patarti kaip elgtis su vaiku  soske.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
o tai be smurto auklėtas -- tai jau palepęs?
ir "prie dėmesio pripratus" -- o galima vaikui dėmesio nerodyt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vismaz @ 2009 03 06, 11:59)
O ka daryti jei MB vaikas svelniai sakant terorizuoja mane ir akivaizdziai meluoja?  verysad.gif 

- pasakysiu mamai kad nemaudet manes/ nenupirkot zaislo/ neleidot ziuret filmuko ir pan.
- arba mama sake kad pas jus galiu daryt ka noriu...
- arba kaip priversti vaika valgyt, jei ji aiskina, kad jai viskas neskanu isskyrus jogurta ir sureli  verysad.gif  kad neskaniai padaryta, blogai pateikta (per karsta, salta, susru, saldu...)

vaikui jau 4 metai, bet net teveliui aiskina, kad jis geras tik tada kai perka ka nors, o jei negauna ko nori tuoj zyzia noriu pas mama ir jai aiskina kokie mes blogi  schmoll.gif

O kieno puse vyras jusu palaiko? Mano vyras palaikydavo vaiko puse, uzkraudavo man savo vaika (dar ir bendra turim), sakydavo pasimokykit skaityti, rasyti, varda istarti, as einu reikalu tvarkytis. doh.gif Paskui pasakiau kad as niekaip negaliu su tuo vaiku gyventi, dar su vyru turejom problemu ir issiskyrem. Dabar turi kita moteri ir jai vaika numete doh.gif O tas vaikas taip mokedavo is kantrybes isvest... blush2.gif Sakydavo: "man mama sake, kad kai tetis issipagirios grisim pas ja, o tu su Kajum liksi cia viena..." Ir toks smailas baisus... Galiu prisipazinti, kad su ta problema nesusidorojau. unsure.gif Sekmes Jums dideliausios, nes jau kantrybes reikes.
Atsakyti