Įkraunama...
Įkraunama...

Neturiu nė cento

Man idomu. Gal kam nors irgi bus idomu pasidalint savo mintimis. As jei sakau, kad neturiu nė cento, tai reiskia, kad pas mane likes nepilnas litas piniginej, o iki papilnejimo tolokai. Siaip jau is viso stengiuosi tokiu nesamoniu nesneket cool.gif O daugelis taip dejuojanciu ziurek "neturedami ne cento" remontus pasidaro, nauja megztuka uz 300 nusiperka ir pan. Kaip jums sis posakis? 4u.gif
Atsakyti
Na as panasiai, kaip ir jus 4u.gif , si posaki vartoju tada, kai pinigine tuscia, o megztuku po kelis simtus net kai pinigine pilna neiperku verysad.gif
Atsakyti
Jei sakau,kad neturiu nei cento,vadinasi tikrai neturiu,o jei galiu leisti sau nusipirkti megztuka,tai tikrai ne paskutiniai centai schmoll.gif juk nepirksi uz paskutinius pinigus rubo smile.gif
Atsakyti
čia tema apkalbėti lietuvių būdą? lotuliukas.gif

o šiaip manau, kad žmonės taip sakydami turi omeny kad labai suspaustai gyvena ir laabai taupo, kad ir tiems remontams ax.gif

juk mėgstama sakyti, jog turčiai yra labai taupūs, tsakant centas prie cento rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pjaf @ 2008 06 03, 17:14)
čia tema apkalbėti lietuvių būdą? lotuliukas.gif

o šiaip manau, kad žmonės taip sakydami turi omeny kad labai suspaustai gyvena ir laabai taupo, kad ir tiems remontams ax.gif

juk mėgstama sakyti, jog turčiai yra labai taupūs, tsakant centas prie cento rolleyes.gif  biggrin.gif


Va as ta ir norejau pasakyti drinks_cheers.gif Tegu taupo, pagirtina. Labiausiai biesindavo, kai pacioj gyvenimo pradzioj paprasydavai paskolint kelis litus, tai is karto verk pradedavo, kiek biednas yra (nors zinau, kad taip ir nera, bet tai cia kiekvieno reikalas skolint ar ne rolleyes.gif ). As tai uz tai, kai pasako, dar turiu susimoket ta ar ana, nelieka nieko mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš sakau kartais "kelis litus teturiu",o tai reiškia,kad kišenėj-iki 100 Lt.
Jei turiu kokį porą šimtų -sakau-"pinigai į pabaigą".Savaime suprantama,apie megztinius tuomet ir nesvajoju...
Bet yra žmonių,kurie perka daiktus už paskutinius,o paskui skolinasi.. doh.gif
Atsakyti
na as taı ırgı kaı sakau, kad neturıu neı cento, vadınası gerıausıu atveju pınıgınej rascıau kelıs centus biggrin.gif Cıa taıp pat kaıp posakıs 'neturıu ko valgytı' bet valgo vısaı neblogaı, tık atsısako ıkru arba lasısos, biggrin.gif o kıtas neturedamas ka valgytı paukscıuı trupınıu pavydı..
Atsakyti
Jeigu piniginėj yra iki 10 Lt, tai jau reiškia, kad aš neturiu pinigų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sommer @ 2008 06 03, 18:27)
Aš sakau kartais "kelis litus teturiu",o tai reiškia,kad kišenėj-iki 100 Lt.
Jei turiu kokį porą šimtų -sakau-"pinigai į pabaigą".Savaime suprantama,apie megztinius tuomet ir nesvajoju...
Bet yra  žmonių,kurie perka daiktus už paskutinius,o paskui skolinasi.. doh.gif

Na man tai jau butu "as dar turiu pinigu" ax.gif
O jei jau sakau, kad nera nei cento, tai 1-2 lt telike. Deja, buna ir taip g.gif
Atsakyti
aš ši posaki vartoju tada kai ateina pijoke kaimyne pinigu skolintis. taip išsisuku nuo skolinimo o jei realiai lieka vos litas piniginej tada jau nekalbu kad pinigu neturiu o galvoju iš kur gauti.
Atsakyti
Vartoju posakį dažniausiai turėdama omenyje, kad neturių grynųjų, tik ant kortelės rolleyes.gif
Atsakyti
aas ko gero si posaki pavartociau jei netureciau laisvu pinigu kokioms pramogoms ar kavinei, nusipirkti koki daikta sau
tiesiog visi turimi pinigeliai yra daugmaz suplanuoti mokesciams, maistui, kitiems butiniausiems dalykams
Atsakyti