Įkraunama...
Įkraunama...

Renginiai, susiję su ekologija

Apie atvirdangį.


 i 
Redaguota neveikianti nuoroda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 25 kovo 2012 - 04:11
Buvau... Penktadienį. Smagu tiek, kad buvo geras oras ir pabendravau su keletu fainų žmonių. Šiaip organizuota nelabai kaip.. Nežinau ko trūko. Gal dalyvių daugiau, nes iš tiek kiek buvo, tai tik "Daivos menė" įdomu.. Gal aiškesnės ir labiau organizuotos programos. Nežinau..
Be to, valgiau pačio neskaniausio sveiko maisto savo gyvenime. To restoranėlio-kavinės šeimininkai turbūt žalio supratimo neturi, kas tai yra ekologiškas maistas.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 06 16, 10:51)
Buvau... Penktadienį. Smagu tiek, kad buvo geras oras ir pabendravau su keletu fainų žmonių. Šiaip organizuota nelabai kaip.. Nežinau ko trūko. Gal dalyvių daugiau, nes iš tiek kiek buvo, tai tik "Daivos menė" įdomu.. Gal aiškesnės ir labiau organizuotos programos. Nežinau..
Be to, valgiau pačio neskaniausio sveiko maisto savo gyvenime. To restoranėlio-kavinės šeimininkai turbūt žalio supratimo neturi, kas tai yra ekologiškas maistas.. smile.gif


O kas toj daivos menej buvo? Ir koks tas neskanus maistas? Ar pardavinėjo ekologiškus produktus kas nors ir kokius? man labai įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(benedikta @ 2008 06 16, 10:44)
O kas toj daivos menej buvo? Ir koks tas neskanus maistas? Ar pardavinėjo ekologiškus produktus kas nors ir kokius? man labai įdomu  ax.gif


Jie organizuoja visokius rankdarbių kursus. Penktadienį rodė kaip dekupažą daryt smile.gif

O mes valgėm "virtas apkeptas daržoves su grietinėle", t.y. brokoliai ir kalafijorai virti pervirti, persisunkę vandens, be absoliučiai jokių prieskonių, įtariu ir druskos užmiršo. Ir ant viršaus tiesiai iš pakelio tirštos grietinėlės užpylė. Tai, nenoriu labai nemandagi būti, bet, švelniai tariant, nelabai skaniai pavalgėm. Maži vaikai gavę tokių patiekalų paskui turbūt todėl ir nemėgsta daržovių blink.gif

Buvo vienas stalas, pavadintas Ekoturgelis. Iš pradžių jis buvo tuščias. Vėliau mačiau porą stiklainių pastatyta, bet jau nebepriėjau. Įtariu, kad medaus turėjo. Prieš išeinant, prie kito staliuko nusipirkom obuolių pyrago ir meduolių aplietų šokoladu. Ten pardavinėjo dar aguonų pyragą ir kelis kitokius meduolius. Tai ir viskas, kas buvo iš maisto.

Iš principo, labai smagu, kad tokius renginius kažkas bando organizuoti. Iš kitos pusės ten buvo pseudo ekologinis renginys. Aš nesu labai didelė ekologijos žinovė, bet... Žodžium tikrai nieko nepraradai, kad ten nebuvai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 06 16, 12:31)
Jie organizuoja visokius rankdarbių kursus. Penktadienį rodė kaip dekupažą daryt smile.gif

O mes valgėm "virtas apkeptas daržoves su grietinėle", t.y. brokoliai ir kalafijorai virti pervirti, persisunkę vandens, be absoliučiai jokių prieskonių, įtariu ir druskos užmiršo. Ir ant viršaus tiesiai iš pakelio tirštos grietinėlės užpylė. Tai, nenoriu labai nemandagi būti, bet, švelniai tariant, nelabai skaniai pavalgėm. Maži vaikai gavę tokių patiekalų paskui turbūt todėl ir nemėgsta daržovių  blink.gif

Buvo vienas stalas, pavadintas Ekoturgelis. Iš pradžių jis buvo tuščias. Vėliau mačiau porą stiklainių pastatyta, bet jau nebepriėjau. Įtariu, kad medaus turėjo. Prieš išeinant, prie kito staliuko nusipirkom obuolių pyrago ir meduolių aplietų šokoladu. Ten pardavinėjo dar aguonų pyragą ir kelis kitokius meduolius. Tai ir viskas, kas buvo iš maisto.

Iš principo, labai smagu, kad tokius renginius kažkas bando organizuoti. Iš kitos pusės ten buvo pseudo ekologinis renginys. Aš nesu labai didelė ekologijos žinovė, bet... Žodžium tikrai nieko nepraradai, kad ten nebuvai  smile.gif


Na tada širdies neskauda, kad jame ir nesudalyvavau smile.gif O aš sekmadienį nužygiavau į Paryžiaus kavinę ir prisipirkau sūrių bei naminės ruginės (be proto skanios) duonos...Gaila vyno rezervai namuose buvo išsekę, bet šiandien ką nors pakeliui nusipirksiu prie sūrio...
Atsakyti
QUOTE(benedikta @ 2008 06 16, 12:07)
Na tada širdies neskauda, kad jame ir nesudalyvavau smile.gif O aš sekmadienį nužygiavau į Paryžiaus kavinę ir prisipirkau sūrių bei naminės ruginės (be proto skanios) duonos...Gaila vyno rezervai namuose buvo išsekę, bet šiandien ką nors pakeliui nusipirksiu prie sūrio...


Tą sūrį, kur su pilku pelėsiuku? Turiu dabar šaldytuve, skanėstas, tik gaila, kad mažai paėmiau. Galvojau, kad lietuviai skanių sūrių negamina, o pasirodo gamina, ir dar ekologiškus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 06 16, 13:42)
Tą sūrį, kur su pilku pelėsiuku? Turiu dabar šaldytuve, skanėstas, tik gaila, kad mažai paėmiau. Galvojau, kad lietuviai skanių sūrių negamina, o pasirodo gamina, ir dar ekologiškus  bigsmile.gif


Sūrio prisigriebiau visokio, ir su pelėsiuku, ir padžiovinto, ir šviežio minkštutėlio...Prisigriebiau daug, bo dalį brinzos sugrūdau į stiklainį su visokiais prieskoniais ir alyvuogių aliejum (zagatovkė salotoms), na o kita sūri su vyneliu dorosiu smile.gif dieviškas malonumas, žodžiu ir sau, ir svečiams...tai va, ekologiški gurmanai lotuliukas.gif

QUOTE(Štai @ 2008 06 16, 15:05)
Čia ta, kur pilies gatvėj yra?

Ta pati, aš irgi galvojau kaip čia dabar turgus Paryžiuj, o pasirodo tikrai ten smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štai @ 2008 06 16, 16:09)
Ačiū  4u.gif Bandysiu eit ten  smile.gif


dabar turgelis vyks po 2 savaičių, birželio 29 d.
Atsakyti
QUOTE(benedikta @ 2008 06 16, 14:36)
Sūrio prisigriebiau visokio, ir su pelėsiuku, ir padžiovinto, ir šviežio minkštutėlio...Prisigriebiau daug, bo dalį brinzos sugrūdau į stiklainį su visokiais prieskoniais ir alyvuogių aliejum (zagatovkė salotoms), na o kita sūri su vyneliu dorosiu smile.gif dieviškas malonumas, žodžiu ir sau, ir svečiams...tai va, ekologiški gurmanai  lotuliukas.gif
Ta pati, aš irgi galvojau kaip čia dabar turgus Paryžiuj, o pasirodo tikrai ten smile.gif



mmm... kaip skaniai skamba essen.gif:
o siaip idomu, kokios ten kainos? ax.gif labiausiai domina brinzos surio, nes jo NIEKUR nerandu.
ir nuo kelintos val reikia jau but ten,kad atejus negrizt tusciom rankom? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2008 06 18, 23:15)
mmm... kaip skaniai skamba essen.gif:
o siaip idomu, kokios ten kainos?  ax.gif labiausiai domina brinzos surio, nes jo NIEKUR nerandu.
ir nuo kelintos val reikia jau but ten,kad atejus negrizt tusciom rankom?  rolleyes.gif



Tikrai žiauriai skanu biggrin.gif Ypač pavyko "zagatovkė" salotoms su brinza, alyvuogėmis, džiovintais pomidorais ir česnakais...Mano diedas 100 proc. mėsinis, bet vis bėgiojo ragauti mano salotų (ne kiek salotų, kiek tos brinzos biggrin.gif )
Turgelyje buvau apie 11 val., tai prisipirkau pilnus krepšius..Na bet po tokios reklamos matyt reikes begti iš ankstaus ryto lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar pareklamuok kas tai per turgus smile.gif kaip suprantu nekiekvieną savaitgalį vyksta? Pilies gatvėj? Kuom dar prekiauja?
Atsakyti
Praėjusį savaitgalį ekologiškame turgelyje Paryžiaus kavinėje buvo ne tik naminės duonos ir įvairiausių sūrių, buvo prekiaujama ir ekologiškomis daržovėmis - cukinijomis, brokoliais, salotomis, svogūnų laiškais, agurkėliais, krapais, bazilikais...Buvo medaus, miško žemuogių, mėlynių smile.gif
Prisipirkau 2 savaitėm smile.gif
Atsakyti