Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

nepajutau jokiu pokyciu, gal dar nenusileido g.gif
Atsakyti
Man dabar 41 savaite ir vaikas nenusileido doh.gif
Atsakyti
Mano tai nusileido 37 savaite ax.gif Ir pajutau tai tikrai,net pagalvojau kad gal gimdymas prasidejo bigsmile.gif
Atsakyti
nejauciau jokio 'nusileidimo' iki pat gimdymo ir vizualiai taip pat 'nusileidimo' nesimate.
Atsakyti
man nusileido 39 sav kazkur bigsmile.gif
Atsakyti
o man daktare pasake, kad jei dar per 3 sav. nenusileis tai cezari daryti teks, man db 34 savaite, nerimauju jau, liepe pratimukus daryt, o kita kur cezari teko jai daryt sake kad tie pratimai gali pakenkt blink.gif blink.gif frusty.gif ir ka, darysiu kaip daktare liepe 000189.gif
Atsakyti
Man pilvas dar nenusileido, o po termino nešioju jau pirma diena, tikiuosi antradienį gimdysim, nes turiu bėdų su inkstu ir panašu, kad kepenų fermentai didėja unsure.gif
Atsakyti
o man daktaras sake kad jau nusileido,bet pati ne labai suprantu,jaucios taip pat,ir pilvukas taip pat atrodo ax.gif
Atsakyti
Man apie 35 - 36sav. nusileido
Atsakyti
Sūnutis mano nespėjo nusileisti, nes gimė beveik mėnesiu anksčiau per CP, o dukriukas tik pusvalandis iki savo gimimo blink.gif jau operacinė buvo paruošta doh.gif
Atsakyti
pirmas lelius 28 sav, antras pusvalandis iki gimimo smile.gif
Atsakyti
Mano zirniukas jau 32sav.buvo nusileides. Bet pilvukas isliko toks pat grazutis ir nepakrito nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti