Įkraunama...
Įkraunama...

V.Kudirkos progimnazija

Noriu leisti vaiką į šią mokyklą, nes centre liko tik gimnazijos. Kokios problemos šioje mokykloje? ar geri mokytojai, koks mokinių kontingentas ?
Atsakyti
Na nejau tik mano vienas vaikas visame Kaune lanko kudirkinę. jokių atsiliepimų, jokios nuomonės............
Atsakyti
Mokėsi mano dukra joje iki šio rugsėjo (dabar į gimnaziją patraukė mirksiukas.gif )..
Vidutiniškai besimokantiems tai čia visai nieko - galima ir durnių pavolioti. O štai jei nori rimčiau - schmoll.gif .. Fizika - tragedija nuo pat pirmos pamokos (vaikai paverčiami "visiškais neišmanėliais"), chemija - mokosi patys, nuolat apstaugiami mokytojos. Biologija - mega_shok.gif (vaikai - mokytojos nuotaikų įkaitai ). Ir rinktis nėra iš ko..Na, su lietuvių, matematika, dar ir anglų - pakenčiamai. Bet mano dukra nepanoro toliau čia mokytis..

Yra ten ir pradinės klasės. Pirmam aukšte, "atskira respublika" biggrin.gif . Tik tiek apie jas ir žinau, nes pradinę baigėm kitur.
Atsakyti
na man jau po pirmo mėnesio kyla noras vesti vaikai iš čia. vaizdas toks kad mokinių mokymasis yra jų pačių ir tėvelių reikalas.
Atsakyti
nu mano dukra ėjo pradines klases , gera mokinė buvo mūsų mokytoja sako, kad eitų ji į kitą mokyklą nes ji jai per prasta tai pervedėm į Aušros gimnaziją. Kudirkos mokykloje labai griežta mokytoja biologijos kiek pasakojo dukros buvę klasiokai.
Atsakyti
gal kas žinot kodėl dalis šios mokyklos mokinių mokosi kaimyninėje gimnazijoje ?
Atsakyti
Sveikos mamytės. Mano vyresnėlis baigė 4 klases ir be jokio gailesčio pabėgom į Dariaus ir Girėno ginaziją. Nėra ką lyginti ir kontingento ir paruošimo lygio. V. Kudirkos direktorė sudarė sutartį su Dariaus ir Girėno gimnazijos direktore dėl patalpų nuomos. Dabar mūsų vaikai ant sąsiuvinio rašo V. Kudirkos vid. m - kla, o mokosi Dariaus ir Girėno gimnazijoje. Daugelis mokytojų yra gimnazijos, bet kai kurie mokyti ateina iš Kudirkos. Manau, kad taip besielgdama Kudirkos direktorė bando susigražinti "gerą" vardą, nes šiuo metu padėtis yra baisi.
Atsakyti
NA VA, PRISISAKIČIAU, GALVOJAU LEISIU Į ŠIĄ MOKYKLĄ, BET TURBŪT NE...
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2009 03 25, 23:23)
NA VA, PRISISAKIČIAU, GALVOJAU LEISIU Į ŠIĄ MOKYKLĄ, BET TURBŪT NE...

as irgi atejau paskaityt,nes reik begt is AUSROS,o kur begt,kai centre nera nieko verysad.gif galvojau i Kudirka,bet ir cia ........ unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažoji Misss @ 2009 06 16, 14:54)
as irgi atejau paskaityt,nes reik begt is AUSROS,o kur begt,kai centre nera nieko verysad.gif galvojau i Kudirka,bet ir cia ........ unsure.gif

O ko is Ausros begt?
Atsakyti
Paskaičiau, ką čia Jūs rašinėjat ir pašiurpau... Ši mokykla tikrai nėra bloga. Joje mokosi du mano vaikai. Dukra devintoje klasėje, sūnus - ketvirtoje. Ir į mokyklą važiuoja iš toli. Iš mūsų rajono rytais pilni troleibusai mokinių važiuoja būtent į Kudirką, nes ji mažesnė, jaukesnė nei Girėnas ir mokytojai tikrai labai geri... Kadangi pačios darbas susijęs su švietimu, apie mokytojų reikalavimus ir tvarką mokykloje nusimanau... Taip, sutinku, kad biologijos mokytoja labai griežta ir kartais savo emocijas išlieja ant vaikų, bet visose mokyklose yra tokių mokytojų ir ne po vieną. Be to, ne vienos pažįstamos vaikai, baigę šią mokyklą, įstojo į aukštąsias mokyklas, prestižines specialybes ir yra labai geri studentai... Manot mokėsi savarankiškai?.. Ne, mokykloje ir be papildomų pamokų... Negi manot, kad kur nors vaikų nemoko? Nebent patys daro viską, kad tik nesimokytų...
Atsakyti
QUOTE(Narata @ 2009 03 09, 09:47)
Sveikos mamytės. Mano vyresnėlis baigė 4 klases ir be jokio gailesčio pabėgom į Dariaus ir Girėno ginaziją. Nėra ką lyginti ir kontingento ir paruošimo lygio. V. Kudirkos direktorė sudarė sutartį su Dariaus ir Girėno gimnazijos direktore dėl patalpų nuomos. Dabar mūsų vaikai ant sąsiuvinio rašo V. Kudirkos vid. m - kla, o mokosi Dariaus ir Girėno gimnazijoje. Daugelis mokytojų yra gimnazijos, bet kai kurie mokyti ateina iš Kudirkos. Manau, kad taip besielgdama Kudirkos direktorė bando susigražinti "gerą" vardą, nes šiuo metu padėtis yra baisi.

Tai jei ant sąsiuvinio rašo V. Kudirkos, tai ten ir mokosi. Tik patalpos kitos. doh.gif
Atsakyti