Įkraunama...
Įkraunama...

Pasaulio oro uostai.

Prasau, paaiskinkint blondinei apie skrydzius su persedimais? kokia ten tvarka? nes pirma karta skrendu su persedimu ir atrodo, kad vietoj savo galutinio tikslo nuskrisiu i marsa. Aciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilele @ 2007 04 17, 21:58)
Prasau, paaiskinkint blondinei apie skrydzius su persedimais? kokia ten tvarka? nes pirma karta skrendu su persedimu ir atrodo, kad vietoj savo galutinio tikslo nuskrisiu i marsa. Aciu  biggrin.gif

Klausk, kas konkrečiai neaišku... g.gif
nes šiaip nieko ten ypatingo nėra... atskrendi, eini prie kitų išskridimo vartų, sėdi į kitą lėktuvą ir toliau skrendi... mirksiukas.gif
Atsakyti
priklauso nuo avialinijų...kai kuriose reikia kaip aš vadinu išeiti į miestą ir per naują chekintis smile.gif jeigu laiko mažai tarp reisų reikia paskubėti, nes kartais tenka dar papildomai bilietą registruoti tranzitiniam oro uoste ( netgi jeigu nebuvai išėjęs iš zonos ) todėl registruojantis Vilniuje reiktų pasiklausit ar nereikės papildomai registruotis persėdimo taške biggrin.gif idealiausias variantas, kai nedaug laiko tarp reisų ir registruotis papildomai nereikia, tada tiesiog eini prie kitų vartų, kur nurodytas tavo kelionės tikslas 4u.gif
Atsakyti
Kai skridom iš Vienos į Lietuvą, persėsdami Kopenhagoje, mums nereikėjo registruotis persėdimo vietoje, ir labai trumpas laikas buvo iki kito lėktuvo. Ten visur informacijos darbuotojų pilna, kurios maloniai visiems viską aiškino. Bagažu nereikėjo rūpintis, jis buvo nukreiptas ten kur reikia ir atsidūrė reikiamam lėktuve.
Atsakyti
tai skrendant su persedimu visada automatiskai bagazas perkeliamas? nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(infidelity @ 2007 11 18, 13:52)
tai skrendant su persedimu visada automatiskai bagazas perkeliamas? nieko nesuprantu  doh.gif

Ne visada. Jeigu pirkote du atskirus bilietus, tai Jums reiks atsiimt bagažą ir vėl jį priduot. O jei pirkot vieną bendrą, kuriame yra įrašytas persėdimas, tai ir persikels. Nu nežinau, kaip Jums paaiškint.

Pvz, jei pirkot Vilnius-Ryga ir tada dar pirkot Ryga-Talinas, tai čia jau du atskiri nesusiję bilietai ir skrydžiai, todėl reikia pasiimt bagažą ir produot iš naujo. Jei pirkote bilietą Vilnius-Tallinn ir apačioj Jums tik paraė, kad skrisite su persėdimu, bagažo pasiimt nereiks.

Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 11 18, 07:58)
Ne visada. Jeigu pirkote du atskirus bilietus, tai Jums reiks atsiimt bagažą ir vėl jį priduot. O jei pirkot vieną bendrą, kuriame yra įrašytas persėdimas, tai ir persikels. Nu nežinau, kaip Jums paaiškint.

Pvz, jei pirkot Vilnius-Ryga ir tada dar pirkot Ryga-Talinas, tai čia jau du atskiri nesusiję bilietai ir skrydžiai, todėl reikia pasiimt bagažą ir produot iš naujo. Jei pirkote bilietą Vilnius-Tallinn ir apačioj Jums tik paraė, kad skrisite su persėdimu, bagažo pasiimt nereiks.


ne visai tikslu, bet panasu... netgi perkant viena bilieta su persedimu, kartais bagazas nepermetamas jeigu:
1. naudojamos skirtingos avialinijos, ir jos neturi susitarimo del bagazo permetimo.
2. persedimas vyksta keiciant oro uostus (pvz skrendi per Londona, ten reikia is Gatwick i Heathrow pervaziuot pvz)
3. atskrendi i kazkokia sali tarptautiniu reisu, o sekantis reisas vidinis, pvz atskrendi i New York'a, o toliau trauki i CHicaga - New Yorke, reiks paciai pasiimt lagaminus permest juos per muitine ir t.t. ir priduot vidiniam skrydziui.


Atsakyti
QUOTE(infidelity @ 2007 11 18, 13:52)
tai skrendant su persedimu visada automatiskai bagazas perkeliamas? nieko nesuprantu  doh.gif

Geriau būtų, jeigu pasakytumėte, su kokia kompanija skrendate iš taško A ir su kokia kompanija skrisite persėdus kažkur. Nes AirBaltic su SAS draugauja, taip kad tuomet tikrai nereiks imti bagažo.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 11 18, 16:08)
ne visai tikslu, bet panasu... netgi perkant viena bilieta su persedimu, kartais bagazas nepermetamas jeigu:
1. naudojamos skirtingos avialinijos, ir jos neturi susitarimo del bagazo permetimo.
2. persedimas vyksta keiciant oro uostus (pvz skrendi per Londona, ten reikia is Gatwick i Heathrow pervaziuot pvz)
3. atskrendi i kazkokia sali tarptautiniu reisu, o sekantis reisas vidinis, pvz atskrendi i New York'a, o toliau trauki i CHicaga - New Yorke, reiks paciai pasiimt lagaminus permest juos per muitine ir t.t. ir priduot vidiniam skrydziui.

na man rodos nevisada galioja šios taisyklės unsure.gif
esu skridus su tom pačiom avialinijom ir su persėdimu ir bagažas nebuvo permestas (turbūt ne visos avialinijos net tarp savų skydžių permeta), šiaip pastaruosius porą metų kai skraidau, niekad nepermeta, gal todėl, kad bilietus atskirai perku mastau.gif bet nevisada imanoma nusipirkti vieną sujungą bilietą..
kai skridau su british airways, reikėjo keisti ir oro uostą, bet bagažą kažkokiu būdu pervežė (man nieko nereikėjo daryti), bet tai buvo prieš kokius 7 metus, gal dabar tvarka kitokia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 18 lapkričio 2007 - 20:41
Gi rasiau zodi "kartais" tongue.gif tai vieni is variantu kaip gali buti...
siaip man yra buve, kad i viena puse skrendant permete, o is lt jau atgal i JAV pradejo issikalinet (skirtingos avialinijos, persedimas tam paciam oro uoste) - atseit negalima. Sakau nenusisnekekit - jei i cia skrendant permete, tai atgal skrendant neturetu but kita tvarka, nu pasnekejo mergaiciuke su savo vyresniaja ten ka, pasirodo galima, tik ji nezinojo g.gif buciau tylejus, buciau tampiusis transite su lagaminais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kadangi vis dazniau planuojame savo keliones patys, be kelioniu agentu pagalbos, manyciau butu naudinga tureti tema, kurioje pasidalintume informacija apie Europos ir pasaulio oro uostus.

Sioje temoje galetu buti aptariami ivairus dalykai nuo muitines ar persedimo i kita lektuva problemu, iki viesbuciu oro uostuose, susisiekimo su miestu informacija ar net info apie duty free parduotuves.

Mano izanginis ir man aktualus klausimas butu apie JFK oro uosta Niujorke. Planuoju kelione i centrine Amerika ir daug skrydziu ten yra butent per JAV. Kadangi skrydis yra nejungtinis, reikia ne tik pakeisti lektuva bet ir pasiimti ir vel uzregistruoti bagaza. Ar verta rizikuoti turint 4,5 val. JFK? Ar imanoma suspeti? Kaip suprantu reikia per ta laika pereiti r muitines patikrinima o su amerikonu paranojiskais tikrinimais kazkodel isivaizduoju kad ten visur milziniskos eiles.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mariposa @ 2008 06 08, 20:27)
Mano izanginis ir man aktualus klausimas butu apie JFK oro uosta Niujorke. Planuoju kelione i centrine Amerika ir daug skrydziu ten yra butent per JAV. Kadangi skrydis yra nejungtinis, reikia ne tik pakeisti lektuva bet ir pasiimti ir vel uzregistruoti bagaza. Ar verta rizikuoti turint ė,į val. JFK? Ar imanoma suspeti? Kaip suprantu reikia per ta laika pereiti r muitines patikrinima o su amerikonu paranojiskais tikrinimais kazkodel isivaizduoju kad ten visur milziniskos eiles.

user posted image


Per 4.5 suspeti turetum mirksiukas.gif Gali prasyti, kad bagaza iki galo uzregistruotu isskrendant is LT. Ji visvien pro muitine reikes pravezti, bet kazkiek laiko susitaupys visvien mirksiukas.gif
Atsakyti