Įkraunama...
Įkraunama...

Kai viskas žinoma

kol abu mano angeliukai snaudzia, as papasakosiu savo gimdymo istorija...
nestumas jau 40 sav. pradedu nerimauti - pirmaji pagimdziau 38 sav, o sita pernesiosiu?
ligonineje mane apziuri, pamatuoja leliuko toniukus. viskas gerai, bet jei per 3 dienas nepagimdysiu, liepia cia atvaziuoti su "cemodanais" jau. guldys i skyriu, kelias dienas pastebes, ir tada jau skatins...
as tas tris dienas vis ikalbinejau savo pilvinuka paskubeti - taip nenorejau i ligonine "be reikalo" gultis. na bet maziukui mano norai neidomus... na ka gi,diena viska aptvarkau namie - juk nezinia po kiek laiko grisiu, gal tik po poros savaiciu? dar is vakaro susikraunu "cemodanus"(o ju nemazai isejo lotuliukas.gif ), nusiprausiu ir einu miegoti. jau gal 22 val, vis pilveli pamaudena, bet jau ne pirma karta, nebekreipiu demesio schmoll.gif
ko tai nesiseka uzmigti unsure.gif nu sakau paskaiciuosiu kas kiek laiko tas pilvelis skauda, 3 kartus pastebejau kad kas 12 - 14 min, ir as jau skelbiu aliarma - GIMDAU!!! o kiek laimes, kad vaikiukas mane isklause, kad gims naturaliai, be jokiu skatinimu thumbup.gif nu ka, mano vyras sako laukim ryto blink.gif sakau ei, davai vaziuojam... nusileidziu ir sutinku skaiciuoti saremius dar valandele. nu ka, labai jau jie greitai pasidaro kas 6 min, skambinu mamai, kad atvaziuotu pabuti su vyresneliu. ji atvaziavo, mes uz "cemodanu" ir i ligonine.
paskambinu prie priimamojo duru - islenda uzsimiegojusi moteryte baltu chalatu, klausia - ko jums? blink.gif as jai pirstu i pilva rodau, sakau gimdau gi lotuliukas.gif nuveda i akuserini sk. per saremius sokineju tai ant vienos kojos, tai ant kitos- labai padeda ax.gif sesele klausia,kas yra, skauda? sakau ne, kutena blink.gif oj, sako, dar pakutens. zinau, sakau sau rami...
po daktares apziuros jau aisku, kad tikrai gimdau, jau 4 cm atsivere, ir dar tik 2val nakties... akusere ruosia gimdykla, as sokineju tai ant vienos kojos tai ant kitos. vyras dar tik apziurineja gimdykla. sau ir akuserei prizadu gimdymo metu jos klausyti (su pirmuoju neklausiau akuseres, per anksti pradejau stumti ir labai suplysau...)
jau 03:30, saremiai kas dvi minutes, jau nelengva, bet zinau kad bus blogiau, save guodziu tuom, kad pagimdziau pirma, pagimdysiu ir antra... vyras masazuoja nugara. akuseres paprasau pakviest daktare, kad man ten dar paziuretu, kiek cm. jau 7 cm, nuleidziam vandenis...
kai nuleido vandenis, prasidejo linksmybes, tada ne tik sokti, bet jau ir dainuoti norejosi, bet as tik garsiai kvepuoju ir galvoju - nuo 4 iki 7 cm atsivere per pusantros val, tai dar per pusantros val atsivers like cm. akusere sako panasiai, beje sako, po vandens nuleidimo gali saremiai pastipreti. sakau jau pastebejau blink.gif praejo tik 10 min, o as jau nebegaliu, nebe saremiai, o nuolatinis skausmas, ir jau stumti norisi blink.gif pasakiau akuserei, ji nusijuokia, bet sako pakviesiu daktare, man nesunku. atejo daktare, paziurejo, sako jau pilnas atsidarymas, GIMDOM !!!
liepia lipti ant tokia "a lia" samalioto, o as nebegaliu, vaikas lenda, bandau uzspausti blink.gif nu uzspaudziau, siaip ne tai uzlipu ant samalioto, vyras ant galvos vis deda slapia salta skudureli - atgaiva. nu ka, sako bus saremis ir stumk. o saremio ner, 1,2,3,4 minutes - ramu. jauciu jau ateina, daktare sako stumk, sakau nebelabai noriu lotuliukas.gif daktare sako stumk, nes gali ir nebesinoreti. na ateina kitas saremis, toks nelabai baisus, stumiu, atrodo "ten" kas nors ikaitinta gelezimi degina, ir nieko... tada ateina kitas saremis, stumiu kiek galiu, ir valio thumbup.gif gime berniuaks wub.gif 52cm ir 3550g svorio wub.gif as laiminga, vyras fotografuoja ir filmuoja, man byras asaros... beje, neplysau nei kiek rolleyes.gif
ne tokia linksma istorijos dalis, bet placenta man neuzgime, sako jei per 60 min neuzgims - narkoze ir operacija, tada gydimas antibiotikais. man byra asaros, sakau negi negali viskas laimingai baigtis? verysad.gif placenta neatsiskyre, iskviete anestesiologa, jau stato man laseline, sakau man pilva skauda... daktare paziuri, atsiskyre placenta, ir operacijos nebereikia. placenta uzgime 68 min po vaikiuko uzgimimo o as dvigubai laimingesne thumbup.gif
sirdis pilna ramybes ir meiles. as laiminga tarp triju savo gyvenimo vyru wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija. Ir juokinga, ir rimta tuo paciu. Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
as laiminga tarp triju savo gyvenimo vyru wub.gif
[/quote]
Labai dziaugiuosi, kad viskas gerai ir linkiu jums laimes..... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aryvle,sveikatytes jums,pienelio upiu ir siaip-tiesiog laimes wub.gif Sveikinu su sunelio gimimu wub.gif Grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
Kaip greit mamyte aprase savo gimdymo istorija 4u.gif sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
saunuolyte tu musu,Aryvle wub.gif taip mes visos laukem tavo gimdymo thumbup.gif saunuole tu musu nestuke.gif buvai,o dabar MAMYTE is didziuju raidziu wub.gif 4u.gif sekmes auginant savo berniukus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
dideliausi sveikinimai mamytei ir jos vaikuiams. Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Grazi istorija smile.gif Saunuole Aryvle 4u.gif turi jau du sunelius wub.gif laimes jums visiems 4u.gif
Atsakyti
Oj tu šmaikštuole lotuliukas.gif taip gražiai ir tuo pačiu linksmai gimdymą aprašei 4u.gif thumbup.gif Šaunuolė tu mūsų wub.gif Sveikinimai tavo gražiai šeimynai 4u.gif
Atsakyti
aciu aciu 4u.gif
bet jau trecia gimdysiu po kurio laiko tik blush2.gif
Atsakyti
wub.gif grazu thumbup.gif
Atsakyti