Įkraunama...
Įkraunama...

Kam reikalingi vaikai?

Mūsų visuomenė tampa vartotojiška, konforto siekianti. Vis daugiau atsiranda "šeimų", kurioms visai nereikia vaikų, nes jiems daug patogiau, didesnis komfortas ir laisvė be vaiko... O jei nusprendžia auginti, tai dauguma - kuo mažiau: labai gerai vieną - du, bet jau tris ar daugiau tai jau "per maža kišenė, nėra laiko..." Bet ir tai jau prarandamas komfortas. Gerai, kad dar yra auklės, darželiai dirbantys iki 19 val... Žymiai svarbiau yra dirbti keliuose darbuose ar važiuoti į užsienį palikus vaikus seneliam ir uždirbti vaikui naujam žaisliukui, naujam automobiliui, butui ar namui, nei praleisti kuo daugiau laiko su savo vaikeliu... Dėl to ir blogėja demografinė padėtis (gimstamumas mažesnis nei mirtingumas), vaikų auklėjimas prastas arba jo visai nėra, prarandamas ryšys su vaiku - jį auklėja draugai, mokykla, o ne tėvai...
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2008 06 10, 10:23)
Vis daugiau atsiranda "šeimų", kurioms visai nereikia vaikų

Tai labai gerai...kuo daugiau tokių...gal tada mano proanūkiams nereiks dvėst iš bado po kokių 50 metų...bo žmonių skaičius ir jų veikla jau baigia nustekent šią planetą...maistas,vanduo,energetiniai resursai,miškai,klimatas,ozono sluoksnis...viskas turi ribas...ir jos jau labai ryškiai matosi...aš šioj vietoj pesimistas...žmonių jau daba perdaug...o demografija...va kiiek metų kiniečiams griežtas įstatymas leidžia turėt po vieną vaiką...bet jų daugėja,nors turėtų mažėt...globaliai žiūrint,reikia skatint ne daugiavaikes šeimas,o bevaikes...ir užpilt aną pasaulio pusę nemokamais prezervatyvais bei kontaceptikais...
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2008 06 10, 14:04)
Tai labai gerai...kuo daugiau tokių...gal tada mano proanūkiams nereiks dvėst iš bado po kokių 50 metų...bo žmonių skaičius ir jų veikla jau baigia nustekent šią planetą...maistas,vanduo,energetiniai resursai,miškai,klimatas,ozono sluoksnis...viskas turi ribas...ir jos jau labai ryškiai matosi...aš šioj vietoj pesimistas...žmonių jau daba perdaug...o demografija...va kiiek metų kiniečiams griežtas įstatymas leidžia turėt po vieną vaiką...bet jų daugėja,nors turėtų mažėt...globaliai žiūrint,reikia skatint ne daugiavaikes šeimas,o bevaikes...ir užpilt aną pasaulio pusę nemokamais prezervatyvais bei kontaceptikais...



WOw....

Cia tai nuomone...nors...viena lazda visada turi du galus...ir nebutinai vaiku , zmoniu daugejimas gali nulemti musu planetos ateiti i blogaja puse...juk mes nesusimastydami kenkiame savo planetai ne buvimu, o jos netausojimu ir siukslinimu, neekologiskumu.....
Nors as asmeniskai irgi krypstu link vieno vaiko, bet turincio viska, nei dvieju, kuriems gal but neuzteks isgaliu islaikyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Galbūt, o pats matyt į darbą važinėjate su dviračiu, valgote vien ekologiškus produktus ir nenaudojat plastikinių maišelių?
Atsakyti
neisivaizduoju ka daryciau be vaiku. manau is nuobodulio numirciau.

taciau nereiketu pamirsti, kad dauguma tiesiog negali susilaukti savu vaiku, o isivaikinti ir auginti svetima vaika ne kiekvienas sugeba ir gali.

Visada svajojau tureti tik viena vaika. taciau tam vienam augant vis pagalvodavau, kaip jam blogai. jis juk vienas ir vienas. dabar turiu du vaikus. ir karta kai grizome is restorano mano vyresnele pasake, kaip gera tureti sese ir buti ne vienai. O as jai ir sakau, dabar daiktais naudojates dviese, o tuomet naudojaisi viena. Atsakymas mane sokiravo, kad geriau jau biedniau bet visgi ne vienai.
Tiesiog mano vyresnele nepakencia vienatves. o ir mazyle nelabai megsta buti viena. joms reikia draugijos ir tiek. su suaugusiais taip nepabendrausi, kaip bendrauja tarpusavyje vaikai.

As galiu kalbeti tik uz save ir savo kisene. As islaikyti du vaikus pajegiu. Pradzia vaikams duosiu, o toliau kursis pacios kaip nores. As jau dabar jas mokau, kad pasalpu nebus is mano puses.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 10, 17:07)
Galbūt, o pats matyt į darbą važinėjate su dviračiu, valgote vien ekologiškus produktus ir nenaudojat plastikinių maišelių?

Taip Roza...aš irgi beviltiškas tų resursų naudotojas...ir vaikų turiu...bet tai netrugdo man pasvajoti,kad kiti galėtų gyventi kitaip...
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2008 06 10, 10:23)
O jei nusprendžia auginti, tai dauguma - kuo mažiau: labai gerai vieną - du, bet jau tris ar daugiau tai jau "per maža kišenė, nėra laiko..."


Vienas vaikas... šeši metai... tai "per maža kišenė" ar "nėra laiko"? biggrin.gif
Atsakyti
vaikai tikrai reikalingi,kas jų neturi,tai tikrai-vargšas
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2008 06 10, 12:04)
Tai labai gerai...kuo daugiau tokių...gal tada mano proanūkiams nereiks dvėst iš bado po kokių 50 metų...bo žmonių skaičius ir jų veikla jau baigia nustekent šią planetą...maistas,vanduo,energetiniai resursai,miškai,klimatas,ozono sluoksnis...viskas turi ribas...ir jos jau labai ryškiai matosi...aš šioj vietoj pesimistas...žmonių jau daba perdaug...o demografija...va kiiek metų kiniečiams griežtas įstatymas leidžia turėt po vieną vaiką...bet jų daugėja,nors turėtų mažėt...globaliai žiūrint,reikia skatint ne daugiavaikes šeimas,o bevaikes...ir užpilt aną pasaulio pusę nemokamais prezervatyvais bei kontaceptikais...



Kur ten dziunglese jiems paaiskinsi kodel prezervatyvais turi naudotis.. Mane kraupina AIDS problemos Afrikoje, uzterstumas Indijoje, populiacija Kinijoje.. Viskas ratu eina ir absoliuciai sutinku, kad su siandienine situacija, zmonija nueis velniop.. Gal ir tiesmukiskos tavo mintys, bet asmeniskai man puikiai suprantamos.
Atsakyti
QUOTE(marytexxx @ 2008 06 10, 18:10)
vaikai tikrai reikalingi,kas jų neturi,tai tikrai-vargšas


Genialu. Šiuo pagrindu siūlau finansiškai remti bevaikes šeimas.
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 06 10, 18:16)
Genialu. Šiuo pagrindu siūlau finansiškai remti bevaikes šeimas.

kad butu turtingesni lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GalBut @ 2008 06 10, 17:23)
Taip Roza...aš irgi beviltiškas tų resursų naudotojas...ir vaikų turiu...bet tai netrugdo man pasvajoti,kad kiti galėtų gyventi kitaip...


O jūs taip padėjus ranką ant širdies kartais nepagalvojat, kad tą ekologijos problema yra dirbtinai išpusta- na maždaug kaip paukščių gripas kadaise? Tai yra nauja industrija, nauja mada. Mada "nepirkri" yra gerai parduodama prekė smile.gif Aš sutinku, kad mes turim per daug. O badaujantys Afrikos vaikai- per mažai. Disproporcija akivaizdi. Bet aš labiau tikiu tuo, kad žmonija pati sau pasidarys galą nuo karų, ir žymiai greičiau, nei kad užsilenks nuo klimato atšilimo.
Atsakyti