Įkraunama...
Įkraunama...

Nuostabiausia,kas galėjo nutikti...

Mano Sūneli...
Rašau Tau, mano žmoguti,norėdama,kad žinotum,koks esi brangus stebuklas mano gyvenime...
Viskas prasidėjo nuo didžiulės dviejų žmonių meilės vienas kitam-Tavo mamytės ir tėtuko.Vos tik susitikę supratome-esame skirti vienas kitam,ir netrukus prisiekėmė prieš Dievą amžiną meilę.Nepraėjus nė metų santuokoj,planuose greitai atsiradai Tu.Bet dar tik planuose...Tad po mėnesio nevykusių pastangų,Tavo tėtukas nusprendė išvykti padirbėti i Airiją.Mamytė,prižadėjusi ištvermingai laukti viena tėtuko Lietuvoje,po dviejų savaičių pasijuto nebe viena wub.gif Taip,Angelėli,tai buvai Tu...Ir taip atsikridome dviese į Airiją,kad galėtų ir Tėvelis džiaugtis Tavimi.
Emocijų,ašarų,bučinių buvo begalės,kai pasakiau,kad po mano širdimi plaka,dar viena mažytė širdelė.
Nėštumas buvo sunkus...bijojau,kad Tu manęs nepaliktum,nes tuo metu išgyvenau begalo sunkų,kupiną streso,ytampos gyvenimo periodą.Teko iškęsti daug pažeminimų,pašaipų...Bet Tu nors ir būdamas toks traputis,tvirtai laikeisi įsikibęs,nes žinojai,kad esi man begalo reikalingas.Meldžiau Dievą kiekvieną akimirką,kad Tavęs iš mūsų neatimtų...Kiekviena diena man buvo brangi,kurią Tu praleisdavai pilvelyje,kiekvienas judesys it atodusis,kad Tu esi...Augai labai nedrąsiai,pilvukas mano buvo mažiukas,tad teko Tau brandinti plaučiukus ,nes daktarai ytarė,kad gali pas mus ateiti ir anksčiau...Ir taip išlaukėmė 39 savaitėlių smile.gif
Taip vieną dieną,nuėjome su tėtuku i eilinę nėštukių apžiūrą.Daktaras patikrinęs Tavo namuko dureles,pranešė:rytoj sūpuosite savo mažylį. wub.gif
Ir tą naktį prasidėjo Tavo kelias pas mus...Sąrėmiai buvo begalo skausmingi,nereguliarūs ir varantys iš proto.Iš skausmo rėkiau,nieko aplink nebemačiau,tik jutau tvirtas ir padrąsinančias tėtuko rankas.Galiausiai gavau epidiurą...Numigusi ne vieną valandėlę,gavau liepimą stumti.Stumiau valandą.Teko kirpti,tačiau nedaug ir viskas praėjo labai sėkmingai.Gimdymas truko 16 val.Tas jausmas,kai Tave uždėjo man ant krūtinės-nepamainomas ir nepakeičiamas.Aš mama! wub.gif Gimei 2980 kg ir 49 cm ūgio.Mažytis...
Tau dabar dvi savaitėlės.Nėra nė dienos ,kad iš laimės neverkčiau,jog turiu Tave.Neišgyvenčiau,jei Tau mano Gyvenime,kas nors nutiktų...Ginsiu Tave mano Stebukle,globosiu ir dovanosiu visa kas geriausia.Ačiu ,kad esi...
Mano Juriukas...
Atsakyti
Paprasta ir nuosirdu wub.gif Sekmes jum 4u.gif
Atsakyti
Kaip miela.. Net susigraudinau.. wub.gif
Atsakyti
labai nuosirdziai parasyta wub.gif mamytes laukimas ir gimdymas ir meile vaikuciui thumbup.gif
Kantrybes ir sveikatytes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ach,kaip miela. ax.gif Koks mazytis,sveikinu is visos sirdies 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nuosirdziai dekoju uz palinkejimus 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Mazuciukas wub.gif
Sekmes Jums thumb_yello.gif
Atsakyti
trumpa taciau labai grazi istorija, net asarytes rieda blush2.gif , taip graziai ir su tokia begaline meile parasyta wub.gif rolleyes.gif Sekmes jums visiems trims, o vaikiukui tai tik linkiu augti sveikam ir dideliam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wilioke_: 12 birželio 2008 - 10:08
didelis aciukas visoms wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aukit diduciai ir sveikuciai 4u.gif
Atsakyti
daug sveikateles jums wub.gif
Atsakyti