Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų kalba

Sveiki,

Nuo rudens planuoju mokytis kinų kalbos. triniti.gif Radau, kur galima lankyti šios kalbos kursus Vilniuje. Kursai dalinami į trimestrus, vieno trimestro kaina ~670 Lt. Jie prasidės kažkur rugsėjį, jei susidarys mažiausiai 4ių asmenų grupė. Gal yra norinčių?
Gal kas nors jau mokėtės, turit patarimų, naudingos medžiagos mokymuisi, ir pan.? g.gif
Atsakyti
Kinų kalbos mokausi jau daugiau nei pusmetis mirksiukas.gif vaikštau privačiai pas mokytoją. Kalbos - viena iš mano gyvenimo aistrų tongue.gif o kinų pasirinkau daugiau dėl egzotikos. Mokytis sunku, nes ji visai kitokia - labai skiriasi nuo mūsų europietiškų, bet man labai patinka thumbup.gif Mokydamasi labai daug sužinojau apie kinų kultūrą, istoriją, papročius, maistą, o kiek džiaugsmo būna, kai tekste pradedi atpažinti hieroglifus, bandai skaityti wub.gif

O kokią kalbų mokyklą esi nusižiūrėjusi? Ir kodėl nusprendei mokytis kinų kalbos?

Su medžiaga kalbos mokymuisi šiek tiek sunkiau, nes Lietuvoje savarankiškai kažką gauti sudėtinga. Žodynai knygyne tik rusų kalba ir tai tik 2 esu radusi, o vadovėlių visai nemačiau. Aš mokausi iš savo mokytojos šviestų vadovėlių, knygučių ir jos sudaromų pamokėlių, daug kalbam, klausom garso įrašų - tai man to pilnai užtenka. O jei mokat rusų ar anglų kalbą, tai internetas pilnas nemokamų kinų kalbos mokymosi puslapių ir galima papildomai pasipraktikuoti ax.gif

Būtų smagu jei neapleistum šios temelės, gal atsiras ir daugiau bendraminčių, galėtumėm dalintis savo patirtimi, įspūdžiais, medžiaga bei nuorodomis internete, o po kurio laiko gal pavyks ir paplepėti kiniškai mirksiukas.gif
Atsakyti
O, kaip smagu smile.gif saunuole. as irgi turiu pomegi kalboms, be to, kinu kalba mokytis verta, nes:
1) sia kalba kalba kas penktas pasaulio zmogus;
2) manau (o ir ne as viena tikrai), kad tai - ateities biznio kalba, visi zinom, kiek keliu veda is/i kinija, ir kokia augancia itaka si salis turi biznyje apskritai. Ir nors dauguma kinu kalba rusiskai, ar angliskai - mokejimas JU gimtaja kalba, atvers duris visas nepalyginti placiau;
3) kinu kalba be paciu kinu mazai kas temoka, o moketi reta ir sudetinga kalba - tai smarkiai isauginti savo verte rinkoje wink.gif
4) kalbu mokymasis apskritai neleidzia apkerpeti, tai gera galimybe tobulintis, ypac tiems, kas gabus kalboms, ar jas tiesiog megsta mokytis;
Ir testi dar galima butu toliau.. smile.gif
Taip kad labai kvieciu pagalvoti, galbut atsiras daugiau entuziastu. Kartu mokytis - smagiau smile.gif

O radau kursus Soros International House, www.sih.lt , nors esu girdejus ir daugiau variantu. Skambinau, sake pirmyn, jei susirinks bent 4 zmoniu grupe. As jau viena prikalbinau, tai esam dviese kol kas smile.gif taip pat yra "kabanciu" is pernai metu, kurie turejo noro, bet neturejo pakankamai zmoniu grupei sudaryti, tai galbut ir jie prisijungs.

Del medziagos, tai jau pradejau ieskotis, kazkaip ne taip paprasta.. bet variantu anglu-kinu rasti galima. turiu dvd ir knygute tokia pradziamokslio, tai studijuoju, pratinuosi smile.gif
dar turiu ideja - imanoma isvaziuoti i kalbu kursus, kokiom dviem savaitem i pati Pekina. taaai... ax.gif galbut... ir sis variantas visai idomus.

Kadangi bet kokiu atveju sita savo minti ketinu igyvendinti, o tamsta jau ir pradejote, tai siulau steigt sita kluba, ir visapusiskai bendradarbiauti 4u.gif drinks_cheers.gif

P.s. kur radai mokytoja? ir kaip ji atrado kinu kalba? smile.gif
Atsakyti
Kinų kalbos kursus rengia ir Vilniaus Universitetas http://www.oc.vu.lt/kalbu_mokykla.html

Atsakyti
O gal zinote kas Kaune gali Kinieciu pamokitni..?
Tikrai labai noreciau ismokti, labai lbai.. blush2.gif
tik niekaip nepavyksta ismokti..
Atsakyti
Hm, aciu, savana.
Is tiesu, galima rinktis ir VU orienatlistikos centra. Ten kursai dalinami i 4 semestrus (rudens ir pavasario) - 192 ak. valandos. Vienas semestras - 12 savaiciu, 24 uzsiemimai, 48 ak. valandos. Du kartus per savaite, 18,30-20,00. Semestro kaina - ~650 Lt.
Ka tik skambinau, sako, kad zmoniu kinu kalbai susirenka. registruotis galima nors ir dabar pradeti, ju puslapyje http://www.oc.vu.lt .

Dabar neapsisprendziu, ka rinktis. sirdis kaip tai labiau pakrypo i Vilniaus universiteta.. smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Superblondine @ 2008 06 18, 22:58)

O radau kursus Soros International House, www.sih.lt , nors esu girdejus ir daugiau variantu.



as irgi kazkaip uzsinorejau mokytis, tik dar neapsisprendziau kur. Apie OC (VU) girdejau ne kokius atsiliepimus.

ka esat girdeje apie kitus kursus? kokie atsiliepimai?

buciau dekinga uz info. 4u.gif
Atsakyti

Aš lankau kinų kalbos kursus. Esu labai patenkinta. Grupeje 4 žmones. Labai faina moktoja. Sužinojau daug naudingos informacijos apie Kiniją. Kalba sunki bet tikrai įmanoma išmokti. Jau moku šnekamąją kalbą, su hieroglifais sunkiau.
Kursai vyksta American English Scool.
Čia jų tinklapis http://www.ames.lt/lt/
Atsakyti
tai jau 3 variantai - american english school, soros international ir VU orientalistikos centras... kaip dabar pasirinkt? g.gif

Atsakyti
o kaune variantu kaip supratau nera..
Atsakyti
QUOTE(Superblondine @ 2008 07 09, 13:52)
tai jau 3 variantai - american english school, soros international ir VU orientalistikos centras... kaip dabar pasirinkt?  g.gif


as ketinu nueiti i visu pirmasias pamokas ir apsispresiu, nes kaip kitaip pasirinkt?
Atsakyti
QUOTE(neziniux @ 2008 07 11, 19:43)
as ketinu nueiti i visu pirmasias pamokas ir apsispresiu, nes kaip kitaip pasirinkt?



va gal ir gera mintis.. jei taip bus imanoma. tai busim koleges smile.gif
Atsakyti