Įkraunama...
Įkraunama...

vakaras prie ežero

"prabėga metai, kaip šėšėliai nykūs,
praeina dienos, kaip vandens versmė,
tik tu, tik tu, su meile juos sutikus,
tik tu lieki, silpna žmogaus širdie..."


...jau praėjo daug metų, o kai prisimenu tą romantišką savo gyvenimo vakarą, širdyje pasidaro šilta... bet kartu ir komiška...
Tą kaitrios vasaros šiltą vakarą, pakvietei Tu mane nuvažiuoti prie ežero, pabūti, išsimaudyti. Tada dar jauna, naivi ir graži mergaičiukė, draugaudama su eiliniu bachūrėliu, žinoma, sutikau. Buvome pažįstami ne taip ir seniai, gal porą mėnesių. Įsimylėdavau šiaip aš greit ir visus, taip pat greit išsiskirdavau, pergyvendavau ir užmiršdavau. Dabar sakyčiau, perdėtas emocionalumas, žalios jaunystės karštas jausmingumas.
Tąkart jau vairuodamas prie ežero pasirodei kažko susirūpinęs, gal ir nuojauta nepavedė, kad kažkas ne taip, kažkas bus. Visą kelionę bandėm kalbėti, flirtuoti, gale mėtėsi šampanas, ledai. Kai nuvykom į gražią vietą, susėdę ant kranto kažką analizavome, juokavome. Tuomet pasakei: gana, einu maudytis. O aš nenorėjau - likau ant kranto stebėti vakarėjančios gamtos... Persirengęs ir ilgai nieko nelaukęs, nuo šalia esančio lieptelio, nėrei į vandenį. Tą akimirką gražus Tu man atrodei kaip angelas, kaip nulieta skulptūra.
Staiga išnyrai visai netoliese, greitai prisiartindamas ištiesi rankoje mažą plastmasinę dėžutę ir sakai: čia tau... susijaudinęs, atidarydamas ją, šiek tiek virpančiu balsu : būk mano žmona. Aš netekau žado. Iš to netikėtumo tik pralemenau: pagalvosiu. Jis visas šlapias puolė atkimšinėti šampaną, lyg lįsti bučiuotis.
Ilgai mes nepradraugavome, spaudė jis mane prie sienos, o aš parasčiausiai bijojau. Kaip dabar suprantu - tiesiog nemylėjau. O galbūt žmogus norėjo kuo greičiau apsiženyti, nebūti vienas. Kiek žinau, greitai tą ir padarė.
Prisimenu šią istoriją visada šiltai ir su šypsena.

hi.gif
Atsakyti
Kokiu tik kavalieriu nepasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
Koks romatikas tas vaikinas wub.gif wech daugiau tokių būtų biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2008 06 12, 09:24)
Koks romatikas tas vaikinas  wub.gif  wech daugiau tokių būtų  biggrin.gif

smile.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif ech ko tik nebuna...bet siaip graziai tavo buves draugas sugalvojo...isnires is vandens paduot tau ta dezute su zieduku.. wub.gif
Atsakyti
ech kokiu tik nardytoju nebuna 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skridaile @ 2009 06 16, 14:59)
ech kokiu tik nardytoju nebuna  4u.gif  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi norėčiau dažniau nuvažiuoti prie ežero... smileysex.gif smileysex.gif
Atsakyti
Niu tikrai labai romantiska wub.gif
Bet kartu tikrai komiska istorija biggrin.gif
Anyway, visko juk buna gyvenime, visko ir reikia mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skridaile @ 2009 06 16, 14:59)
ech kokiu tik nardytoju nebuna  4u.gif  4u.gif




assa.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skridaile @ 2009 06 16, 14:59)
ech kokiu tik nardytoju nebuna  4u.gif  4u.gif

Tai jau tikrai lotuliukas.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti