Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų atostogos

Artėja mokyklinukų vasaros atostogos. Gerai tiems,kurie kaimuose turi senelius, pas kuriuos galės vasaroti.vacation1.gif
O ką daryti tiems,kurie neturi kur išvažiuoti? Mane tas gerokai neramina.Ką veiks mano 8-metė panelė dienų dienas?Slampinės lauke?Susiras neaišku kokių draugų,kurie dar pasiūlys kur už kampo cigaretės pirmą kartą paragaut? smoke.gif Juk likę be užsiėmimo,vaikai biesas žino ko gali prisigalvot.
Stovyklos?Nežinau,ar tas variantas jai patiktų schmoll.gif Bet gal kas įmestų kokių nuorodų apie stovyklas vaikams,pasiskaitymui?
O kas dar belieka? sad.gif
Kaip jūsų vaikučiai leidžia vasaras,jei neturi pas ką važiuot?
Atsakyti
http://www.vasaros-stovyklos.lt/
http://www.teatriuka...s_stovyklos.htm
http://www.sih.lt/stovyklos_Lietuvoje
Atsakyti
Gal kas zinote kokios informacijos apie stovykla Giruliuose?Nuo kokio amziaus,kiek kainuoja it pan.?Pas mane irgi 8 metu panele ir nelabai zinau kuo cia ja reikes uzimti.Dekoju is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskiui 10 metu. Irgi jau pradedu suktu galva kur ana deti ir kuo uzimti... Stovykloj gal ir neblogai butu, bet visur tokios kainos... Nezinau ka reiks daryti! g.gif
Atsakyti
Beje, apie paugliu stovyklas (pvz., prie Kauno, Giruliuose) tikrai esu girdejus nekokiu atsilsiepimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinesa: 19 balandžio 2005 - 20:26
mano vaikinukas pries pora metu (tada 8-metis) buvo karineje stovykloje "pavis".
Tais metais organizavo Labanoro miskuose. Gaila, kad visa savaite lijo- kaip siandien.
grizo labai "pavarges" , juodom panagem, nepersivilkes marskineliu, turbut visa dekada (nes parsiveze kruva svariu), sukastas uodu (vaizdas- lyg sirgtu tymais).
Kokias 2 savaites buvo "aukselis": aciu, mamyte; prasau mamyte; ar galima....
Daugiau- neprikalbinu vaziuoti. Manau, kad jis dar buvo per mazas, nes ten viskas (zygiai) buvo bendri su dideliais 12-15-18 metu vaikinais.
Bet: pries draugus erelis- buvau karineje stovykloje, saudziau, visokios karines uzduotys, kaip kulkos tubeleje degtukus sausus issaugoti, kaip pagal zemelapi orientuotis ir t.t.
taigi, savarankiskesniems patarciau (gavo disciplinos, vaiksciojo su uniformomis, tad nereikejo daug savu rubu, o ir ispudziu paskui!)
beje, ten tik vyrukai! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pernai musu 7-metis kelias savaites buvo dienineje stovykloje Moksleiviu rumuose. Priduodavom 8 ryto, pasiimdavom po darbo. Buvo visokios ekskursijos, bureliai ir pan. Vaikui labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai paspaudžiau pelę mūsų forume, kur reklamuoja tarptautinę vasaros stovyklą, tik kainos išgąsdino sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(stirnaite @ 2005 05 05, 20:58)
mano vaikinukas pries pora metu (tada 8-metis) buvo karineje stovykloje "pavis".
...


O kur rasti informacijos apie sia stovykla?
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2005 05 13, 13:22)
O kur rasti informacijos apie sia stovykla?


GALIU "ISDUOTI" KONTAKTINI TELEFONA, JEI NEPASIKEITES:ALBERTAS DAUGIRDAS- STOVYKLOS VADOVAS- 8686 12886
EUGENIJUS ŠUKIOKAS- RYŠIAI SU VISUOMENE- 8612 35499,SULE@IS.LT
Atsakyti
Aciu Stirnaite! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pabandysiu kada paskambint ar e-mail parasyti. thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,

arteja mokslo metu pabaiga, su jomis vaikų atostogos ir man galvos skausmas kuo užimti vaiką per tas atostogas. Manau, ne vienai mamytei tai nemenkas galvosūkis. Kviečiu pasidalinti mintimis kuo užimti vaikus 7- 9 metų ( vyresniems tai visokių stovyklų pilna, o tokių mažių nepriima) atostogu metu, kai močiutės dirbančios ir pažiūrėti negali, o tėvai atostogu turės tik 2 savaites vasara. g.gif
Atsakyti