Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimi bučiniai kūdikiui

kaip išvengti svetimu zmoniu buciniu kudikiui? man pavyzdziui nepatinka kaip uosviene ar kiti giminaiciai puola myluoti ir buciuoti mano vaikuti, kuriam tik 5 men... kaip to isvengti ir mandagiai visaka sutvarkyti, neizeidziant artimuju...
Atsakyti
va va man irgi rupi tas klausimas kaip to isvengti, jei pasakyciau kokiai uosvienei, su kuria kartu mes gyvenam, tai baisiausiai manau supyktu ir isizeistu, bet man tai nepatinka kad buciuoja ir myluoja visaip. juolab kad esu maciusi viena finta, kita anuke jos 1,2 men kai valgidina ar duoda arbatos gerti, tai pati buteliuka nuseilioja ir duoda vaikui, negalima taip, siaubas kazkoks. blink.gif
Atsakyti
Na pažystu vieną žmogų kuris savo artimiesiems, t y vaikų seneliams pasakė, kad bučiuoti vaiko nereikėtų nes tai nehigieniška ar kažkas tokio, na ir ką visi suprato ir vaikų nebučiuoja. tongue.gif
Atsakyti
na mes tokiu problemu neturime. mano mama pabuciuoja, bet nematau nieko blogo, o anytai - tai net i rankas neduodu gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 06 12, 15:53)
na mes tokiu problemu neturime. mano mama pabuciuoja, bet nematau nieko blogo, o anytai - tai net i rankas neduodu gun_bandana.gif

drinks_cheers.gif jei uosviene butu normali gal ir galetu pabuciuoti ar palaikyti,bet dabar... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
tai va, kaip mano mama myluoja man irgi negaila, bet kaip kiti... tai brrr
Atsakyti
O as tai nebijodavau pasakyt kol mazesnis buvo kad ir rankas nusiplautu ateje ir kad nebuciuotu bent jau i lupas. Nu ir klausydavo visi. Pats tas rankas gi plauni ir plauni, o ateina kasnors neaisku is kur ir ka ciupinejes ir tiesiai prie to vaikelio schmoll.gif Dabar jau geriau, nelabai svetimu prisileidzia, tai siek tiek isvengiam tu buciavimu.
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2008 06 12, 14:01)
Na pažystu vieną žmogų kuris savo artimiesiems, t y vaikų seneliams pasakė, kad bučiuoti vaiko nereikėtų nes tai nehigieniška ar kažkas tokio, na ir ką visi suprato ir vaikų nebučiuoja.  tongue.gif

drinks_cheers.gif Dėl higienos tai tiesa. Aš anksčiau labai pavydėdavau vaiko, kad kiti ima, bučiuoja ir myluoja blush2.gif Man atrodė, kad ji tik mano ir niekam negalima lotuliukas.gif Dabar aprimau, bet vistiek ne visiem noriu duot, bet durka supratinga - pati ne visus prisileidžia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 06 12, 15:53)
na mes tokiu problemu neturime. mano mama pabuciuoja, bet nematau nieko blogo, o anytai - tai net i rankas neduodu gun_bandana.gif

lotuliukas.gif na mano anyta aciu dievui nepuola buciuot, bet kai ima ant ranku tai man labai nepatika schmoll.gif bet kaip jai pasakot, kad neimtu ant ranku g.gif as vis galvoju, kad kai prades skirti zmones gal nenores pas ja eiti, nes retai mato biggrin.gif
Atsakyti
o jeigu priesingai, nemegiama anyta vaikas gal kaip tik myles, mane nervina kai sako, va matot vaikas atsigime i mane, peduciu kvapas lygiai toks pat kaip ir mano ar t.t mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2008 06 14, 19:55)
o jeigu priesingai, nemegiama anyta vaikas gal kaip tik myles, mane nervina kai sako, va matot vaikas atsigime i mane, peduciu kvapas lygiai toks pat kaip ir mano ar t.t mad.gif

Man visi sako, kad dukra labai panaši į anytą biggrin.gif Bet aš tai nepykstu irnesakyk.gif Sutariam su anyta biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir pavydžiu, kai jį kiti ima, bet kad rankas reikia plaut, pasakau ir vargo nematau. Jau pradėjo skirt kas patinka, kas ne, tai džiaugiuosi, kad šypsosi tik saviškiams ax.gif ir tik jie gali paimt į rankas.
Atsakyti