Įkraunama...
Įkraunama...

Buk geras, važiuojam namo :)

Sveikutes visos, atsimenu jau labai nestuke.gif skaitydavau sita skyreli ir su nekantrumu laukiau savo eiles rolleyes.gif Ir dabar jau kai praejo metai, sugalvojau ir as isiamzinti cia ax.gif
Tai vat, viskas prasidejo ryta, kai valgiau turbut pacia skaniausia vyro iskepta kiausiniene ir ziurejom 3 - aja Sreko dali. Ten Srekas Fionai paskelbe kad laukiasi nestuke.gif o as savo brangiausiajam lyg juokais paskelbiau gal o gal ir jau ax.gif , nors pati dar negalvojau kad tai tiesa, nors jau kaip ir dvi dienas velavo. Niu tai mes palikom Sreka ties 25 minute ir isvaziavom pas savo daktare i poliklinika, teko palaukti, o ji dar praeidama juokais, dar negimdai? Sakau, nezinau lotuliukas.gif Tai prieme mane, paziurejo, visa issigandus kasko ( nius daktare sava) tai liepe tuc tuojau vaziuoti gimdyti blink.gif ups, pagalvojau, geriau buciau nejus (kokios kvailos mintys) SAke kad bus nedidelis vaikas, tai nesunkiai pagimdysiu O vyras giebe mane greiciau visas susipanikaves, sedom i masina vaziavom greitai su vejeliu, o as sau sedziu rami ir laiminga, nieko neskauda, tik seip biski, lyg tarp kitko, ai tiesa nebuvau paminejus, atsidarymas 3 cm buvo smile.gif Pasiekem tiksla, ir iskarto mane i gimdykla, o ten fainai, grazu, telikas lotuliukas.gif buvo fainai, kol neatejo ir neprakirpo mano vandenis, oooo tada prasidejo visas dziaugsmas, o toks geras oras lauke, juk pirma vasaros savaite 4u.gif daugiau apie nieka negalvojau kaip apie epidura, teko pasidziaugti saremiais kokias 3 valandeles, tai per ta laika prasiau mieliausio kad vestu mane namo, o jis vargsas tai kur mes vaziuosim, paskuj kai po visko pasakojo tai sake kad nezinojo ka man pasakyti, sake labai gaila buvo ir jau norejo issivesti, vargsiukas blush2.gif Padare epidura tai ir savo serialus paziurejau, kuriu siaip nemegstu, bet kadangi jau paskutinem dienom daugiau nieko negalejau daryti tiik guleti arba geriausiu atveju sedeti nes buvau labai papilnejus ( virs 20 kg) blush2.gif tai ziurejau viska kas papuola. Tai vat, daktarai nustate kad iki 10 vakaro turesiu jau buti pagimdzius, ir visi dziaugesi kad gales futbola ziureti nes vyko kaskox cempionatas, o as visa laiminga susukau ooo daktara hausa paziuresiu thumbup.gif , visi aisku juokesi, as ir ax.gif niu o pries devynias, jau prasidejo startas iki finiso, ir 21.17 pirma karta isgirdau savo brangenybes "eeee" , ir jau man ne iki hauso buvo blush2.gif tik ja pagavo sveria matuoja prausia, ir girdziu 4358... hmm galvoju kaskokie bar kodai. o cia pasirodo svoriukas buvo 4u.gif , oho mazas vaikas!nius ir tas mano mazas kudikelis jau daba begioja ir isdykauja, mylim begalo ir lepinam biski 4u.gif , ir dar daktara hausa ziurim visi TRYS wub.gif
Atsakyti
labai miela istorija wub.gif
sveikatytes jums visiems thumbup.gif ale smagiai taip papasakojai biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif wub.gif
Atsakyti
niu kokia smagi istorija thumbup.gif ir isvis kitakart gimdydama ir as prasysiu epidiuro, nes su juo, kai pasiskaitau, viens du ir yra smile.gif jokiu skausmu, kanciu, riksmu smile.gif
Atsakyti
Niu tikrai manau lengviau, nes po jo padarymo tikrai zymiai geriau jauciausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Graži istorija, greitas ir lenvas gimdymas kaip ir mano. Šaunuolė 4u.gif

Tik sujuokino tai, kad Šrekas paskelbė Fionai, jog nestuke.gif Šrekui sunku jaučiu buvo.

Juokauju mirksiukas.gif , vardai sumaišyti ir viskas, kažkaip net garsu susijuokiau paskaičius, nes db kaimynų kumelių kanopų bildesys virš galvos nervina, tai bent pralinksmėjau blush2.gif
Atsakyti
Pradėjau skaityti, bet nebeaigsiu.
schmoll.gif jau rašymo kultūros tai nėra. Mintys padrikos, vos įmanoma suprasti apie ką kalba eina. Nea. Netinka man taip. O ir su skyrybos ženklais, regis, nenorima draugauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VAri: 13 birželio 2008 - 07:47
Sveikatos mamai ir jos brangenybei 4u.gif

QUOTE(VAri @ 2008 06 13, 08:47)
Pradėjau skaityti, bet nebeaigsiu.
schmoll.gif  jau rašymo kultūros tai nėra. Mintys padrikos, vos įmanoma suprasti apie ką kalba eina. Nea. Netinka man taip. O ir su skyrybos ženklais, regis, nenorima draugauti.

Regis, kazkas svetimoj aky siaudeli pastebejo? mirksiukas.gif Kazi, ar cia tinkama vieta kabinetis prie sintaksio ir orfografijos?!? g.gif Ir dar - nepatikrinus klaidu savo paciu rasytuose postuose mirksiukas.gif Nepatinka - ir neskaitom... Ir negadinam laimingoms mamulems nuotaikos mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2008 06 13, 08:47)
Pradėjau skaityti, bet nebeaigsiu.
schmoll.gif  jau rašymo kultūros tai nėra. Mintys padrikos, vos įmanoma suprasti apie ką kalba eina. Nea. Netinka man taip. O ir su skyrybos ženklais, regis, nenorima draugauti.

fui kokia nemandagi schmoll.gif niekam cia neidomu skirybos zenklai, ir visai nepadrikos mintys tongue.gif
Sveikinu mamyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
grazu 4u.gif
Atsakyti
nesuprantu kokio velnio cia skaitai ,jeigu tau kazkas nepatinka. Cia juk ne lietuviu kalbos pamoka.
Papildyta:
cia Vari skirta
Atsakyti
Ojej atsiprasau ponia ar panele lietuviu kalbos mokytoja, turbut neteko susidurti su vaiko prieziura ir dar keliais darbais is karto. Visu taip pat labai atsiprasau uz padrikas mintis, turbut perskaicius pamazejo visu intelekto koeficientas verysad.gif Daugiau taip tikrai nebedarysiu. doh.gif O Jus taip neskleiskite piktos energijos, juk reikia dalintis geriu, o tada jis pas jus atgal gris desimteriopai wink.gif As neteisi? ax.gif
Atsakyti