Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvatės, gyvačiukės

niekur neradau temos apie pitonus, tad tenka atidaryti nauja mirksiukas.gif ieskom draugu ir naudingu patarimu ax.gif
o cia mano mazylis wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
wub.gif kokio amžiaus šis gražuolis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(waidila @ 2006 11 04, 14:17)
wub.gif  kokio amžiaus šis gražuolis?  smile.gif

jaunutis,tik 2 metuku ax.gif
Atsakyti
o kuo jus ji maitinat?
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 11 05, 13:00)
o kuo jus ji maitinat?

pelemis
Atsakyti
QUOTE(neide @ 2006 11 07, 02:47)


Gal ir juokingas klausimas, bet iš kur jūs tų pelių gaunat tiek? Ir kiek jam reikia pelių per parą? g.gif
Atsakyti
vargses peles unsure.gif nei uz ka negaleciau gyvos susert, gal todel, kad pati turiu ir ziurke ir tris dygliuotasias pelytes man jos tokios mielos wub.gif o kitu maistu [ negyvu ] negalima sert? pvz. parduotuvej nupirkt kokios mesos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(irina B @ 2006 11 07, 10:08)
Gal ir juokingas klausimas, bet iš kur jūs tų pelių gaunat tiek? Ir kiek jam reikia pelių per parą?  g.gif

jam reikia tik 1 peles i savaite, perkame parduotuveje 4u.gif

QUOTE(aziza @ 2006 11 07, 12:45)
vargses peles  unsure.gif nei uz ka negaleciau gyvos susert, gal todel, kad pati turiu ir ziurke ir tris dygliuotasias pelytes man jos tokios mielos  wub.gif o kitu maistu [ negyvu ] negalima sert? pvz. parduotuvej nupirkt kokios mesos  unsure.gif

pelytes jau buna negyvos, perkame jas uzsaldytas doh.gif
Atsakyti
labai gražus tavo pitonas 4u.gif
bet aš su juo negyvenčiau, numirčiau doh.gif
Atsakyti
O as tau "baltai" pavydziu. Mano svajoniu augintinis, bet kazkada turejau mam, o dabar vyra, kurie neisivaizduoja, kad galima "gyvate" laikyti namuose verysad.gif
Atsakyti
aš irgi apie gyvatukę svajoju wub.gif

beje, o kiek dažnai reikia jiems terariumą valyti? Nes kiek žinau, tai jie truputėlį kvepia blush2.gif Nes aš turiu voriukus, o jiems tereikia substratą keisti gal kartą į pusmetį, gal dažniau....
Atsakyti
As vyrui gimtadienio proga nupirkau smaugliuka (Karaliska pitona 4u.gif )
jau du metus auginam.Dabar jam 2.5m. Tik seriam daugiau kartais net kasdien . Maitinam labaratorinem ziurkem nes pelytes jau per mazos blush2.gif
Patys veisiam tas ziurkes ir maitinam.
Smauglys kvapo neturi jis juk sliuzas. Padaro reikala karta i menesi tai- bet viso terariumo valyti netenka.Karta i pusmeti isvalom visa smile.gif
Fainas gyvunelis- mazai prieziuros(gali net pusmeti but nevalges) thumbup.gif
Atsakyti