Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai

Sveikos mamytės,

pernai du kartus skiepijaus nuo erkinio encifalito, o šia vasarą priklauso trečias skiepas, kad būtų įgytas imunitetas dar dviems metams. Bet maitinu dukrelę ir nežinau ar skiepas jei nepakenks...
Gal jūs turit patirties šiuo klausimu? Skiepytis ar ne?

Ačiū! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

turbut niekas nesusiduret su tuo, nes jokiu komentaru taip ir neradau smile.gif Bet jei kam prireiktu, pasidalinsiu, ka suzinojau.
Dukrytes gydytoja patare paskambinti tiems kas skiepija ir paklausti. Taigi paskambinau i Endemik, ir man patare pasiskiepyti baigus maitint. Nors griezto ne nesake ir kazkaip pasirode kad gal pats nezino ar nekensksminga smile.gif Bet manau, kad geriau palauksiu, nes sake, kad pusantru metu skiepas dar veiksmingas.
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2007 07 18, 09:41)
Sveikos mamytes,

turbut niekas nesusiduret su tuo, nes jokiu komentaru taip ir neradau smile.gif Bet jei kam prireiktu, pasidalinsiu, ka suzinojau.
Dukrytes gydytoja patare paskambinti tiems kas skiepija ir paklausti. Taigi paskambinau i Endemik, ir man patare pasiskiepyti baigus maitint. Nors griezto ne nesake ir kazkaip pasirode kad gal pats nezino ar nekensksminga smile.gif Bet manau, kad geriau palauksiu, nes sake, kad pusantru metu skiepas dar veiksmingas.



Sveika, toks pat klausimas visai neseniai buvau ir ten jau pasisakiau:) Paskaityk ir kitas temas, ten rasi daug apie sita skiepa. Negalima skiepytis nei nescioms, nei maitinancioms mamoms:)
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2007 07 18, 11:41)
Sveikos mamytes,

turbut niekas nesusiduret su tuo, nes jokiu komentaru taip ir neradau smile.gif Bet jei kam prireiktu, pasidalinsiu, ka suzinojau.
Dukrytes gydytoja patare paskambinti tiems kas skiepija ir paklausti. Taigi paskambinau i Endemik, ir man patare pasiskiepyti baigus maitint. Nors griezto ne nesake ir kazkaip pasirode kad gal pats nezino ar nekensksminga smile.gif Bet manau, kad geriau palauksiu, nes sake, kad pusantru metu skiepas dar veiksmingas.

Man reikejo skiepytis po 3 metu pertraukos siemet kai dar maitinau. Tai susiskambinau su imunologe, su kuria bendraujame jau 10 metu, ir ji pasake, kad galima ax.gif
Atsakyti
Sveikutes. Praeita vasara buvau pasigavusi erke nuo kurios susirgau Laimo liga... Geriau antibiotikus ir pasveikau. Bet db lb bijau, kad nepasigauciau sergancios erkiniu encefalitu. Gal kuri nors skiepijotes? Ar buvo koks salutinis poveikis? ir kiek mazdaug tai kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliuke_ @ 2008 06 13, 15:43)
Sveikutes. Praeita vasara buvau pasigavusi erke nuo kurios susirgau Laimo liga... Geriau antibiotikus ir pasveikau. Bet db lb bijau, kad nepasigauciau sergancios erkiniu encefalitu. Gal kuri nors skiepijotes? Ar buvo koks salutinis poveikis? ir kiek mazdaug tai kainuoja? smile.gif

Man jokio poveikio nebuvo. Kainas gali pasižiūrėti čia.
Skiepytis reikia kelis kartus. Antras skiepas po mėnesio. Po metų trečias. Tada įgijamas imunitetas trims metams ir tada reikia skiepytis po vieną kartą kas 3 metus.
Atsakyti
Asiu. Kai vis i kokia gamta sugalvojam, tai baisoka nepasigaut. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2008 06 13, 15:17)
Man jokio poveikio nebuvo. Kainas gali pasižiūrėti čia.
Skiepytis reikia kelis kartus. Antras skiepas po mėnesio. Po metų trečias. Tada įgijamas imunitetas trims metams ir tada reikia skiepytis po vieną kartą kas 3 metus.

Tai ketvirtas skiepas po triju metu, o penktas - po 5-7. Vakar pati ketvirta karta skiepijausi. Tik skiepijausi ULPKC, netoli Baltupiu. Ten kainuoja 66 Lt, ir valdiskoj istaigoj man kazkaip patraukliau, negu Endemike bigsmile.gif
Atsakyti
O pats skiepas lb skausmingas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliuke_ @ 2008 06 16, 09:24)
O pats skiepas lb skausmingas? smile.gif

Ne, tik bac ir viskas. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi pasiskiepyjau nuo erkiu, baisu kazkaip, prisisklausai visko, kad net kieme vaikai parsinesa, tai ir mergaite paskiepyjau. 4u.gif bet ranka man skaudejo, ta vieta, kur skiepyjo, gal tris dienas, na, tiesiog jauciau,kad buvo durta...
Atsakyti
QUOTE(vilteee3 @ 2008 06 16, 17:30)
As irgi pasiskiepyjau nuo erkiu, baisu kazkaip, prisisklausai visko, kad net kieme vaikai parsinesa, tai ir  mergaite paskiepyjau. 4u.gif  bet ranka man skaudejo, ta vieta, kur skiepyjo, gal tris dienas, na, tiesiog jauciau,kad buvo durta...

Man irgi dvi dienas jautesi...
Atsakyti