Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnams duodami žmonių vardai

Pas mus du kaimynai laiko šunis Norą ir Miglę, kitam aukšte dvi mergytės gyvena Nora ir Miglė doh.gif doh.gif Nu kaip man bjauru...Ir vaikai sakė atakuoja tėvus klausimais kodėl jas pavadino šunų vardais, nes nesupranta dar kolkas, kad atvirkščiai viskas blink.gif blink.gif
Tiesa, mano katė irgi žmogaus vardu, Barbė, bet čia vyras lėlę turėjo omenyje pavadindamas, nors moterų irgi yra doh.gif doh.gif
Kaip jūs reaguojat į tokius gyvūnų vardus?
Atsakyti
Aišku kartais keistai skamba, bet aš visai nieko prieš. Turėjau papūgą vardu Simas, o daugiau žmogiškų vardų nedavinėjau niekam. Mano pusseserė kažkada augino pudeliukę, vardu Nika. Tai ne žmogaus vardas, bet viena giminaitė savo dukrą pavadino Nikoleta ir trumpina šį ilgą vardą "Nika". Nu man tik ir kyla asociacijos su tuo šuniu doh.gif Dar vienas pastebėjimas: kiekvienoj šaly galim rasti tokių gyvūnų vardų, kurie pas mus būtų atitikmuo mūsų vardams. Per google užrašiau savo vardą ir paspaudžiau "vaizdai", tai man išmetė labradoro kalytę iš, berods, Italijos. doh.gif Visai neįsižeidžiau, tiesiog juokinga pasidarė, o va, ką radau, kai parašiau sesers vardą biggrin.gif
Atsakyti
Bet kaip pagalvoji, Miglė, gi toks dažnas vardas dabar mergyčių, ir šunį pavadinti, tai išsityčiojimas...Nora kiek retesnis, bet irgi pažystu 3 Noras smile.gif
Atsakyti
Kažin kada žiloj senovėj, kai dar buvau stovykloj, musu būryje buvo mergaitė vardu Rasa... Tai štai iš Lenkijos atvykusių vaikų džiaugsmui ribų nebuvo: pasirodo, kad tai - populiariausias pudeliams duodamas vardas user posted image user posted image
Atsakyti
O mano pažįstamu šunytė vardu Gabija. Na negaliu priprasti nors tu ką, nes turėjau klasiokę, vardu Gabija. Na o mes su tėvais kai dėjom šuniui vardą, sugalvojom Rufas. Paskui vardų žodyne radau tokį vardą, reiškiantį "rudaplaukis". Nors tą vardą grynai sugalvojom, nebuvom girdėję iki tol. Beje, kai teko Bibliją skaityti, ten irgi minimas Rufas ar Rufus - Juozapo ar Marijos globėjas (nebeprisimenu dabar g.gif ). Tai kažkaip nesmagu dabar ax.gif
Atsakyti
Nors tiesa pasakius aš pirmai katei irgi rinkau vardą iš vardų kalendoriaus, bet nesu girdėjus žmogaus vardu Perla smile.gif
Atsakyti
o aš esu nieko prieš..man patinka gyvūnai su žmonių vardais..pvz. pažįstu šunį Mindę (Mindaugo trumpinys), mano sesers mokytoja turėjo katę vardu Sima, tokį kaip mano sesers smile.gif bet seseriai patiko smile.gif mūsų vėžliukė yra Megė (Megan trumpinys)..man tai gražu..ir kažkaip neįprasta..visi tie mikiai, rainiai ir t.t nusibodę iki gyvo kaulo.. ax.gif
Atsakyti
Mano pazistama pavadino savo kale Gites vardu.Ir nieko,kazkaip jai tinka.
Atsakyti
MAn tai visai nieko kai duodami zmoniu vardai- tik jei retesni kazkokie.
Pati gal duociau jei nepazinociau zmogaus tokiu vardu.
Bet pati nemaloniai jausciausi pries zmogu, kurio vardas butu kaip mano gyvuno ir jei tam zmogui reiktu ta varda pasakyti.
Atsakyti
Mūsų taksytės vardas Vika buvo ax.gif Net nepagalvojom, kai rinkom, kad tai vardo Viktorija trumpinys smile.gif
Atsakyti
Man kažkaip neužkliūdavo, kol nesusidūriau asmeniškai: į šunų dresavimo mokyklą atėjo labradorų kalė Gerda blink.gif Nu bjauru: šauki dukrą, atbėga šuo bash.gif.
Nors būna ir atvirkščiai- labai mūsuose prigijusiais šunų vardais pavadina vaikus, pvz Bartas g.gif Nors šiaip jau tikriausiai didžioji dauguma gyvūnų vardų žmogiški doh.gif
Atsakyti
Nu mano draugė irgi turėjo mopsiuką Miglę smile.gif Tai kai saviškei rinkau vardą, jos atsiklausiau biggrin.gif Ta net išsižiojo, sako : Vadink tu sau į sveikatą, tas šuo seniai nustipęs tongue.gif
Man daug baisiau kai vaikai gauna šunų vardus: Berta, Maksas ir kt.
Kažin, jei kas sūnų pavadintų Brisium, o dukrą Rainiuke? arba Murka? Gražūs gi vardai.... o ir prototipai garsūs biggrin.gif
Atsakyti