Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: Kai užklumpa Dėdė Miegas

Kai užklumpa Dėdė Miegas...

Kartais mažylius sapneliai aplanko pačiose netikėčiausiose vietose bei situacijose! Jei jau gerą pusvalandį negirdėjote vaikučio krykštavimo, gali būti, kad rasite jį saldžiai snaudžiantį skalbinių ar žaislų krepšyje, arba jaukiai susiraičiusį katino guolyje. Kartais vaikas įsigudrina užsnūsti maitinimo kėdutėje – žiūrėk, jau knapsi nosytė į lėkštutę! O dar smagesnį vaizdelį galima pamatyti grįžus iš vėlyvo supermamų susitikimo, kai randi aukliną-tėtį su vaikučiu, atradusius “naujovišką” miegojimo pozą ir vietą... kažin, kuris kurį pirmiausiai užmigdė? O kaip miela žiūrėti į visą krūvą saldžiai sumigusių broliukų ir sesučių!
Skelbiame naują fotokonkursą “Kai užklumpa Dėdė Miegas…” Siųskite konkursui nuotrauką, kurioje užfiksavote linksmą įdomią juokingą situaciją, vaizdelį, kai jūsų vaikutis/-iai buvo užkluptas miegelio. Stenkitės išrinkti tokią nuotrauką, kuri būtų įdomi ne tik jums, bet ir kitiems.
Primename, kad dėl nuotraukų tinkamumo konkursui (temos atitikimo, reikalavimų nuotraukoms paisymo, estetiškumo, nuobodumo/įdomumo ir pan.) galutinį sprendimą priima ir nuotraukas savo nuožiūra tvirtina / netvirtina forumo administratoriai.
Kitas taisykles rasite štai čia

Sugalvokite kuo originalesnį, šmaikštesnį pavadinimą – taip nuotrauka sulauks daugiau dėmesio ir pelnys daugiau balsų. Pavadinimą rašykite naudodami lietuviškus simbolius (ų, š, ą, ž ir kt.)

Nuotraukas fotokonkursui pateikti galėsite 2005 05 16 – 2005 05 26.
Už tris labiausiai patikusias nuotraukas balsuosime 2005 05 27 –2005 06 01.
Dalyvaukite ir laimėkite šaunų ČIKI PIKI prizą - 4 pasakų CD rinkinuką!

Sėkmės konkurse!
Atsakyti
oi kaip laukiu-jauciu nerealiai graiu foto bus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 15 gegužės 2005 - 16:53
sad.gif aš taip nežaidžiu...iš pradžių nuotraukėlė buvo patvirtinta...paskum "ištvirtinta" sad.gif Pokštai vadinas ? unsure.gif
Atsakyti
Dar kartą noriu pabrėžti, jog konkursui bus tvirtinamos tik tos nuotraukos, kuriose užfiksuotas iš tiesų juokingas, linksmas įdomus vaizdelis, kai jūsų vaikutis/-iai buvo užkluptas miegelio. Stenkitės išrinkti tokią nuotrauką, kuri būtų įdomi ne tik jums, bet ir kitiems.
To pageidavo dauguma dalyvių, balsavusių ir rinkusių šį fotokonkursą. Buvo nemažai diskutuota ir prieita vienos nuomonės, jog žiūrėti į paprasčiausiai įprastai miegančius vaikučius ir kūdikius nebus įdomu ir dauguma jūsų rašėte, apie tai, kad vaikai sugeba užmigti netikėčiausiose situacijose ir vietose biggrin.gif Tad tokių nuotraukyčių ir laukiame mirksiukas.gif




Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 05 16, 14:13)
sad.gif aš taip nežaidžiu...iš pradžių nuotraukėlė buvo patvirtinta...paskum "ištvirtinta"  sad.gif  Pokštai vadinas ?  unsure.gif


parašiau dėl to.
Atsakyti
pirma nuotrauka tikrai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
turetu but labai linksma ziuret visas nuotraukas, nu ka mamytes darbuokites, dekit nuotraukytes mirksiukas.gif

lauksiu kol patvirtins manaja wub.gif
Atsakyti
as dabar irgi lauksiu-patvirtins mano nuotraukyte,ar ne g.gif 4u.gif
Atsakyti
Ėėėėė, kodėl nuotraukų nedaugėja? Kaip dvi, taip dvi blink.gif Čia, kaip suprantu, jau nemažai žmonių prisiuntę (ir aš tarp jų tongue.gif ), bet nejuda niekas sad.gif
Atsakyti
Gal per daug nuobodžios... rolleyes.gif g.gif
Atsakyti
pirmos 2 fotkes superines thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
O kodel mano nuotraukyte nepatvirtinta sad.gif ?
Atsakyti