Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: Kai užklumpa Dėdė Miegas

Sveikinam nugalėtojas!!! 4u.gif Pasirodo ir aš už dvi prizines, 1 ir 3, vietas prabalsavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 06 01, 07:27)
Sveikinam nugalėtojas!!! 4u.gif  Pasirodo ir aš už dvi prizines, 1 ir 3, vietas prabalsavau  ax.gif

Geras, ir aš už 1 ir 3 vietą balsavau, va kai fainos nuotraukos, tai ir daugumos nuomonės sutampa. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikiname nugalėtojus ir ačiū tiems kas balsavo už mus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šį kartą balsavau neįprastai, vieną balsą atidaviau leliui, kuris užmigo prie kompiuterio ir tik todėl, kad mamytė mano manymu buvo neteisingai užpulta.Kad skaudu jai nebūtų. Neseniai mačiau einančią labai piktą mamą su trimis vaikučiais, du iš jų buvo su "mėlynėmis". Kai ji vieną vaiką grubiai pastūmė, manau aš teisingai supratau iš kur tos hematomos.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 06 01, 07:27)
Sveikinam nugalėtojas!!! 4u.gif  Pasirodo ir aš už dvi prizines, 1 ir 3, vietas prabalsavau  ax.gif

Aš irgi drinks_cheers.gif , antra irgi thumbup.gif
Atsakyti
Labai ačiū visoms už sveikinimus 4u.gif Pirmą kartą dalyvavau ir še tau wub.gif
Visos konkurse dalyvavusios nuotraukos tikrai labai šaunios !!! Jau buvau be proto laiminga, kai praėjau moderatorių atranka blink.gif Tai dabar iš viso ax.gif ax.gif ax.gif Neduodu bendradarbiams ramybės ir visiems liepiu žiūrėti supermamos tinklalapį smile.gif))
O nuotrauka daryta pernai vasarą, vieta: dviračių takas Šventoji-Palanga. Užfiksuota situacija baigėsi laimingai biggrin.gif , patenkinusi savo kaip fotografės alkį, išvadavau vargšą įkliuvusį tėvelį (kuris laikė ne tik dviratį, bet dar ir ranką buvo pakišęs po Gustės galva, kad būtų minkščiau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ) ir perkėliau Gustę ant žemės... Kelionę tęsėm po gerų 2 val....
Atsakyti
Stirna, sveikinu ir noriu paklausti: ar čia tavo atsarginis nick'as? Nes kitaip kodėl nuo lapkričio tik 5 žinutės?
Atsakyti
Sveikinu ir aš nugalėtojus. Už pirmą ir aš balsavau thumbup.gif Bet kitos prizinės man irgi labai patinka wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikinam nugaletoją 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Stirna, sveikinu ir noriu paklausti: ar čia tavo atsarginis nick'as? Nes kitaip kodėl nuo lapkričio tik 5 žinutės?
[QUOTE]

Ačiū. Atsarginio nick'o neturiu. Taip, žinutės 5 (na, dabar jau 6 tongue.gif ), užtai kooooookios mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ,sveikinam ir mes visus nugalėtojus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu nugalėtojas ir visas dalyves. thumbup.gif

Erszebeth, matai, aš tikra tavo fanė. Superinė nuotraukėlė mirksiukas.gif

O aš 6 balsus gavau ir taiiip džiaugiuosi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rima 55 @ 2005 06 01, 08:35)
Sveikiname nugalėtojus ir ačiū tiems kas balsavo už mus 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Šį kartą balsavau neįprastai, vieną balsą atidaviau leliui, kuris užmigo prie kompiuterio ir tik todėl, kad mamytė mano manymu buvo neteisingai užpulta.Kad skaudu jai nebūtų. Neseniai mačiau einančią labai piktą mamą su trimis vaikučiais, du iš jų buvo su "mėlynėmis". Kai ji vieną vaiką grubiai pastūmė, manau aš teisingai supratau iš kur tos hematomos.

Sweiki, na dekui, kad uz uzmigusi leliu prie kompo atidavei savo balsa biggrin.gif Gal tai buvo mano vaikiukas (siaip yra 3 foto su leliukais prie kompo), o jei tai ir ne musu nuotrauka, tai vistiek aciu uz palaikyma. smile.gif
Atsakyti