Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: Kai užklumpa Dėdė Miegas

QUOTE(Rasitux @ 2005 05 17, 08:36)
O kodel mano nuotraukyte nepatvirtinta sad.gif ?

Mano dar irgi ne biggrin.gif
Atsakyti
Ir maniškė vis dar kabo tarp nepatvirtintų...nuo vakar blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 17 gegužės 2005 - 09:00
Ar juokinga nuotrauka su kapinėse miegančiu vaiku? blink.gif ph34r.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuzi: 17 gegužės 2005 - 10:39
Mano irgi nepatvirtinta,,matyt neįdomi,tik man ji graži tongue.gif
Tiek to ,kitą kart sudalyvausim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crazy @ 2005 05 17, 09:57)
Mano dar irgi ne biggrin.gif

Jau patvirtinta mirksiukas.gif
Nemažai jau nuotraukų yra biggrin.gif
Atsakyti
Mano jau irgi yra clap.gif Jau pasiilgau dalyvauti, nes su nėštukėmis niekaip nesigavo įsipaišyti blush2.gif

QUOTE(Zhuzi @ 2005 05 17, 11:38)
Ar juokinga nuotrauka su kapinėse miegančiu vaiku? blink.gif  ph34r.gif


O čia tai bent thumbup.gif Mirtis, gyvybė, šiukšlės, tragedija ir kūdikio ramybė - viskas ir žmogiška, ir gilu, ir juokinga tuo pačiu smile.gif Tik gaila, kad nelabai kokybiška pati nuotrauka.
Atsakyti
Na,o mano taip ir nera schmoll.gif Matyt, irgi tik man vienai grazi wub.gif
Atsakyti
Aš taippat įkėliau ,bet nesulaukiu kada prijungs.Mano Mykolas miega kartu su katinėliu Markiu.
Atsakyti
kas čia kalbėjo, kad konkursas bus nuobodus g.gif ax.gif ? Aš linksmesnio dar namačiau megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Atsakyti
Tikrai linksmas konkursas.
Tiesą pasakius nesitikėjau, kad bus toooooks įdomus thumbup.gif
Atsakyti
Pasiziuri i tokias nuotraukas ir supranti, kad miegelis daug uz medu saldesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasitux @ 2005 05 17, 13:09)
Na,o mano taip ir nera schmoll.gif Matyt, irgi tik man vienai grazi wub.gif

Maniškės jau trys tik man vienai gražios arba neestetiškos, arba dar kokios sad.gif wub.gif
Et...ne protesto vardan ..ale šiaip..pasiūlymas ateičiai...Sutinku, kad galutinį balsą dėl estetiškumo, padorumo, tinkamumo konkursui ar dar ko taria moderatoriai...Bet dėl nuobodumo/nenuobodumo, įdomumo ar neįdomumo gal vistik tegu žodį taria forumietės...Labai paprastai...balsuodamos ..kaip ir visada. Nes tą nuobodumą/nenuobodumą matom labai skirtingai....mano galva konkursuose vis tiek lieka pakankamai daug tų "nuobodžiųjų"....O štai viena maniškė "nuobodžioji" (beje, labai panaši į kabančią konkurse "nenuobožią") ėjo ir parėjo pas mane...
Atsakyti