Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas: Kai užklumpa Dėdė Miegas

As syryt isiunciau patvirtinti nuotraukele 4u.gif bet iki siol ji kabo prie NEPATVIRTINTU cry.gif
Ar tai reikia kad mao foto jau nebeides i si konkursa? sad.gif
O gal as dar turiu sancu ax.gif visiems kam rodziau sia foto -sake kad nuotrauka labai faina ir "prikolna" tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
kaip uzmiega pankai wub.gif thumbup.gif na man ji asmeniskai labai miela.
Atsakyti
QUOTE(Audrelija @ 2005 05 17, 16:17)
As syryt isiunciau patvirtinti nuotraukele  4u.gif  bet iki siol ji kabo prie NEPATVIRTINTU  cry.gif
Ar tai reikia kad mao foto jau nebeides i si konkursa?  sad.gif
O gal as dar turiu sancu  ax.gif  visiems kam rodziau sia foto -sake kad nuotrauka labai faina ir "prikolna"  tongue.gif  biggrin.gif


biggrin.gif Nuotrauka įdomi, ale taip daryt negražu. Jei nuo ryto nepatvirtino - tai, manau, dar būtų patvirtinę. Aš irgi dar vakar nusiunčiau, o patvirtino tik šiandien. O šis veiksmas gaunasi vos ne kaip taisyklių pažeidimas... schmoll.gif
Atsakyti
nu nuortaukos tai liuks, o dar kai kas sakė, kad tokios nuotraukos nebus įdomios. prisižvengiau thumbup.gif
ypač patiko "grybas" krepšy biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 05 17, 15:50)
Lauk rek-lamerį  laugh.gif  biggrin.gif Nuotrauka įdomi, ale taip daryt negražu. Jei nuo ryto nepatvirtino - tai, manau, dar būtų patvirtinę. Aš irgi dar vakar nusiunčiau, o patvirtino tik šiandien. O šis veiksmas gaunasi vos ne kaip taisyklių pažeidimas...  schmoll.gif


Nesuprantu g.gif ka as jau tokio cia bloga padariau? Juk cia mano foto ir as ja rodau kur noriu smile.gif juk laisvoje salyje gyvename biggrin.gif
Prasau paaiskink kas cia tau nepatinka ? ir koks cia taisylkliu lauzymas?
Atsakyti
QUOTE(Audrelija @ 2005 05 17, 17:07)
Nesuprantu  g.gif  ka as jau tokio cia bloga padariau? Juk cia mano foto ir as ja rodau kur noriu  smile.gif  juk laisvoje salyje gyvename  biggrin.gif
Prasau paaiskink kas cia tau nepatinka ? ir koks cia taisylkliu lauzymas?


Taisyklių laužymas netiesioginis - žvelgiant į ateitį (jeigu nuotrauka būtų patvirtinta). Nuotraukos rodymas konkurso forume tolygu jos reklamavimui, o reklamuoti draudžia taisyklių punktas nr. 11, ir už tai gresia diskvalifikacija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 05 17, 16:16)
Taisyklių laužymas netiesioginis - žvelgiant į ateitį (jeigu nuotrauka būtų patvirtinta). Nuotraukos rodymas konkurso forume tolygu jos reklamavimui, o reklamuoti draudžia taisyklių punktas nr. 11, ir už tai gresia diskvalifikacija  ax.gif


Ups blush2.gif nezinojau doh.gif ax.gif

bet atvirai pasakius nematau cia nieko tokio jau baisaus. Visitek mane zinantis zmones pazins kad cia mano foto rolleyes.gif O juk balsuojame uz foto jos orginaluma -o ne uz foto-autoriu ax.gif
Atsakyti
Labai šaunios nuotraukytės. thumbup.gif Matyt jų bus dar daug ir įvairių.
O viena tai nepatiko - tokia nenatūrali - kaipgi tas vos kelių mėnesių kūdikis užsiropštė ant kompiuterio stalo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 05 17, 15:31)
pasiūlymas ateičiai...Sutinku, kad galutinį balsą dėl estetiškumo, padorumo, tinkamumo konkursui ar dar ko taria moderatoriai...Bet dėl nuobodumo/nenuobodumo, įdomumo ar neįdomumo gal vistik tegu žodį taria forumietės...Labai paprastai...balsuodamos ..kaip ir visada. Nes tą nuobodumą/nenuobodumą matom labai skirtingai....


mūsų taisyklės dar labai švelnios ir labai daug laisvės paliekančios. Palyginkite kad ir su šiomis fotokonkurso taisyklėmis (jei skaitote rusų kalba):

Конкурс "Хорошо сидим." (www.eva.ru)
Правила:

1. На конкурс принимаются фотографии с шашлыком на природе у разоженного (или разжигаемого) мангала.

2. ХА ( хозяина аккаунта) dalyvis) может делать все, что угодно, при условии, что это он делает с мангалом или шашлыком. В кадре обязательно наличие ХА, шашлыка, мангала.
2.1. Стоять/сидеть, просто позируя (просто смотреть в объектив),- нельзя; смотреть на шашлык и нюхать его - можно.

3. Шашлык может быть любым, но не вегетарианским (мясо, птица, рыба).

4. Мангал может быть любым (кострище, гриль, барбекю), но не электрическим .

5. Балконы, веранды, беседки, навесы, полузакрытые помещения и т.д. (все, что имеет крышу, созданную руками человека) не допускаются. Разрешаются зонты, если их держать в руках, но если они имеют опору на земле, то это запрещено. Аналогичное условие ко всем укрытиям от дождя и непогоды.
Так же не допускается наличие на фотографии заасфальтированных (уложенных плиткой) дорожек.

6. Присутствие на фото других людей, детей и животных разрешается только на заднем плане. Они не должны быть главными действующими лицами. Главное действующее лицо - ХА, все остальное должно быть только фоном.

7. Фотографии в заведениях общепита (рестораны, кафе и т.п.) на конкурс не принимаются.

--------------------------------------------------------------------------------------
(čia ne juokelis, taisyklės iš tiesų realiai vykstančio konkurso www.eva.ru).

Tad mūsų taisyklės - uogytės smile.gif
Atsakyti
o man labiausiai patiko : Pelene, zuikis ir pankai.... thumbup.gif
Atsakyti
tikrai galvojau, kad nuotraukos bus vienodos ir monotoniškos, bet realiai klydau. tokių gražių ir mielų nuotraukų ir tokių gerų pagautų kadrų tikrai nesitikėjau. geras ir gražus konkursas. super. thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Į šį konkursą plaukte plaukia daugybė nuotraukų; dėl laiko ir galimybių stokos nesugebėsime informuoti visų asmeniškai apie tai, kad nuotrauka nepatvirtinta (jei bus tokia situacija). Todėl po 1-2 dienos neradę patvirtintos savo nuotraukos konkurso galerijoje, pasitikrinkite, ar ji nėra perkelta į skyrelį "Neužpildytos". Ten galėsite į savo paraišką įkelti kitą, tinkamesnę konkursui, nuotrauką ir vėl bandyti dalyvauti konkurse. Sėkmės!
Atsakyti