Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie vardų derinimą?

mano vyras kaip ir ne lietuvis tad nusprendėme kad bus du vardai :

Ashley Jorinta. arba Ashley Medeina

ka manote?

PS. atsiprašau už klaidą pavadinime.... blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M_D: 14 birželio 2008 - 01:03
Ar ne manai, kad mergaitė bus vadinama Ashley Džorinta??? Negalvojat apie kokius kitus tarptautinius variantus? O kur jūs gyvenat? LT ar užsieny? Nes jei LT, tai Ashley kažko nelabai, o jei užsieny tai ne Medeina, jei Jorinta kažko man netinka. O kodėl būtent Ashley?
Atsakyti
nepatinka abu deriniai schmoll.gif
Pilna tarptautinių gražių vardų- nereikės juokingų derinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2008 06 14, 04:38)
Ar ne manai, kad mergaitė bus vadinama Ashley Džorinta??? Negalvojat apie kokius kitus tarptautinius variantus?  O kur jūs gyvenat? LT ar užsieny? Nes jei LT, tai Ashley kažko nelabai, o jei užsieny tai ne Medeina, jei Jorinta kažko man netinka. O kodėl būtent Ashley?



Joa. kažkaip dabar tik pagalvojau kad išties bus Džorinta... skambės kaip džiovinta biggrin.gif biggrin.gif doh.gif apie tarptautinius vardus negalvojame smile.gif Gyvensime UK smile.gif smile.gif tai tie LT vardeliai bus naudojami kaip middle name smile.gif cia mano vyras ir mano vyro tevai reikalaute reikalauja kad middle name butu lietuviškas smile.gif smile.gif nes kadangi mergaitė turės lietuviško kraujo tai ir middle name turėtų tai atspindėti smile.gif o pirmas vardas ne lietuviškas o grynai angliškos kilmės nes gyvensime butent Anglijoje.. o Ashley dėl to kad mano vyro prosenelės pirmasis vardas buvo Ashley ir norime jos vardu garbei dukraitę pirmą taip pavadinti smile.gif man kažkaip iš vyro siulomu visokių tik Ashley tinka smile.gif dar Eleanora o trumpinys Elly buvo baisiai gražu blush2.gif tik kad vyro brolis pirmas vaikiuką pasidarė ir savo vaikeliui suteikė toka vardą... blush2.gif blush2.gif blush2.gif

Butu berniukas tokios bedos nebutu nes pirmagimis sūnus pagal mano vyro šeimos tradicijas paveldi šeimos vardą smile.gif tai būtų labai lengva su tuo middle name blush2.gif blush2.gif o dabar kažkaip nežinau.. tik tiek kad tas middle name tik dokumentuose figuruoja...
Papildyta:
QUOTE(gritte @ 2008 06 14, 11:31)
nepatinka abu deriniai  schmoll.gif
Pilna tarptautinių gražių vardų- nereikės juokingų derinių  4u.gif



niu kad mano vyro šeimoje visi vyrai turi po 3 vardus net o mergiotes dazniausiai turi 2.... pirmas dažniausiai atspindi vyro šeimą antras moters...biggrin.gif pvz mano vyras yra dokumentuose Charles Edward John ir pavardė dar plius smile.gif ax.gif biggrin.gif tik pirmagimiai berniukai turi po 2 nes pavledi šeimos varda smile.gif kažkaip man įsiliejus į naują šeimą norisi gerbti jų šeimos šimtametes tradicijas smile.gif smile.gif esmė tame kad iš esmės figūruoja vienas vardas (dažniausiai pirmas) nors pvz mano vyro brolis yra Timothy James Alexander bet jį visi vadina James ir jis visur visur yra James smile.gif tik pase parasyta visas ilgas vardas.... 4u.gif ax.gif

tai net nzn ka čia sumąsčius man dabar, nes ąš manau jog jei jau duosiu lietuviška middle vardą tai norėtusį koki nors senovinį varduką su gražia reikšme... hmmm gal bandyti Asley Austėja bet kad dokumentuose vargšė ji liks tik su Austeja... be ė... doh.gif
Atsakyti
na, jei pritrūkot lietuviškų vardų, tai galiu pasiūlyt kelis, su kuriais nebūtų problemos dėl rašybos ir tarimo smile.gif :
Karolina, Kotryna, Kristina, Elza, Aida, Audra:) gal nėra jie visi lietuviškos kilmės, bet pas mus prigiję labai seniai. o tu senovinių lietuviškų nedaug kas ir bepamena. kai kurie iš jų nelabai malonūs ausiai šiais laikais, pvz: Domicėle, Staselė, Ona, Barbora...gal dėl to, kad jie močiučių vardai, man niekaip nekiltų mintis duoti tokį vaikui. Čia pas anglus labiau prigiję tokios tradicijos;) mano darbe kai reikia duomenų bazėj surast kieno duomenis, man išmeta šimtą John'ų, su kokia nors populiaria pavarde ir iš jų dar belekiek turi vienodą middle initial...vargelis...
Atsakyti
QUOTE(idea fix @ 2008 06 14, 03:38)
Ar ne manai, kad mergaitė bus vadinama Ashley Džorinta???

kodėl Džorinta? galima rašyt Yorinta mirksiukas.gif
Atsakyti
o man Ashley medeina visai gražu ax.gif
Atsakyti
Duokit antrą varda Janina(Janė).Bus Džein mirksiukas.gif .Galėsit dar ir jonines švęst biggrin.gif .Achley Jane.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammka: 14 birželio 2008 - 15:50
QUOTE(mikyta @ 2008 06 14, 16:13)
Karolina, Kotryna, Kristina, Elza, Aida, Audra:) gal nėra jie visi lietuviškos kilmės, bet pas mus prigiję labai seniai.[/B]
aha -- Karolina taptų Kerolaina, Kotryną reikėtų rašyt kaip Katherine, ir labai daug kitų užmušančių smulkmenų. Aš būčiau už tai, kad rinktis vardą iš angliškų, o namie vadint lietuviška versija.

[B]Čia pas anglus labiau prigiję tokios tradicijos;) mano darbe kai reikia duomenų bazėj surast kieno duomenis, man išmeta šimtą John'ų, su kokia nors populiaria pavarde ir iš jų dar belekiek turi vienodą middle initial...vargelis...

įsivaizduoju. JAV žmonės irgi mėgsta pakankamai tradicinius vardus, ir visokie išsikalinėjimai, kokie populiarūs Lietuvoj, nėr labai toleruojami. o įmantrius vardus būna kad mėgsta juodaodžiai.
Atsakyti
na taip, sutinku, kad juodziai megsta perlenkti lazda su vardais..visokio Fantasy, Victory ir dar tokiu girdejau, kad prisiminti neimanoma.. mano bendradarbe Tanika, tai cia niekas nezino kaip kirciuoti jos varda, kuris, pasirodo yra indiskas ir reiskia virve....nei sis nei tas. tai ji sake butinai susizinos vardo reiksme, pries duodama ji vaikui;)

o jei norisi lietuvisko antro vardo, tai galima ji rasyti lietuviskai ir visai nebutina suanglinti;) juk jei vaika vadinsi pirmu vardu ten kur gyveni, tai to antro niekam nereikes. gal tik pati megsi vadint lietuviskuoju arba atvaziavus i lietuva, mociutems nereikes lauzyt liezuvio;)

zinau pora, kuri dukroms dave po du vardus. kadangi jis austras, o ji iraniete, tai pirmaja pavadino Soraya Renee, o mazyle Liliana Noor. taigi, abi turi ir europietiska ir po iranietiska varda ir tai veikia puikiai:)
o savo lietuviskus vardus lietuviai patys megsta iskraipyti, kad anglams butu lengviau. tai visai nebutina, nebent vardas tikrai neistariamas. kazin ar varda Titas kas nors trumpintu, kad skambetu angliskai;)
sekmes renkant vardus biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif na va vardelis išrinktas smile.gif aš rimčiau pagalvojus pati atsisakiau idėjos pavadinti mergytę savo Ashley Jorinta dėl skirtingo tarimo J raidės lietuvių ir anglų kalbose

nors forume nedaug kam patiko vardu derinukai.. tačiau pasakiau šian savo vyrui kad mąstau apie derinuka Ashley Medeina smile.gif smile.gif (visgi nors ir Lietuviškas vardas jis turi gražiai ir mano vyrui skambėti, be to yra galimybe ir anglui ištarti šį vardą )

taigi, mano vyras isgidręs vardą Medeina iškart susižavėjęs nusprenė pritarti ir sakė nebeleis apsigalvoti smile.gif thumbup.gif smile.gif sakė jam begalo gražiai skamba kai aš tariu vardą Medeina blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif tai va vadinasi vardelis išrinktas smile.gif taigi mano dukrytėle bus Ashley Medeina smile.gif ir močiutės lietuvoje galės mergaičiukę Medeina ar net Meda kviesti smile.gif nereiks keikti manes kad vyra ne lietuvi susiradau thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(ingalp @ 2008 06 14, 17:40)
o man Ashley medeina visai gražu  ax.gif


Smagu, kad bent kažkam patiko.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M_D: 15 birželio 2008 - 00:49
Man Ashley patinka ir Medeina liuks thumbup.gif Jei pas mane mergyte tai Medeina butu wub.gif Bet kartu tie vardukai man kazkaip schmoll.gif
Atsakyti