Įkraunama...
Įkraunama...

1,5m.vaikas nieko nevalgo

mano dukrytei 1,5m.lab.mazai valgo.maitinu krutim pries miega(pietu irgi).bet kai nieko neisiulau,tai kas man belieka.o jau pavargau ir nebenoriu maitint.gal kas turejo panasiu problemu?
Atsakyti
maniskis pries miegus misinuka geria vietoj pieno. daznai buna kad labai mazai pavalgo.
pabandyk rasyt kiek nuo ryto iki vakaro suvalgo - su visais uzkandziais.
manasis valge mazai, viena diena padejau ant stalo saltibarscius ir nuejau atsigert atsinest. atejau i kamb - vaikas valgo pats. is mano lekstes. nuo tada supratau kad reik paciam duot valgyt. tai ir jogurta ir tyreles ir desreles su bulvem pats valgo dabar. pabandyk
Atsakyti
O gal tik atrodo, kad nevalgo? Gal per visą dieną prabėgom prisilesioja tai šio, tai ano? Užsirašyti viską gera mintis.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 06 14, 18:58)
O gal tik atrodo, kad nevalgo? Gal per visą dieną prabėgom prisilesioja tai šio, tai ano? Užsirašyti viską gera mintis.

man taip buvo - tai surio lazdele, tai jogurtuko puse, tai is manes kazka kai valgau, plius misinukas pries pietu miega. o verkaiu - nevalgo biggrin.gif
dabar jau reguliariau valgo, nes pats atsiseda prie stalo ir pavalgo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tritata @ 2008 06 14, 18:59)
mano dukrytei 1,5m.lab.mazai valgo.maitinu krutim pries miega(pietu irgi).bet kai nieko neisiulau,tai kas man belieka.o jau pavargau ir nebenoriu maitint.gal kas turejo panasiu problemu?

Man irgi atrode, kad maniske labai mazai valgo. Bet kai ja dabar "augina" mociute , man i darba isejus, mociute sako, kad normaliai tas vaikas valgo. Tai to , tai ano, o kiek tam zvirbliui reikia.
Ir jei vaikas netrodo perkares, tai gal viskas ok?

O del maitinimo nutraukimo - as tai pat nutariau ir nutraukiau lygiai 1,5 metuku. Yra begale patarimu del atjunkimo. Vienos sako, kad reikia tai daryt palaipsniui, kitos, kad is karto. Bet man atrodo, kad reiktu pradzioj bent jau su dieniniu maitinimu uzbaigt, kad vaikutis zinotu, kad diena valgom "normalu maisteli. Juk visvien isalks ir priims normalu maista. 4u.gif O paskui jau ir nuo priesnaktiniu bus galima save atleist. Man atrodo, kad idealiausia, kad atjunkimo metu vaika migdytu tetukas, ir pageidautina kitam kambari, nei miega mamyte, kad mamos ir "kvapo " nebutu smile.gif Nors cia gal jau kiekvienos seimos individualus reikalas. bent jau taip mes darom. Tai jau visa pusmeti dukryte tik su tetuku ir uzmiega, nors as miegojau ne miegamajam, o atskirai nuo ju vos kelias pirmas dienas 4u.gif
Atsakyti
nee,ji tikrai nevalgo.apie tai, kad as ja pamaitinciau is saukstelio, tai jau koks trecias menuo ,kaip savarankiska vaidina.nei buteliuko,nei tiutes neeme niekada.nors isbandziau visokius budus.ir ciulptukus keiciau,ir mp nutraukinejau i buteliuka,ir kiti bande maitint,kai manes nera.niekada nieks nepadejo.nuo metu pradejau duoti visokio maisto.valge isskirtinai ne vaikiska maista.tyriu jokiu, nei saldziu,nei mesisku.kugeli su malonumu,sriuba,kotletu,cepelinu ir balandeliu,kartais jogurta ar varskyte.nu tai kad pieno produktu nevalgo,tai matyt mp uztenka,bet jau koks 2men.kai nevalgo ir tos sriubos,nei kotletuku,nei vistienos.jokiu darzoviu,jokiu vaisiu,nei miltiniu daliku-neiblynu,nei duonos,nei sausainiu.o dantu pilna burna nuo1,3men.jei ka ir pakramto,tai viska isspjauna.nu tai ir ka man daryt?!
Atsakyti
QUOTE(tritata @ 2008 06 15, 15:01)
nee,ji tikrai nevalgo.apie tai, kad as ja pamaitinciau is saukstelio, tai jau koks trecias menuo ,kaip savarankiska vaidina.nei buteliuko,nei tiutes neeme niekada.nors isbandziau visokius budus.ir ciulptukus keiciau,ir mp nutraukinejau i buteliuka,ir kiti bande maitint,kai manes nera.niekada nieks nepadejo.nuo metu pradejau duoti visokio maisto.valge isskirtinai ne vaikiska maista.tyriu jokiu, nei saldziu,nei mesisku.kugeli su malonumu,sriuba,kotletu,cepelinu ir balandeliu,kartais jogurta ar varskyte.nu tai kad pieno produktu nevalgo,tai matyt mp uztenka,bet jau koks 2men.kai nevalgo ir tos sriubos,nei kotletuku,nei vistienos.jokiu darzoviu,jokiu vaisiu,nei miltiniu daliku-neiblynu,nei duonos,nei sausainiu.o dantu pilna burna nuo1,3men.jei ka ir pakramto,tai viska isspjauna.nu tai ir ka man daryt?!

pirma vaika maitinau iki 1m.jis puikiai valge is buteliuko,pries miega visa dideli skystos koses isciulpdavo,tai jam manes tik kaip ritualo reikejo.tai kai nutariau maitinima nutraukt nebuvo jokiu problemu.bet dukryte visai kitokia.kaip man ja nujunkyt,jei ji atsisako bet kokio maisto. doh.gif .pietu anksciau vezime migdydavau,bet cia kazkada kelios dienos is eiles lietingos buvo tai namie be "papo" nemiega.2 dienas kankinau vaika,taip ir neuzmigo.visos zinom kokie vaikai buna nepamiegoje..viskas "ne" vienu verkimu doh.gif .is ritmo isejo greitai ,o atgal grizt sakes kiek kainuoja.nu zodziu kankinuos juodai blink.gif gal kas turit panasios patirties?man tikrai praverstu unsure.gif
Atsakyti
Pati maitinau iki 1.5. Atpratinau labai paprastai isvaziavau pailseti dviem parom. Danielius labai puikiai buvo su savo teciu mamos net nereikejo biggrin.gif Kai grizau pradejo dar geriau valgyti maista. Daug geria skysciu. thumbup.gif Sekmes atpratinant
Atsakyti
na man panasiai smile.gif

dabr 13 menesiu maziui, vis dar maitinu krutimi, valgo kartais normaliai, kartais nieko, gydyt sake, kad truksta svorio, mociutes sako, kad jau labai nevalgus vaikas, bandau atsijunkyt, bet neimanoma, visa savite bandziau diena jau neduot krutie, valgyt daugiau pradejo, bet koks piktas pasidare, pamiega pietu 0.5-1val prabunda ir rekia, taip kad siandien teko vel duot kruti, sirdis ne akmenine.... smile.gif
Atsakyti
Is bendru patarimu ir ziniu:

1. Po metu laiko vaikai kaip ir yra pasirenge, kad mama iseitu ilgesniam laikui. Jei mama visalaik namuose dazniausiai prasideda tokie mamos pieno pavalgymai ir issidirbinejimai wink.gif Taip kad cia normalu.

2. Kaip jau parase auksciau - paskaiciuokite, ka suvalgo per diena. Jei vaikas nenori ir niekad nenorejo vaikisko maisto, reiskia vaikui butu geriau tikes pedagoginis primaitinimas (is suaugusiuju leksciu, mikrogabaliukais - vaikas valgo viska, kad valgo suaugusieji). Taip yra skatinamas susidomejimas maistu.

3. Del kruties pavalgymo - galima kazkoki rituala ivesti, kad sumazintumet maitinimu kieki. Pvz. valgome tik, kai mama atsigula ant sitos lovos ir uzsideda vat sita chalata. Arba "tik pries miega". Jei mama uzsiemusi, papuko vaikas negauna. Vaikas virs 1.5 metu jau sugeba suprasti, ka tai reiskia smile.gif Aisku, sitam reikia laiko, bet po biski, manau paprasta atpratinti. Jei bus toks ritualas, dukrele neprasys kruties kada tik panorejusi, tada ir alkanesne bus.

4. Galiausiai, as neduociau jokio maisto tarp pagrindiniu valgiu (jokiu sausainuku, obuoliuku ir t.t.) Gerti - tik vandeni arba nesaldinta arbata. Nes sultys ir arbata su cukrumi pakankamai kaloringi smile.gif Jei nenori valgyti pusryciu - aciu, viso gero - pietausime uz 3 valandu... Bet per tas 3 valandas jokiu maisteliu pakramtymui ir jokios kruties (cia jau kai bus sumazintas maitinimu skaicius).

Beje, apie 1,5-1,8 yra tas amzius, kai vaikas kazkodel daugiau pradeda zisti ir yra sunkiau atjunkyti. Taip kad geriau biski palaukti ir pasidziaugti, kad vaikas gauna bent kazkoki maista wink.gif Tik reikia ta mityba sureguliuoti taip, kad mamai butu patogu.

As pastebejau viena dalyka - kai mama yra isitikinusi tuo, ka ji daro, vaikas labai greitai perpranta naujas taisykles. Pas mane sitas dalykas pasitvirtino ir su atjunkimu (beje, maitinau iki 2 metu, taip kad suprantu nevilti ir nuovargi wink.gif), su pampersais, su miegojimu atskirai ir t.t. smile.gif Svarbu neskubeti, bet savo pozicija ir norus po truputi igyvendinti.

Atsakyti
Mano mazule irgi nevalgi, mum 1.8men.ir laaaabai mazai valgo, gyd.liepia riboti piena, taciau negaliu, ji pati pasiima is saldytuvo ir rekia gerti, nieko kito nenori tik pieno. o dvarbiausia vakariene uz 20 min.buna tada nieko nevalgo, as pykstu ant saves ir ant jos.dabar duodu tik vakare pries miega, rytiny piena pakeiciau geriamu jogurtuku ir kosyte, ziuriu geriau pradejo valgyt trupuciuka.zodziu kaskart kai nueinam pas.gyd.taj sako kad yra tokiu vaiku "pieninuku" kurie lb ilgai megsta pieneli, taj nera labai blogai, taciau beda tame, kad is pieno jie negauna pakankamai vit.todel butina valgyti normalu maista .sekmes 4u.gif
tiesa, pritariu mergaitem, pasisakiusiom anksciau, butinai rasykis viska kiek suvalgo, pamatysi, neatrodys tiek mazai.as taip dariau kelis men.pastebejau kad ji labai daug surio, bananu ir persiku valgo, vis uzkandziauja, nes jau daug ka pati pasiima, svarbu pasistengti gauti gerus pietus ir pusrycius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joviliukste: 25 birželio 2008 - 21:19
sveikos mamytes!papasakosiu kaip mums sekasi,tai yra nesiseka doh.gif per si ilgaji savaigali nutariau palikti dukra su tevu.isejau lengva sirdim,atrode kad esu apsisprendus ir pasiruosus,tevelis man pritare(nors ir neiskarto).tai isejau pries pietus.pietu aisku neuzmigo,vakare reke kol pasikukciodama nuluzo,pamiegojo 2val.ir isreke su trumpais nuluzimais(15-25min)iki ryto.ir tuuoliau nieko nevalge,vel neuzmigo pietu(30min)pamiegojo.as per para 3kartus nusitraukiau piena,labai skaudejo.bet labiausiai skaudejo sirdi,toks akmuo uzgule,kad neturejau kur detis,asaros akyse,slogu iki isprotejimo(hormonai valdo biggrin.gif ).vakare neistveriau ir grizau namo.dukryte mane ignoravo,nenese man zaislu,neejo ant ranku,tik nedrasiai sypsojosi..kosmaras!kai atejo laikas miegot,bandziau ja ikalbet apseit be papo,tai vel raitesi,spardesi,reke iki pamelinavimo ir po pusvalandzio gavo.iki siol naktimis kai pabunda rekia kol mane uzuodzia,anksciau tai tyliai susirasdavo papa ir vel uzmigdavo..tai stai tokia eiline istorija doh.gif .dabar nzn kada vel bandysiu,nu matyt kai vel pribres wub.gif
Atsakyti