Įkraunama...
Įkraunama...

Antras nėštumas

Sveikos mamos 4u.gif

Planuoju antra vaikeli.
Su pirmuoju pastojau po triju menesiu nesisaugojimo. Ir idomu pasidare, ar antra karta imanoma pastoti greiciau, ar cia jau taisykliu nera ax.gif Kaip buvo jums? Ar antra karta pastojote greiciau nei pirma? g.gif

Aciu uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovidenija @ 2008 06 14, 20:28)
Sveikos mamos  4u.gif

Planuoju antra vaikeli.
Su pirmuoju pastojau po triju menesiu nesisaugojimo. Ir idomu pasidare, ar antra karta imanoma pastoti greiciau, ar cia jau taisykliu nera  ax.gif Kaip buvo jums? Ar antra karta pastojote greiciau nei pirma?  g.gif

Aciu uz nuomones  4u.gif


As su pirmu irgi po 3 men pastojau, o dabar jau metukai kaip laukiu antrojo verysad.gif Linkiu, kad tau gautusi greiciau, sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
raganėlė pas mus atėjo pati - besisaugant, o su antruoju vargstam beveik metai....
Atsakyti
su pirmuoju pastojau pati pirma cikla nustojus gerti kt smile.gif .o antrojo nesulaukiu.. verysad.gif
Atsakyti
Manyčiau tai nepriklauso nuo to per kiek laiko su pimu pastoji, tiesiog gal jei pirmo vaikelio buvo sunkiau susilaukti tai moteris jau žino, kad gali iškilti tokios šiokios bėdos dėl pastojimo, bet juk gali but ir netyčiukas biggrin.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz pasidalinima patirtimi 4u.gif
Tikiuosi man nereikes taip ilgai laukti. Bet aisku tik viena, kad vaikai ateina tada kai jie patys nusprendzia unsure.gif Tik man kazkodel atrode, kad antra karta pastoti lengviau. Vadinasi klydau blush2.gif
Atsakyti
O as manau, kad tai kiekvienai individualiai. Negali buti vienodai ir vienareiksmisko atsakymo negali buti ar lengviau pastoti antra karta ar sunkiau. As asmeniskai su antra pastojau po triju men. planavimu.
Atsakyti
Na dukrytes susilaukiau mazdaug po triju menesiu planavimo,o antra planuojame taip pat jau trecia cikla,sakau gal vel pasitvirtins ax.gif
Atsakyti
pirmo vaikelio susilaukiau po vieno nesaugaus pasigulinejimo smile.gif o antra planuojam jau metai ir 3 menesiai, ir vis dar nieko....
Atsakyti
kai nusprendem tureti pirma leliuka jis atejo po 6 men.,o su antruoju zymiai lengviau spalio men nustojau gerti KT o sausi jau testukas parode II wub.gif
Atsakyti
Sveikos,
Aš su pirmu pastojau irgi per 3 ciklą, o dabar bandėm kovo mėnesį tai nepavyko, bet bandėm per tas 2 dienas iki ir po O,(bet manau,kad aš apsiskaičiavau) balandį gegužę turėjau peršalimo ligų puokštę, tai neplanavom ir dabar va birželį bandėm kas 3d., tai žiūrėsim, kaip bus smile.gif
Linkiu visoms, kad kuo greičiau pavyktų pastoti, išnešioti ir pagimdyti sveikus leliukus 4u.gif (Nors ir koks kūrybinis darbas būtų malonus mirksiukas.gif )
Atsakyti
Pirmaji "darem" 8 men., antroji atejo po 4 men ax.gif Temos autores prielaida mano atveju pasitvirtino bigsmile.gif
Atsakyti